0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım regl dönemini boyunca tarağındaki saçları topluyor abdest almadan önce onları da yıkayıp atıyormuş. Böyle bir şey var mı? Bir de benim kulağım bebekken delindi bir daha küpe takmadım. Kulak deliğim kapanmıştır. Hiç küpe takmadım. 26 yıldır kapanmıştır heralde. Arkadaşım olmaz öyle dedi ama kulak bir daha deldirmek istemiyorum ki ben hiç sevmem 

11 Cevaplar

0 oy
(739 puan) tarafından
Saçı bilmem de banyodan sonra yumuşar küpeyle aç o deliği bence, su değmesi lazım diye biliyorum 
tarafından
Evet ben de öyle biliyorum ama annem bebekken delirmiş küpe takılmış alerji olmuşum bir daha annem küpe takmamış. Ben hiç delirmedim daha sonra bebekken 1 hafta küpem varmış sadece delil izi çok çok yakından bakılırsa fark ediliyor
(739 puan) tarafından
Bi dene olmadı ya tekrar deldirme bence
tarafından
Bende 8 yasındayken deldirmistim ama sonra kulagım yara oldu küpeden bir dahada hic takmadım kapandı delik sonuca kapandiki delik ordan su gecemezki tekrar deldirmek gerekli degildir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kulağına bak bir delik varsa banyoda küpe takılmalı ve islatilmali deliği
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım yara hükmünde kabul edldiği için sorun olmaz. Ama banyoda ovala kolay deliklerini. Saçlar da atılabilir tırnak kesilebilir yani pis sayılmazsın o zamanalr
0 oy
tarafından
Küpe konusunda haklı olabilir ama saç tamamen saçma geldi bana 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Sacı hiç duymadım ama kupe olayı benim de kafamı karıstırıyo arada takıyorum hep kupeli mi gezmek lazım ne yapmak lazım biri beni de aydınlatsın nolur. Konu sahibesi kusura bakma konuna maydonoz oldum :) 
0 oy
tarafından
komsumdan duymustum adetken agda vs yapmıyomus adet sonrası banyosunu yapıp oyle agda yapıyormuş o alınacak kıllar da yıkanmıs olsun dıye
tarafından
doğru xnm adetli iken  tüy alınmaz kaş bıyık bile mecburi olmadıkça alınmamalı..hafız olan görümcem söylemişti
0 oy
tarafından
saç kesilmez tırnak kesilmez günah diyorlar ama böyle bişi yok bence küpeye gelince de 26 senedir o delik çoktan kapanmıştır o yüzden sorun yok delik olan da abdest alırken küpe takmalı delikler ıslanmalı benim 6 tane var çok zor banyo yapmak :))) 
0 oy
(154 puan) tarafından
Küpe takmana gerek yok canım eğer kutu varsa içine kafanı sokabilirsin ama küpe takmana gerek yok benimde kulaklarım delik ve kulak içini yıkamak gerekmiyo göz önünde olan yerler yıkanmalı 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kapanmıştır bence o yinede bı küpe dene. Canim saç işini hiç duymadım benim 7 tane kulağımda var bir tane daha vardı onun yerini bile unuttum 
0 oy
(171 puan) tarafından

Saç olan kısmı gerçekten saçma çünkü böyle bişey mümkün değil 

Kulak deliği göbek deliği buraların iğne ucu kadar yer kuru kalmaması lazım bu şekildedir .
0 oy
(171 puan) tarafından
Yere dökülen sacari da topluyor mu tek tek acaba :D nerde bı batıl inanç var gerçekten neyine nesine inaniyolar ya şaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Evramm (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,273 soru

11,413,916 cevap

34,960 kullanıcı