+1 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
29+5 haftalık hamileyim bebeğin kiyafetlerini yıkadım bugün utulesem mi hemen erken mi sizce hastane çantasını şimdiden hazırlasam mi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hazırla gitsin kız dursun kenarda 
tarafından
Tm canım hazirlim
-Reklam-
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Yikamisken hazırla bırak kalsın bence kafam rahat olur zaman geçtikçe insan agirlasiyo zor geliyo sonra 
tarafından
Evet canım haklısın hazirliyayim yavastan
0 oy
(118,481 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
yorum gitti      
fotoya bakinca yazda siliyim
hepsini az az giydi cok hiymedi
0 oy
tarafından
Erken kız daha ben kızımda bir ay kala daha alışveriş yapmamıştım her şeyi bir haftada tamamlayıp hazırlamıştım ama sen bilirsin yinede ilk bebek olunca insan heyecanlı oluyor
tarafından
Benim 2inci gebeliğim canım hani erken doğum vs olur ondan dolayı sorayım size.dedjm bebeğin kıyafetleri tamam da benim iç çamaşırı filan kaldı onları da alcam
0 oy
(165 puan) tarafından
37. Haftadaym şükür bebeğimin kıyafetlerini yıkadım ütüledm çok ağırlaşmadan ama ev işlerim daha duruyor ve yapamıyorum ağrılarım çok fazla sana tavsiyem ne işin varsa ağrın sızın yokken yap
tarafından
Evet haklsiin cnm şükür ağrım filan yok şimdilik. Şimdiden hazirlim dursun köşede ilerledikçe bsey yapamiyo insan doğru diyon
tarafından
Rabbim bir avazda kurtarsın seni canım senin doğum yaklasmis
(165 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cümlemizi inşallah salı günü doğumum benim gün aldım
0 oy
(365 puan) tarafından
Bence ütüle kaldır benimde evde bir bebem daha var durmuyor erken olur bişey olur hazırda dursun 30haftakigim bende bu ara çok duyuyorum erken doğum
tarafından
Evet cnm benimde bir kızım var 2 yaşında aynen ya bende çok duyuyom korkmaya başladım o yüzden hazirlim diyom agirlasmadan
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hazır yıkamışsınız ütüleyin kaldırın bence. 
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende 29+5 de hazırladım zaten her geçen gün dahada agirlastim 32. Haftada erken doğum riskim var diye Dr yataktan kalkmami yasakladı iyikide hazırlamışim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
0 oy
4 cevap 113 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...