0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (866 puan) tarafından
Hanımlar kuzenim 5 yıldır evli hsg çektirmiş bugun tuplerin tıkalı ve açılmadı demiş doktor böyle bişi var mı özel hastaneye gidiyor, anestezi olmadan çekiliyor ve açamıyolar, hsg de tıkalı tüpü açamama gibi bişi var mı, çünkü bnde çekyirmiştim açmışlardı 7 ay sonrada doğal yolla hamile kaldım  bilgisi olan yazarmı teşekkürler 

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post ciksin yukari
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ben de cektirmistim  sol tüpüm açılmıştı .

Açılmaması söz konusu demekki
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım ilacı basınçla veriyorlar o basınçla açılması lazım diye biliyorum o nasil bisey anlamadım. Büyük iyi bir araştırma hastanesine gitsin. Ozeller para için herseyi yapar
(866 puan) tarafından
Bende çektirdim özelde ilaçla açıldı 2 tüpümde kuzenime açılmıyor demiş doktor kuzenim İstanbulda yaşıyor,
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun bende cektirdim 2kere biri devlete diğeri ozelde banada anestezisiz cekildi onu orda talepte ede bilirsiniz istiyorum diye her rahîm filmimde tüp acilacak diye bişey yok  küçük yolu tikanikliklari aciliyor büyük tikaniklara ameliyat yada başka şeyler deniyorlar bende 5bucuk yıldır tedavi görüyorum artık git gel öğrendim herşeyi
(866 puan) tarafından
Tıkınaklığın boyutu a göre tedavi yöntemi değişiyor ozmn, rabbim en kısa zamanda kucağınızı doldursn inşallah
(2,281 puan) tarafından
Aynen canım
Amin inşallah Rabbim isteyen herkeze nasip etsin
0 oy
(119,343 puan) tarafından
burda biri cektirdiydi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
15 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Jddjj (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 197 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Kyubrasj (5 puan) tarafından soruldu

380,169 soru

11,380,878 cevap

34,873 kullanıcı

...