0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Bir sene bina yoneticili yapmak zorundayız ve benim eşim vardiyalı çalıştığı için ben ilgileniyorum Malesef. Bende eşim akşam ise gittiği zaman aidat getiren kadında olsa erkek de olsa açmıyorum sadece gündüz gelen aidatları alıyorum. Sizce ben çok mu kötü bir insanım yoksa yaptığım gayet normal ve doğru mu ? İnsanlar tavır alıyor bana ama akşam eşim yokken açmak istemiyorum kimseye kapıyı korkuyorum binadakilerden de çok nadir insanları tanıyorum zaten herkesi daha tanımıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuş sende gece gelmesinler gün içinde versinler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akşam 9 dan sonra rahatsız etmeleri zaten doğru değil. Ama onlar da çalışan insanlar belki mecburen akşam 8de geliyorlar. Onlar da haklılar kendilerine göre. Bence biraz abartılı tepkin. Zaten içeri davet edecek değilsin makbuzunu verir kapıdan yollarsın.
0 oy
tarafından
İnsanlar tavır almakta haklı. Madem böyle oyalayacaksiniz keşke yapmasaydiniz. Yani ne yapabilirler ki size ? Site değil mi başka ne için gelebilirler. Açın alın parayı. Ne olcak bundan 
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Aidatı ya siz kapi kapı gezer alırsınız makbuzunu verirsiniz ya da iban verirsiniz insanlar oraya atar. Gündüz işte olan akşam getirir tabi. 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani ya bu işi yapmayacaksın ya da açacaksın millet çalışıyorsa gündüz getiremez kapının üst zincirini tak öyle al yaptığın iyi bir şey değil sonuçta yoneticisin ben olsam aidat vermezdim gel kendin al derdim 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kapıya bırakın müsait değilim kapıyı açamam diyebilirsiniz. Ve bence kapıyı açmamaktada haklısınız. Herkese söyleyin belli birgünde ve saatte getirsinler. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hzl23 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 942 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
0 oy
13 cevap 204 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu