0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Bu sene doğu tayincisiyiz nereler yazılır siz nereleri yaziyorsunuz bizlere de fikir verin lütfen Doğu'da yaşayan asker eşleri sizlerden de fikir almak isterim 

9 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Tayinler yazılmadı mi? Mart Nisan gibi düzeltmeler oluyor diye biliyorum. Biz nasipse memlekete döneceğiz bir buçuk sene kadar. Sonrasi Allah kerim. Şuan Urfa'dayız. Kendi memleketimden çok severim ama burası askere batı geçiyor.
(683 puan) tarafından
Ya benim eşim Suriye'de ondan geç açtılar bence onlar a
(2,493 puan) tarafından
Yok kız benim eşim de suriye'deydi o zaman
(683 puan) tarafından
Allah Allah eşimde bu sene geç kaldılar dedi ama bilmiyorum herkes farklı tarihlerde seçmiş bu sene anlayamadım
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız sizin sistem nasılmış taynler yazıldı duzetmeler bile yapıldı Haziran sonu temmuz başı gibi açıklanacak biz batı yazdık daha önce diyarbakirdaydim güzel yer yazilsbilir
(683 puan) tarafından
Canım benim eşim Suriye'de
(3,419 puan) tarafından
Benimkide Suriye'de :)) Allah kavustursub
(683 puan) tarafından
Yaa rabiim sizi de kavuştursun gönül dasim aynı şeyleri yasiyoz demek
(3,419 puan) tarafından
Benimkine iki yil oldu canm ayrıyız artık kavusalim :)) çok zor valla Allah sizide kavuştursun
(683 puan) tarafından
Yaa çok uzunmuş bı daha ayrilmazsiniz insalah
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Biz çoktan yaptık bile. Eşimin pek geniş yelpazesi yoktu malesef. Şırnak, Hakkari, Urfa, Diyarbakır, ağrı yazdı hayırlısı bakalım. Büyük ihtimalle eş de götüremeyecek biz memlekete döneriz o doğuya gider artık 
(683 puan) tarafından
Öyle deme belki siz de gidersiniz ya dua et
tarafından
Esiniz ne olarak görev yapıyor acaba. Benimki astsubay Üstçavuş ama hala açılmadı tayinler diyor
(3,151 puan) tarafından
Bir deniz annesi inşallah ya bakalım :)
Gul1234 bana mı dediniz benim eşim muhabere uzman çavuş Mart'ta yapıldı tayinler
(683 puan) tarafından
Benim eşim de uzman komando canım
0 oy
tarafından
Geçen sene bu zamanlar heyecandan ölüyordum çok şükür kavuştuk Rabbim tayin görecek herkesin aile bütünlüğünün bozulmadığı hayırlı yerler nasip olsun inşaallah
(683 puan) tarafından
İnşallah canım tek duamız bu
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben Doğu da küçük bir şehirde yaşıyorum iki yıl oldu turistik ama imkanları çok kısıtlı  sağlık yönünden çok sıkıntıları var böyle olduğunu bilsek Diyarbakır ya da Batman ı yazardık 
tarafından
Evet hastane konusunda  hastane var doktor yok
(683 puan) tarafından
Mardin de düşünüyor canım ben çok istemiyorum ama
(267 puan) tarafından
Doğuya yolunuz düşerse mutlaka gezin görün ama yaşamaya gelmeyin bizim 3 yılımız var daha bitse de kurtulsam diyorum
(683 puan) tarafından
Yaa oyle deme kız zaten korkuyorum kötü bı yer olcak diye şuan da niksardayiz burası da küçücük bizim önümüzde koca beş yıl var daha Doğu'da
(267 puan) tarafından
İnşallah Allah gönlünüze göre bi yer nasip eder ben çok sıkıldım Mardin den özellikle ikinci bebeğime hamile kalınca imkansızları da görünce daha da soğudum burda hastane için hep Diyarbakır’a gidiyorlar ben Diyarbakır merkezi daha çok beğendim
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bizde bu sene doğuya gidicez eşim yazdı Haziran'da belli olcak ama yazdığı diğer iler aklımda değil sadece aklımda Erzurum Oltu kaldı ama sende asker esiysen şöyle bı durum var yazmadığının bir yerdede cikabiliyorsun ve benim en korktuğum şey doğuda bazı yerler var eş getiremiyorsun oraya sadece kuru ekmek yiyelim ama eşim her gece eve gelsin istiyorum hepde dua ediyorum birde üstüne hamileyim inşallah bu sene bize bir şey çıkmaz ama ne olur Haziran'da öğrencez hayırlısı 
tarafından
Oltu güzel yer:)
(1,392 puan) tarafından
Çıkarsa hatırlamıyorum eşimin yazdığı yerleri ama diyarbakirıda yazdı orayada güzel diyolar bakalım hayırlısı nereye gidersek beraber gidelim başka bir şey istemem :))
(683 puan) tarafından
Diyarbakır da Lice var canım oralar çok sıkıntılı istek dışı gelme olasiligi da var ama benim eşim iki kere Suriye gördü umarim istek dışı gelmez
(1,392 puan) tarafından
Benimki 3.5 yıl suriyedeydi ama bu meslek öyle bir şey ki hiç birine bakmıyor inşallah ayrilmayiz kimse ayrılmasın eşinden yaa
0 oy
(576 puan) tarafından
Bu sene liste çok kötü canım ya. Geçen sene batıya gidecektik uzatma verdi eşim gitmedik. Şimdi de adam gibi yazcak yer yok. Sizin de ilk tercihiniz diyarbakır olsun. Biz şuan diyarbakırdayız çok rahat aile açısından güzel yer
(683 puan) tarafından
Kuzum biz Lice'den çok korkuyoruz bı arkadaş var orda çarşıyı taradılar demişti bide sabit değilmiş
0 oy
(226 puan) tarafından
Biz de bugün tercih yapacaz inşallah doğuya

Mardin 

Batman

Bingöl

Tunceli

Diyarbakır

Muş

Bitlis

Şuan bunları yazcaz eşim bi kaç yeri daha ekler galiba:)
(683 puan) tarafından
Bizim yazacagimiz yerlere benziyor belki de aynı yere düşüp arkadaş olcaz valla Bayburt falan yazacak misiniz canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Derince (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.