0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (337 puan) tarafından
Oğlum hiç bir şey yemiyor boyu ve kilosu presentil tablosunun altında eczacı bana sıpiraktin kılan dedi aldım ama recetesinde iştah açıcı yazmıyor kullandınız mı

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
alerji ilacı o yan etki olarak iştah açıyor 
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
Yengem kızına kullanıyor allahım nazardan saklasın ağzı boş durmuyor :D o alerji ilacı yan etkisi iştah açma 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu eczacılar nerden mezun oluyor ya resmen sağlıkçı değil esnaflar hastaneye gidip doktora sormadan hiç bir ilaç kullanma beyin uyuşturuyor o iştaha ya da uyku değil alerji ilacı sapasağlam bedene niye illet alerji ilacını yüklüyorsunuz hastaneye gidin kan tahlillerine baktırın takviye alın keçi boynuzu pekmezi dut pekmezi verin 
(337 puan) tarafından
Özellikle sordum iştah açıcı evet dedi
(4,089 puan) tarafından
Yalan söylemiş alerji ilacı bu yan etki olarak iştah açıyor
0 oy
(482 puan) tarafından
Dis çıkarma döneminde oğlum hic bir sey yemezdi. Bitkisell macun, nutrigen üzüm çekirdeği ekstresi mi dersin sipiraktin surup denedim ne yazık ki hepsi fasa fiso. Canim git bi aktara karadut özü al

Her gün düzenli ver bana dua edersin. Benim oğlum a cok faydasi oldu. Bide evladına hoşuna gidecek şeyler yedir günde 4 5 kes beslensin bak nasıl güzel gelişiyor 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Tövbe allahm başlığı çocuğuna spiral kullanan diye okudum uyhum gelir kızım uyumaz gözlerim görmüyor artııkkk:'(

0 oy
(854 puan) tarafından
cok uyku yapiyo canim o ya doktoruyla konus bi o bi care ilac yazar mutlaka bebe deliksiz uyur yazik gunah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Sırf iştahı açılsın diye alerji ilacı verme çocuğa benimki de yemiyordu bende vermeyi düşünüyordum ama sonra alerji ilacı olduğunu öğrenince vazgeçtim 
0 oy
(56 puan) tarafından
Benim kızım da hicbisey yemiyordu küçük bi donem bende kullandim ama öyle kaşık dolusu ve hergun değil cay kaşığıyla üç günde bir falan verdim . uyku yapiyor ve iştah açıyor doğrudur.  
0 oy
(426 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin bacım gece gece çocukta spiral ne geziyormuş diye daldım buraya :D
0 oy
(436 puan) tarafından
Annem bize kullanirdi iştahımiz açılsın diye. Bende kızıma kullandım ama inanılmaz bağımlılık yaptı kızım dolaptan getirip içir derdi hemen kestim. Arkadaşlar alerji ilacı yazmış ama ilk defa duyuyorum öyle olduğunu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 340 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.