0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kizlar 35 haftalik doğum yaptim. Bebeğim 1 hafta küvezde  kaldı.3500 dogan oglum çok kötü zayıflamış mama da veremediler serum verdiler, sütüm  ü saginca  güzel geliyor  biberona katıp veriyorum şu an iyi ama biraz büyüyünce  bu yetmeyecek,hemşire ile silikon meme ucu denedik yapıştırma gibi değişik bisey durmuyor gögsumde  kalite farkı falan oluyor mu acaba bunların ? Oğlum çok küçük ve çenesi çok zayıf kesinlikle kac defa denedim alamıyor  zaten meme ucumda yok gibi bisey. Ne yapacam  şaştım kaldım. Kaynanam bir yerden annem bir yerden kafamı  hallettiler  sürekli deniyorum ama olmuyor .tekrar bi silikon meme ucu alıp denesem mi ne yapcam  bilmiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım onlar ikili yapışık oluyor iki tane çıkıyor ayırdınmı ikisini bende ilk doğum yaptığımda kullanmıştım meğer ikisi üst üste yapışıkmış ondan yapılıyordu göğsüme
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Genelde çok yapismio zaten onlar canım.  Sagma makinasi varmi 1 2 dk onla çek ucu çıksın ver bebenin ağına.  Yada küçük Bi aparat var göğüs ucu çıkarıcı ondan da alabilrsin.  Ama kuzum şöyle bisey de var benim de sol hiç yoktu ben hep koyu kısmı vere vere şimdi kocaman oldu ucu:) 
(197 puan) tarafından
Nasil verdiniz koyu kismini Ben allem ettim Kalllem ettim yok olmuo bi turlu almio Bebek agzina mecbur Silikon meme ucuyla emziriyorum hala
(1,454 puan) tarafından
Valla ağzını kocaman açınca hemen kenardan tutup atiodum ağzına öyle öyle çıktı ucu
0 oy
(373 puan) tarafından
Bende kullandım canım gayet raha
0 oy
tarafından

Canım şu videoyu izlesene bak. Bebeğin çene kaslarını çok güzel geliştiren ve memeye küstürmeyen bi yöntem bu
(197 puan) tarafından
Hangi Video ismi nedir Ben de bakayim cnm
tarafından
Video bende gözüküyor sizde gözükmüyor mu? Bir tane kadın bak kucağında oyuncak bebekle oturuyor. Yorumda gözüküyot
0 oy
(350 puan) tarafından
Malesef iki bebeğimi de ucu olmadığı yüzünden yardım yamalak emzirdim su an üçüncüye gebeyim kesin buda böyle olacak :(( çok kötü bir durum aynı dediğin gibi yapıştırsanda durmuyor olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 409 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı

...