0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kocama karsı ilgisi varmış gibi hissediyorum.  Sürekli böyle bir his düşüyo içime. Acaba ben mi yanılıyorum yoksa gercekten hislerime inanmalı mıyım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Seni boyle hissettirecek ne yapti ki
(110 puan) tarafından
Evet soyledım konusmasını istemedim. O da konusmuyor
(2,355 puan) tarafından
Kız bir söz var esseğin aklına karpuz kabuğu sokmak diye bence her şeyi söyleme kocana.
(34 puan) tarafından
Roji bende aynisini yazmistim:)
(2,355 puan) tarafından
Ciddi mi nerede yazmışsın kız okumadım:)))
(2,355 puan) tarafından
Şimdi okudum:)) aklın yolu birdir canım:))
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Sana bunu düşündüren ne
0 oy
(603 puan) tarafından
Ama neye dayanarak böyle bişey düşündün bu da öenmli de tabi  fakat ben kadınların hislerine inanırım
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hislerinle kendini bunaltma bence
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Geçenlerde kocan yakışıklı diyen komşun dimi
(110 puan) tarafından
Evetcnm
(13,614 puan) tarafından
Ondan ben bile iskillendim ya ne ayıp.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Neden canim napio mesela
0 oy
tarafından
Hep derim bir kadın hissediyorsa öyledir 

Ama neden bunu düşündün ne yaptiki
(110 puan) tarafından
Ya ben de pek hislerimde yanılmam yanılmayan birisiyim Aslında hislerime güvenmek istiyorum Ama eğer öyle bir şey varsa ne yapmam gerek Ben sadece bunu öğrenmek istiyorum aslında
tarafından
Eger gercekten boyle bir hissin varsa once kocani uyar ama essegin aklina karpuz kabugu dusurmeden(afedersin) guzelce uyar sonra da komsunla iletisimi kes konuşma
(110 puan) tarafından
Açıkçası bunu eşime söylemekten biraz çekiniyorum Çünkü kadınım biraz yaşı var benim kocam da abla diye hitap ediyor zaten yani Ben kocama böyle bir şey söylesem sen nasıl böyle bir şey düşündüm Tuğçem Saçmalama kaç yaşında kadın deer
tarafından
Hayir gidip de kocana bu kadinin sana ilgisi var gibi felan demeyecen kadini kötule ufaktan sonra da konusma kadinla esine de ben konusmuyorm sen de konusmayacaksn de zaten sen konusmuyorsan onun isi ne
(110 puan) tarafından
Konuşmayacaksın dedim zaten eşimede Ee kadın bana selam verirse ne haber Şahin derse ne diyeyim kadına dedi Cevap vermeyeyim mi dedi dedim verme dedim Bir de dedim bana bunu soruyor musun
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Komşun böyle düşünmen için ne yaptı
0 oy
(671 puan) tarafından
Komşunun kocana karşı ilgisini fln mı gördün ki öle bi düşünceye kapıldın
(671 puan) tarafından
Sende evinde ki mevzuyu anlatırsan merak edip gelir onu bunu bahane eder kocana karşı hareketlerini takip et arana mesafe koy
(110 puan) tarafından
Kocamla çok yüz yüze gelmiyor Çok sık ama Ben kocama Söyledim Bundan sonra seni görürse Selam vermeyeceksin dedim ee kadın ne haber derse ne diyeceğim dedi bana cevap vermeyeceksin dedim basıp gideceksin dedim Bir de dedim bana soruyor musun sen bunu
(671 puan) tarafından
Belkide kadın sadece meraklı birisidir böle de düşünmek lazım başkaları için kocanı da strese sokma canım yuvanızda mutluluk huzur eksik olmasın inşallah
(110 puan) tarafından
Ama bu cinayet sebebi Yani bu başka bir şey değil ki bu Bu resmen canına susamışlık yani böyle bir şey olabilir mi ya eğer öyle bir şey varsa sen de yapabilirsin ki yani Düşünsene bu cinayetli sebebi Yani hiçbir kadın bunu kendine konduramaz
(671 puan) tarafından
Cinayet ? Canım sen baya kafana takmışsın kadını ben kocama güveniyorsam kime nasıl ne şekilde davrandığını biliyorsam o kadın meraklı diye bunları düşünmem ha baktım kocamda da aynı halta benzer şeyler var o zaman farklı olur
0 oy
tarafından
Seni boyle supheye dusuren bisey yapmis olmasi lazim
(110 puan) tarafından
Ya bilmiyorum evime karşı çok meraklı ve kocamın işe başlayıp başlamadığını sorması Kocama iş araması yani yardımcı olması benim kafamı bulandırıyor açıkçası
tarafından
Yardimci olmasi belki aranizdaki samimiyetten olabilir ama yani birisi de surekli benim kocami sorsa ben de supheye duserim bi kere merakindan sorabilir ama surekli olan biseyse sıkıntı
0 oy
(494 puan) tarafından
Mesela sana bunu hissettiren şeyler neler detayları anlat ki bizde fikrimizi belirtelim canm hangi hareketi hangi tavrı aklını kurcaliyo
(110 puan) tarafından
Ya eşimle sürekli sık sık yüz yüze gelmeyen birisi zaten ama böyle denk geldiği zaman da hani böyle yüzü tebessüm eder şekilde nasılsın diye sorması ne bileyim ya bilmiyorum kafam çok karışık eşimin işe başlayıp başlamadığını sorması onu ona iş ayarlayalım tanıdıklarımız var sorayım demesin ne bileyim bilmiyorum ya
(494 puan) tarafından
Çok ilginç  insan samimi olmadığı bi komşunun kocasıyla neden ilgili olsun ki hadi bi iyilik yapmak istiyorsa kendi eşine desin yanii
(110 puan) tarafından
Ne yapıcagımı bilmiyorum cok sinirlerim bozuluyor
0 oy
(119,112 puan) tarafından
kadin anlar bi kadin boyle hissetmisse vardir bisi
(110 puan) tarafından
Peki Böyle bir durumda ne yapmam gerekir
o komsuyla tum baglari koparman gerekir
(110 puan) tarafından
Iletişimimi koparsam da sıkıntı değil iletişim Zaten çok fazla yok ki yani ben öyle onun evine gelip giden bir insan değilim böyle bir şey lazım olduğu zaman genelde kapısını tıklarım ya da bir şey sormak istediğim zaman sorarım Hani benden biraz büyük olduğu için biraz tavsiyelere ihtiyacım olduğunu düşündüğümden ötürü aklıma bir şey takılırsa sorarım Yani onun dışında çok fazla bir samimiyetim yok ama ben Taşınmak istiyorum buradan Çünkü çok rahatsız olmaya başladım
tasinsan iyi edersin
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Takip et yani eğer hissediyorsan mesafeni koy

(110 puan) tarafından
Nasıl takip edebilirim ki

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 551 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusuf 427 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,488 cevap

34,765 kullanıcı