0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Bu gün kontrlum vardı şükürler olsun melegimi gördüm içim rahatladı rabbim isteyen herkeze bu güzelliği nasip etsin benim pıtırcık ultrasonda hareketli ama normalde o kadar değil arada bir hissediyorum buna şükür iyi olsun da az hareket etsin rabbim herkezin gönlüne göre versin

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim kucağına da almayı nasip etsin kokusunu çekmeyi de nasip etsin 
(1,983 puan) tarafından
Amin canım sağol Allah razı olsun rabbim hepimizin evladını hayırlısiyla kucağimiza alıp koklamayi nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beraberiz  mervecim bende bu gün ,21 oldummmm rabbim sağ salim bebislerimiz kucağımıza almayı nasıp etsin 
(1,983 puan) tarafından
Ayy tek dileğimiz o canım benim amin inşallah:))
0 oy
(1,964 puan) tarafından
 bizde bugun 20 olduk :) hissedebiliyomusun canim ya ben arada kıpırtı hissediyorum ama çokta olmuyo 
(1,983 puan) tarafından
Maşallah canım benim azda olsa arada bir burdayım diyor minnosum rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah canım:))
(1,964 puan) tarafından
Benimde arada pit pit ediyor normal mi acaba diyorum :) amin canim.insallah :)
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Merve eskisehirde hangi dr gidiyon benim arkadas sehir hast. Ali alhan cok iyi diyo 
(1,983 puan) tarafından
Evet canım benim arkadaşımda ona gidiyor iyiymiş gerçekten ben yunusemreye gidiyorum canım Erkan sağlam
0 oy
tarafından

Allah hepimize kucağımıza almayı da nasip etsin canım sağ salim :)

(1,983 puan) tarafından
Amin canım benim insalh:))
0 oy
(532 puan) tarafından

Amin canim bizde yarin 21 haftaya giriyoruz benim olusum birsz fazla haraketli surekli beni sevsin annem diye haraket ediyo pasam 

<3

(1,983 puan) tarafından
Maşallah canım benim rabbim hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin insallh benim kız biraz uslu sanırım canı isterse kendini belli ediyor:))
(532 puan) tarafından
Kiz kendini her yerde  belli ediyo demekki naz yapiyo annesi rabbim sag salim hayirlisiyla saglikli hayirli bi sekilde kucagimiza almayi nasip etsin rabbim canim
(1,983 puan) tarafından
Amin canım benim inslalh iyi olsunlarda herseylerine razıyız canım :))

İlgili sorular

+3 oy
6 cevap 402 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 394 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 399 göst.
0 oy
20 cevap 734 göst.
9 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...