0 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar saat 17.30 iftara iki saat var daha bende herşeyimi hazırladım temizlik yapıyorum temizlikte ev süpürmek evim 7.katta karınca çıkıyor ne yaptıysam bir türlü önüne geçemedim sabah bir yem döktüm işe yarar mı acaba diye onu süpürüyorum fayans ve parkelerden süpürgemin uzun ucu almadı sıçrattı etrafa o yüzden çıkardım hortumunun ucuyla alıyorum haliyle uzun sürüyor alt komşumum güvenlik ve görevliyi göndermiş kapıma çok ses yapıyorum diye tamam diyip gönderdim onları onların bi suçu yok onlar mecbur geliyorlar sonra aşağıya indim ne olduğunu süpürge açmak için saatin uygun olduğunu söyledim kadın durmuş bana her gün ev mi süpürülürmüş gece çok duş alıyormuşuz gece geç yatıyormuşuz evde çok dolaşıyormuşuz eşim askerde ailem yanıma geldi onlar niye 4-5 aydır burda kalıyorlarmış gitmelilermiş onlardan rahatsız oluyormuş en sonunda sinirlendim karışmayın benim evime dedim gelenim gidenimden sizene istersem günde 5 kere süpürge yaparım bundan sizene dedim gece gündüz işiniz gücünüz yok mu evimi dinliyorsunuz dedim niye vuraya taşınmışız bide onu soruyor konyalı varsa aranızda Türk yıldızları parkını bilen evim oraya bakıyor boşluğa yani buraya taşınmamalıymışım oda taşınmazmış ama ev almış mecbur gelmiş benden önceki kiracıda bu aile yüzünden çıkmış zaten evden adm emekli polis evden hiç çıkmıyor bende çıkmak istiyorum ama bu şekilde uygun bi evi şu zamanda bulmam imkansız evim daha 3 yıllık yeni bir ev ve 4+1 2800 lira kira ödüyorum şu anda kiralar 2+1 bile 2500 den başlıyor ne yapacağımı şaşırdım sizce haklı mı ben nasıl bir yol izlemeliyim 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok duş alıyoruz diye bizim yandaki dangozlarda yöneticiye şikayet etmişti salla he de geç 
-Reklam-
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Kız o saatte ne var ay komşununda hayırlısı onu ne ilgilendiriyor ne zaman banyoya gideceğin manyak çok gerçekten 
0 oy
(205 puan) tarafından
Ben o saatten sonea isten geliyorum napicam yani supurgemi yapmicam.. saat 21.00dan sonra mecburiyett olmadigi surece acmam.. evime gelene de kimse karisamaz siz sakin kalmissiniz.. ust katimda cocuk var kosturuyor napsin kadin cocugunu mu baglasin..cok sakin yasamak istiyorsa mustakil evde oturaun..bu arada arkadasim blattanex karinca granuku var kesin cozum 
0 oy
(8,853 puan) tarafından
Benimde ilk ev sahibim sabah 6 da kalkardilar bağırma çağırma çocuklar ağlardı kadın odaya kitlerdi onalr kapıya vururdu duvara vururdu aç kapıyı diye ve sabahin 6 sında yatak odamin üstünde ki odaya atardı çocuklarını gicikligina
0 oy
(2,210 puan) tarafından

Seni görevliye şikayet etmiş, ben öğretmenim 15.30 da eve geliyorum gelir gelmez açıyorum.. beni polise şikayet ettikler kapıyı bir açtım karşımda polis memuru çok ses yapıyormuşsunuz dedi makinam da süper sessiz olanlardan oğlum doğdunda almıştım. Kim şikayet etti bilmiyorum ama benim de çirkef yanıma denk geldi :) çıktım binanın ortasında bağırdım birdaha kimse açtığım süpürgeye karışmadı :) sende asla sessiz kalma terbiyesizler

0 oy
(2,022 puan) tarafından
Biliyorum o parkı 

O ne karisirmis senin evine ben akşam 9 da bile çalıştırdığım oluyor oğlum biseyler döküyor mesela 

Anlayışsız insanla baş etmek zor valla 
0 oy
tarafından
Kız ona neymiş valla geçen yaz evimizde küçük sinekler vardı sineklikten bile giriyordu tavan inanılmaz küçük küçük böcek kaynıyordu yatmadan önce süpürüp yatıyorduk 12 de falan tabi bizimki normal değil ama insan insanı idare etmeli yani bide senin saatte hiç bir sorun yok
0 oy
tarafından

Aile nüfus müdürlüğünde mi çalışıyor yada avukat mı bu ne sorgu :ermm: 

Hiç takma kadını devam ke:D

0 oy
(15,256 puan) tarafından
Hamam işletıyorum ben üst katta de densize bak tam dayaklık 
0 oy
tarafından
Gece açsan gelse dese haklı derdim ama gün içinde karışamaz asla öyle bir hakkı yok ayrıca onu ne ilgilendiriyor evine kimin gelip gittiği ne zaman uyudugunuz iyi sabretmişsin valla
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Ayni benimkini anlatmışsın okurken bizimki sandım valla :D çocuğu sevmem felan gidiyormuş ninni söylemem, vs.:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 259 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,250 göst.
0 oy
4 cevap 163 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu