0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Kızlar haberlerde neler görüyorum böyle kaldırım taşını çalmışlar tarihe gectiler resmen. Hep esenyurtta oluyor bu hirsizliklar haberlerde oyle görüyorum yani. Bende ankarada tehlikeli bi mahallede oturuyorum yeminle ödüm kopuyor esim olmadığı zaman

15 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından

:) Esenyurt 34.5 plaka resmen ne milletten insan arasan orda

(9,623 puan) tarafından
Benim memleket kız sjdjdj
Hergün olay hergün eksın orda, her an bomba patlayabilir
(13,702 puan) tarafından
Füze bile atarlar :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben de esenyurtta oturuyorum. Dün değil evvelsi gün hastaneye giderken yunus polis bir adam kovalıyordu en son yakaladı döve döve arabaya attı artık ne yaptıysa iyi dayak yedi polisten. 
(1,253 puan) tarafından
Esenyurt degil teksas :D
tarafından
Valla 7 aydır buradayım ama sevemedim ısınamadım. Kendi ülkemde yabancı gibiyim markete gidiyorum yabancı uyruklu dışarı yürüyüşe çıkıyorum yabancı uyruklu Türkçe konuşan görünce mutlu oluyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum burada.
(1,253 puan) tarafından
Bi defolup gitseler kendi ulkelerine keşke. Şu ukrayna kadar olmadilar ne afgani ne suriyelisi.
tarafından
Kesinlikle birde bu aralar çok azıttılar haberlerde filan çıkıyor bir havalar kendi memleketleri gibi. Vatan Mülteci kampından başka bir şey değil artık
+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Bide akraba kavgalarımı desen silahla çatışmamı desen her şey var. Bide bağcılar var hırsızlıkta yarışır
+1 oy
(485 puan) tarafından
Kız bende Esenyurt'ta oturuyorum sıkıntı yok valla kimseyle işin yok ,
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Kız Ankara’nın hangi mahallesi :) 

(1,733 puan) tarafından
Çinçin diyormuşşş .d
(2,565 puan) tarafından
Benımde aklıma ilk ora geldi
(1,034 puan) tarafından
Anam sami ulus hastanesi var mecbur gidiyoruz aciline kavga dövüş şirket arabamızı bile patlattılar sarhoşlar yollarda hatim indiriyom gidip gelene kadar
(1,253 puan) tarafından
Çinçinmi ay allah korusun orda değilim huseyingazideyim :)
0 oy
tarafından
Hırsıza her yer serbest 
tarafından
Hahahahha☺️
0 oy
(763 puan) tarafından
Hangi mahalledesin canim
(1,253 puan) tarafından
Huseyingazideyim canim suriyeli dolu
(763 puan) tarafından
Evet canim o taraflarda çok,bende mamaktayim.
0 oy
tarafından
Sakaryada oturuyorum evimin önunde hep meyhaneler var her gece silah kavga sesi var ama korkmuyorum esim hep yerde oturmamizi ister esim 2 adimlik yakinimda sukur birkez esimi almaya gittim tam önumde kavga oldu erkekler birbirini olururcesiye dovduler bi baktim esimin dukkana girdiler bende korktum esime birsey edecekler diye dukkana gittim tam girecektim esimde isten cikti sjsjsjsj
(1,253 puan) tarafından
Ay inanmiyorum kac canini kurtarsana
tarafından
Tasiniyoruz baci ztn
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Istanbul da değil ama cok korkarim tehlikeli mahallelerden ev ararken ilk semtini araştiririm sonucta gecesi günduzu var disari cikinca tekin olmayan insan gormek istemiyorum 
(1,253 puan) tarafından
Haklısın temiz olan semtlerede para yetmiyo ev kralari ev fiyatlari uçuk
(1,944 puan) tarafından
O da doğru haklisin
0 oy
(333 puan) tarafından
Eşim polis memuru görev yeri buraya çıkınca bizde buraya taşındık hiç sevmiyorum bende burayı 
(1,253 puan) tarafından
Esenyurttamisin ay allahim korusun ya ben kendi evimden cok korkuyorum 1inci kattayim. Tam hirsiizin tirmanabilecgi balkonum var
(333 puan) tarafından
İğrenç bir yer ve 1 tane bile türk yok sinirlerim bozuldu ya
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hahaha kız 15 yıl oturdum orada alışıyorsun.  Eşim hep dalga geçer ah yine sizin ora diye zamanla oradakilerle nasıl uğraşacağıni öğreniyorsun. Ben ortaokul lise hayatım falan hep orada geçtiği için herkesle profesyonel şekilde tartışabilirim 
(1,253 puan) tarafından
Valla snaa helal olsun ben cankayaliyim evlenip huseyingaziye taşınınca hic alisamadim binada hergun bi kavga . Sokak desen Allah'lik gönül istyoki cankayaya tasinalim ama ev foyatlari uçuk
(1,964 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle değildi aslinda İstanbul'un en sessiz yeri olabilirdi. Topraklar hep boştu çatır bayır. Boş oldugu için hızlı bir şekilde kentleşme başladı Her yerden insan doldu sana yiye yakın olduğu için suriyelisi falan her türlü insan var. Biranda Türk kokenden daha fazla karma kökenler arttı buda sıkıntı yaratmaya başladı bu sürecin hep içinde olduğum için suan alışmak durumunda kalıyorsun. TV de gördüğünun çok fazlası var emin ol onların çocuklarıyla aynı okula gittiğin için kendini savunmaya başlıyorsun.Evlendim İstanbul'un başka ilcesindeyim fark ettim ki istanbulun 1-2 semti dışında hemen hemen hepsi aynı olmuş çok kalabalık ve her önüne gelen burada.  Herkes Esenyurt'ta ucuz sanıyor ama orası belkide İstanbul'daki en gelişmiş yer en kalabalık ve en büyük ilçesi ucuz denilen yerde bile şuan ev fiyatları milyonları geçti  bir kaç yıla daha da uçar öğrencilerin dediği gibi  Esenyurt City olma yolunda ilerliyor.
(1,964 puan) tarafından
Ailem Esenyurt'tan Konya'ya gitti. Hayatımda ilk defa bu kadar boş yollar trafiksiz geniş alanlar bol bol parklar gördüm büyük ihtimal Çankaya da konya gibi bende eşime diyorum bizde gidelim ;) İstanbul'da evlerimiz var iyi ama çocuk büyütmek çok zor.
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Her poh esenyurtta orda oturuyordum evlenmeden önce neler neler görmedim ki gece yarıları sokak kavgaları mı desen, kapıya dayanan eski kocalar polis siren sesleri hiç susmaz 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Valla kuzum insanlar pis olmasin yeterki yer farketmiyo corluda oturuyorum mahallemdeki parkta adamin kafasini kesmisler dilim dilim dogramislar 
(1,253 puan) tarafından
Ay ne diyosun çorluda pis biyer
0 oy
(9,623 puan) tarafından

Nolur izle :D 

(1,253 puan) tarafından
Hahah koptum
(1,964 puan) tarafından
Ahh ahh şimdi Esenyurttaki evler bile 2,5 bin üzerine çıkmış ;)) Esenyurt şahlanıyor jddj
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Ne esenyurtu ne esmeyenyurdu şu  kılıçla  öldürülen  masum kiz olayindan sonra her yerden korkar oldum tedirgin tedirgin gider oldum.rabbim korusun muhafaza eylesin.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
25 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...