0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (812 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Öncelikle şunu söyleyeyim bebeğim emmediği için alacağım letgo'da bulduğumu Bir önceki postumda paylaştım bir arkadaş demiş bu eski lansinoh kesinlikle almalısın yazmış bende araştırmak istiyorum  

Fiyatlar ortada 2. El almak zorundayım  ve az kullanılmış ama letgo'da bulduğum hortumu sararmış 
Çift pompa mı olmalı tekli lansinoh var elimde fakat zamanımı çok aldığı için çiftliği 20 dakikada sagip bitirmek istiyorum bu şekilde düşündüm ve hangi markanın pompası daha iyi sağıyorsa memnun olanlar yazsın lütfen kafam çok karıştı:(

Bir kaç arkadaş ben vereyim diyor baby plus var başka markalar da var  yardımcı olun bana lütfen:(
Bide göğüs ucum lansinoh markasının içine sığmıyor diğer markaların başlıkları içinde geçerli  Emzirme danışmanı 28mm olan başlık alıcaksın dedi ne yapacağımı bilmiyorum benn

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle lansinoh elektrikli olan kuzum ben wee babybaby plus manuel kullandım hiç işime yaramadı elektrik li lansinoh hem sütümü öoğalttı heöde çok pratik
(812 puan) tarafından
Çiftli mi canım gücü 2 ye bölünüyor dediler baby plus manuelini aldım memnun kalmadım yara yaptı göğsümu
(968 puan) tarafından
Ya benm 9 aylik sagiyorum cikmiyor bsey ama sutum var neden olur
tarafından
Kuzum manuel pompa ile sağınca benimkinden de gelmiyordu damlıyordu sadece elektrik li de çok güzel çıkıyor du süt
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,695 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.

383,270 soru

11,470,648 cevap

35,075 kullanıcı

...