0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (2,096 puan) tarafından
Selam hanımlar ben güvenilir bi temizlikçi arıyorum ama bulamadım bi türlü. Bı de armut u deneyim dedim. Daha önce armuttan temizlik hizmeti alan oldu mu?

4 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben evime gelen ablayı armuttan buldum orada şöyle bir hizmet oluyor mesela 3 kişi geldi her defasında farklı birini çağırdım çok memnun kalmadım sonra gelen abla sasolsun kendi eve gibi temizledi telefon numarasını aldım armut ile işim bitti o geliyor her pazartesi 3 yıl oldu 
(2,096 puan) tarafından
Aa çok iyiymiş bı deneyim en iyisi ben o zmn
(2,512 puan) tarafından
Aynen memnun kalırsan al cep numarasını armut kazanmasin kadın kazansin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nakliyeciyi ordan bulduk Allah'ın belası insanlar , hayatımda böyle pislikk,rezil insanlar görmedim. Mahvettiler eşyaları z anlaştığımizin üzerinde fiyata taşıdılar. Sakın bakma. Temizlik şirketlerine yönel derim. Ya da tanıdık vs varsa onların önereceği biriyle anlaş.
(2,096 puan) tarafından
Benim de temizlik şirketinden çok canım yandı valla nasip işi bunlar
tarafından
Nasip tabi de sonradan öğrendik ordan bulan pek çok kişiye aynı şekilde olmuş. O yüzden dedim . Eşim şikayet etti armuta mail fln attı ama pek oralı olmadılar. Tanımadığın insanı eve sokmak cesaret ister.
0 oy
(4,902 puan) tarafından
Armut degil de mutlu bi evden aldim, ikiside ayni mantik ama, 4 kadin geldi 3 nu begenmedim, 1 i eh idare ederdi telefonunu aldim bi kac kez kendim cagirdim, sonra karsiya komsum tasindi onun 20 yillik evine gelen bi kadin varmis , onu cagirdim cok sukur kafama gore buldum :) 

Gelen kadinlarin basinda durup soylerseniz istediginizi yapiyolar ama sizin kendinizin gibi birini bulmak cok zor 

Mesela bitanesi bez sıkmayı bilmiyodu ıslak ıslak birakiyodu mutfak dolaplarini sildirdim 

Birisi camlari silerken pimapenleri silmemisti 

2 tanesi mutfakta ki temizlik bezleri ile genel temizlikte banyoda kullandigim bezleri birbirine karistirdi 

Birisi kapıları silmemisti 

Oyle iste insallah iyi birisi denk gelir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gupse (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
31 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Bilmek lazim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,587 puan) tarafından soruldu

396,266 soru

11,854,016 cevap

35,947 kullanıcı

...