+1 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlarrr bugun bi arkadas hikayesini anlatti cok duygulndim sizede anlatmk istiyom arkadas evlendiktn snra cocugu olmams sonra tup bebek denemsler dr hic umut yok sen cocuk isini sil at kafandn demis bu arkds aglams sizlams ama kabul etmis olmayck diye ev filn almslar onunla filn ugrasms hic dusunmems o meseleyi sonra fark etmis adeti gecikmis test yapms hamileyms snra dr nin yanina gtms olmz dediniz ama hamileyim diye dr bn o dusunceyi kafandan sil dedim birseyi kafaya takmk olmuyo olmuyo diye dusunmekte cok onemli demis rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattrsin ins saglicakla

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aminnn aminnn inşallah Rabbim isteyen herkese versin 
(1,235 puan) tarafından
Aminn ins saglicakla
(13,717 puan) tarafından
Busramin da böyle güzel haberlerini alcaz insallah
tarafından
Inşallah mervecim inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Gerçekten . Çok üzülüyorum çocuğu olmayanlara her fırsatta dua ediyorum . Rabbim herkese evlat sevgisini tattirsin . 
(1,235 puan) tarafından
Aynen bnde ins allahim herkese saglicakla tattrsin duyguyu
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Rabbim isteyen hayırlı anne babalara çocuk nasip etsin inşallah. 
(1,235 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Doktor bilerek mi öyle demiş? Bilerek yaptiysa ne guzel olmus:)) bunu butun doktorlar boyle yapmali. Okadar cok kadin varki kafasına takan
tarafından
Bence çok yanlış düşünüyorsun çünkü herkes aynı tepkiyi vermez benim eşime de tüp bebek dışında imkansız dediler 2 ay eşim kendine gelemedi herşeyden herkesten benden bile kendini uzaklaştırdı dışarı çıkmaz oldu çocuk bebek görünce yönünü değiştirirdi sonra ben ona makale okudum burdaki hikayeleri okudum ilaçlar var dedim anlattım anca kendine geldi
(1,235 puan) tarafından
Valla bnde tam emin degilim ama olmus şükür
tarafından
Tabiki busra herkes de ayni etki etmez. Cok zor gercekten Allah'ım isteyen herkese anne baba olmayi nasip etsin.
tarafından
Aminnn Aminn biz 3 ayrı şehir 7 ayrı doktora göründük hepsi bize ayı şeyi dedi hatta 2 tanesi tüp bebek bile zor dediler 3 sene sonunda hamile kaldım ama oda kürtajla sonuçlandı Rabbim büyük 4 yıldır istiyoruz
tarafından
Allahin izniyle olur inşallah sıkma canini benm de 3 kaybim var 2 sene bnmde olmadi. Bizde dolandik eşimi bile gonderdim hastaneye. Ama smdi 2 yavrum var hele 2. Supriz bi sekilde geldi hayatimiza Allahtan ümit kesilmez
0 oy
(13,717 puan) tarafından

7 seneden sonra oldu bnmkiler :)

Kimse ümidini yitirmesn valla ve takmayın kafanıza 

(1,235 puan) tarafından
Aynen ablmda 9 yil sonra olmus
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah..kafaya takmamak gerçekten çok önemli en önemli şey stresten uzak durmak olmuyo düşüncesini kafadan atmak çok önemli 
(1,235 puan) tarafından
Aynen burun hastaklar stresten zatn
0 oy
(19 puan) tarafından
Ay ne güzel :) Rabbım isteyen herkesin hayırlısı ile kucağını doldursun
0 oy
(119,481 puan) tarafından
rabbim hakkiyla bakacak olana nasip etsin
0 oy
tarafından
Ayy çok mutlu oldum gözünüz aydın canım
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benım eltimin olmuyo canım 17 yıldır erken menopoz yumurtalıkları yok 33 yasında daha ama olmuyunca olmuyo oda cok uzuluyor 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Amin canım inşallah benimde 12 sene çocuğum olmadı gitmedigimiz Dr kalmadı dedikleri psikolojik kafana çok taktigin için olmuyor işe girdim çalıştım kendimi işe verdim iş yoğunluğu ev işi derken düşünmeye fırsat kalmadı günüm geçti ve şimdi ikinci bebeğim doğdu
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Evet çevremde çok var mucize şekilde hamile kalanlar
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bende hep buradakiler öyle diyorum kafanızdan çıkarın stres yapmayın çünkü bende 1 sene korunmadim ama neden olmuo dedik ne zaman aklımızdan cikardik 1. Senemde gebe kaldım. Rabbım herkesi evlat sahibi yapsın 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 466 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 190 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 207 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...