0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından
Arkadaşlar 36 gün önce sezeryan ile doğum yaptım ama kulunç kısmım çok aşırı ağrıyordu dün dayanamadım artık babama kulunç kirdirdim bn oturdum o da  diz kapağıni kuluncuma verip kendine cekerek kuluncumu kırdı ama çok zorlamadı dikişlerime birşey olmuş mudur 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz kulunç ne 
(36 puan) tarafından
Canım sırtta göğüs kısmının arka tarafı kemikli olan yer
tarafından
Cnm agri yoksa bir sey olmamistir bence ama sezeryanda belden uyustururken sirttan yapiyorlar igneyi igne yapilan yerin agrir belki
(36 puan) tarafından
Yani dikiş yerlerimde öyle aşırı bir ağrı yok açıkçası
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Bence bidaha yaptirma daha cok yenisin Allah korusun 
(36 puan) tarafından
Inan artık dayanamadim
(4,991 puan) tarafından
O ağrıyı bende cok iyi biliyorum benim nefesimi kesiyordu artık ama inanki yaptirmadim ona ragmen
(36 puan) tarafından
Bn de baba dikkatli bir şekilde yap dedim çünkü artık bebeği emzirmekte cok zorlaniyordum ağrıdan
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Bacım aklı başinda insanlarsınız yeni dikişli birisin hadi sen yaptın baban nasıl müsaade etti inşallah bişey olmamiş tir 4 5 ay içinde bile dikişleri acılan oluyor dikkat edin biraz iyi cesaret 
(36 puan) tarafından
Artık o kadar kötü oldum ki inan dayanamadım ki babamda çok germedi zaten çok dikkatli yaptı bn ısrar ettim
(2,727 puan) tarafından
Aklıma şey geldi 1 haftalık hamileymişim haberim yoktu anneme belimi kırtlattım ayağı ile onu hatırladık ça Allah korumuş diyorum :)
(36 puan) tarafından
:) olacak oluyor işte ama öyle aşırı bir agrım falan yok  en dış dikişte de birşey yok ama iç dikişleri nasıl anlarım bilmiyorum
(2,727 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz cnm
(36 puan) tarafından
Insallah canım saol
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Birdaha yaptırma cnm 
(36 puan) tarafından
Yok yaptırmam bir daha

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BusraC (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirin__ (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirin__ (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervam (601 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,455 cevap

36,003 kullanıcı

...