0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Bende profil var gözüküyor arkadaşımda var oda kaydetti numarayı onda resim flan. Gözükmüyor benim numaram o kiside rehberde eklimi oluyor kizlar bilen varsa yazabilir mi vhatsap profil resmi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından
Büyük ihtimalle öyledir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Numaran o kişide yok canım yoksa görünürdü ama belki profili boştur oda olabilir
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Sen arkadaşının profilini görüyorsan o seninkini görmüyorsa WhatsAppını yenilesin. Eğer sen görmüyorsan yenile yinede resim çıkmıyorsa birinizden biri kaydetmemiş numarayı 
(5,904 puan) tarafından
Hayır arkadaşın WhatsApp kişilerini yenilerse görünürsün tekrar yüksek ihtimalle
(886 puan) tarafından
Anlamadm ya detaylı anlatrmsnz bu numarayı ekleyn arkadşım mı yenilerse resmi görür
(5,904 puan) tarafından
WhatsApptan sağ altta yeşil butonla olan kısmına girsin Sonra sağ üstte 3 nokta var ona bassın orda yenile yazıyor yenilesin
(886 puan) tarafından
Yenilde ama onda yok dedim ki ben kayıtlıym ondan görebiliyorum
(5,904 puan) tarafından
Bilmiyorum valla bu durumda ne yapılır
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Evet senin numara onda ekli olduğu için gözüküyor ama arkadaşının ki onda ekli değil demekki. Profili sadece arkadaşlara açmış.
(886 puan) tarafından
Heeh işte aradgm cevapp buu çünkü arkadsm göremiyor resmi dedim ben onda kayıtlıym o yüzden görebiliyorum
(1,964 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Evet senin numaran o kişide ekli demek ki profili sadece kişilerine acık. 
(886 puan) tarafından
Tmam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Evet sen o kişinin rehberinde varsın ama arkadaşın yoktur ondan resim görünmez sadece kişilerin yapmıştır profil resmini ondan 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 489 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,318 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
0 cevap 126 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu