0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Ya bugun oglumun gosterileri vardi oraya gittim kizimla gosteri donusu evde temizlik yaptim camlari sildim mutfak dolaplarini falan yoruldum esim gelince dedi sanki koca villayi temizledinde yoruldun koca gun napiyosun ki diyo bacak ustune atip tv izliyom tabi oda hakli yeminle sabahın körü dikiliyom ayaga aksam 12 ye kadar uyuyamiyorum bide gelmis sinirimi bozuyo kolaydi cunku ev isi erkeklere ne kadar kolay geliyo bu ev isleri ya çocuk bakimi

13 Cevaplar

+2 oy
(257 puan) tarafından
Hepsi aynı soy.una tükürdüğümün 
(2,363 puan) tarafından
Evet aynen kendileri iste calisip aksam yorgunum diye devirip yatiyolar ya
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Haklısın bir koca villa bile alamadın bana deseydin. 
(2,363 puan) tarafından
Aklima gelmedi o an :-D
(5,240 puan) tarafından
Hahaha artı benden doğru valla :) bi villamız bile yok :))))
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bi gun hicbir is yapmadm. O gunden bu yana bana napiyosunkoooo demiyo canm kocam ahsjshsj
(2,363 puan) tarafından
Bende 1 hafta yapmadim ne camasir ne temizlik yinede banamisin demedi
0 oy
tarafından
E yapma sende o zaman 
(2,363 puan) tarafından
Kiz ortalik iyice batmisti 2 hafta once basladim zaten temizlige cocukla yavas oluyo
tarafından
Yapma bokuna belensın otursun anlasın yaptıgını
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla bana öyle bisey diyemez ağzını yırtarım geberiyom iki çocukla evle zaten otursun kendi yapsin demezde zaten anlar halimi
(2,363 puan) tarafından
Ne guzel.valla
0 oy
(9,672 puan) tarafından
Çok kolay geliyor erkeklere, biz 7/24 çalışıyoruz mesaimiz hiç bitmiyor onlar 8-10 saat çalışıp eve gelip yatıyorlar 
(2,363 puan) tarafından
Ama onlara sorsan hic bi is olmuyo yoldan gecenler yapiyodu cunku yemegi temizligi bide bana diyo camasiri zaten makina yikiyo ya kendisi almiyo makina camasiri
(9,672 puan) tarafından
Çamaşırı makina yıkıyo asıp kurutuyo mu sonra katlıyor mu yerleştiriyor mu dolaba Allah'ım ya  :)))
(2,363 puan) tarafından
İste zekasi yuksek benim kocamin
0 oy
(846 puan) tarafından
Hepsi aynı geçen bende yazdım buraya eşime yemek hazırladım domates kesmeyi unutmuşum bir aylık oğlum var kucağımda onla hazırladım çocukla ilgilenmekten unutmuşum dedim sanki tek sen mi dogurdun çocuk sen mi bakiyosun sadece dedi bana içime oturdu bu lafı. Allah'ım kadınla erkegi şöyle bir günlüğüne yerlerini değiştirse anlasalar bi halimizi
(2,363 puan) tarafından
Banada aynisini derdi esim sende de ona bi tanede sen dogur
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Allah aşkına çocuk olan evde insan nasıl akşama kadar yatabilir düşüncesiz mahlukatlar 
(2,363 puan) tarafından
Beyin yokki dusuncek
0 oy
tarafından
Kocam sağolsun hiç yardımcı olmaz ama en azından sinirde etmez. İş yapınca allah razı olsun der. Başlarda oda napıyosunki derdi pandemide evde kalıp çocuk bakınca iş yapamadım diye üzülünce boşver diyo
(2,363 puan) tarafından
Benim danada evde kaldi ama.yine anlamadi
tarafından
Ben yeni doğum yaptım diye çocukları ona baktırdım. Ne kadar zor olduğunu uygulamalı anladı
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Koca gün napıyosun g.öt kadar evi temizleyemiyonda,ne işe yararsın sen ha 

Eşşşşşek gibi yatıyom,napacan ;)

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bugün benimkide öle dedi gii 4. De aradım yemek yapmadım daha işlerim var dedim sabah beri ne yapiyon anca yatiyon xedi bende sen gel ben çalışırım dedim :)) 
0 oy
(703 puan) tarafından
Valla başlarda benmkide diyordu bende hafta sonları çocuğu bırakıp sen bak ben yapayım dedim iki hafta sonra sen hem evin işini yapıp hemde bu çocuğa nasıl yetebiliyorsun bırak işler bı şekilde hallolur dinlen dedi o gün bugündür daha bana yardım eder ev işlerinde
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Eşim de 1 kez bana öyle dedi pişman ettim 1 gün hiç birşey yapmadim çok özür dilerim yatak odasını bile düzeltmedim çoraplarını kaldırmadım yemek yapmadim evi temizlemedim çöp atmadım tirnagimi oynatmadim isten geldi eve bakti midesini bulandirarak dedim diyorsun ya hiç bisey yapmamışsın tv izliyorsun bugün evet sadece tv izledim dedim bidaha bana sesini bile çıkartmadı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 543 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 454 göst.
13 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 422 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 450 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,597 soru

11,423,754 cevap

34,981 kullanıcı

...