0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Dünki paylaşımımı aynen kopyalıyorum. Çok soru geldi ona istinaden paylaşıyorum..

Merhabalar Herkese, hayırlı ramazanlar. .

Süt konusunda benim gibi çok çekenler muhakkak vardır diye bu postu giriyorum..   Ben sezaryen doğum yapmıştım ve sütüm çok geç geldi ve yetersizdir ilk 3 ay mama+anne sütü olarak devam ettik. Emzirme danışmanları ile görüştüm çünkü artık canım gerçekten yanmıştı ve psikolojik olarak bitmiştim süt yeterli gelmediği için. (süt konusunda çevre baskını az çok bilirsiniz) her ne ise emzirme danışmanı bana solgar bira mayalı B12 önerdi bunun yanısıra ben bestlak damla da kullanıyorum. 

Daha önce iki göğüsten 40 cc gelmezdi. Şu an tekinden en az 80 cc geliyor. Ve bazen bu miktar 120 cc yi buluyor. Hatta dün gece tek göğüs 120 çıktı. Umarım sizlere de fayda sağlar. Çok öneri de bulunmak istemem herhangi bir yan etkiye karşı fakat emzirme danışmanı zararı olmadığını söylediği için paylaşıyorum 

Bu arada klasik çayları denedim hem de çok fazla çeşit çeşit denedim. Ama abartıldığı kadar bende etki etmedi. Ev kuruyemişlerle Çaylar la doldu yalandan yere bi dünya para döktüm.. Bana önerilen bu 2 takviyeye internetten, trendyol dan bakın yorumları okuyun ona göre alın. Eczaneden, internetten temin edebilirsiniz reçete ile satılmıyor. Herkes emzirme danışmanı ile görüşemiyor, her şey bi dünya para. Ben herkes için bana önerileni ve fayda gördüğüm şeyi paylaşıyorum. Umarım size de etki eder. Bol sütlü günler anneler 

2 Cevaplar

0 oy
(648 puan) tarafından

Bu mu cnm dediğin şey 

image

(46 puan) tarafından
Evet bu
-Reklam-
0 oy
(323 puan) tarafından
Bu b12 yi vermeden önce kan tahlili gibi bir şey yaptı mı
(46 puan) tarafından
Hayır. Zaten genel olarak herkesin düşük.. Benim düşüktü kendi doktorum da B12 önermişti bunj aldım bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
9 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu