0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (303 puan) tarafından
Kızlar eşim 15 senedir bu hastalıkla uğraşıyor çok doktora gitti ama maalesef sonuç alamadık romantizma rahatsızlığı bilgisi olan varmı

4 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Nası bi romatizma benim eşimde de var 9 yaşından beri her hafta embrel flakon vuruyoruz koldan bacaktan govdeden . Bu durum askerlik yapmasına da engel oldu
(303 puan) tarafından
Benim eşimde ağrı kesicilerle işe gidip geliyor
(1,988 puan) tarafından
İgne vurmazsak yürüyemiyo eşim de
(303 puan) tarafından
Bayadir doktora gitmiyor ilerledi sanırım çünkü ağrıları. Artti tedavisi yokmuş sanirim
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Aynı hastalık bende var maalesef ömür boyu ilaç kullanicaz
(303 puan) tarafından
Eşim ağrı kesicilerle işe gidip geliyor
(2,501 puan) tarafından
Hap mi kullanıyor hap bende etki etmedi agrilarmi dindirmedi humira iğne var yıllardır onu kullanıyordum hamilelik çocuk derken bırakmıştım 3 aydır geri başladım tedaviye
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben ankilozan spondolit hastasıyım çocukluğumdan beri nerdeyse 17 yıl oldu özellikle doğumdan sonra yatakta dönemiyordum bile ağrıdan.sabah uyanınca yürüyemiyordum. Ayrıca kilo veremiyodm .

Artık araştırmalar otoimmun rahatsızliklardq beslenmenin büyük onem taşıdığını gösteriyor.

Süt ve süt ürünleri tahıl ve gluten i kesmesini öneririm.

Şu an yataktan fişek gibi kalkıyorum 35 kilo verdim
(3,446 puan) tarafından
Kilo da büyük etken zaten hastalık omurgayı mahvediyor birde üstüne kilonun verdiği ağırlık iki kat yapıyor durumu.
Ben Instagram da Muhammed tuzcu , Instagram diyetisyen tavsiye si adresi diyetisyen onunla tanistimt hastalığı baz alarak diyet verdi ve dedigm gibi kilolardan verdiği listed süt ve süt ürünleri gluten yok ağrılardan da kurtuldum çok şükür oturup kalkıp iyiki diyorum.
Yani Instagram dan bulmadım güvenilir doktor bı görüşün bence kuzenim doktor onun arkadaşının abisi olduğu için tanıştım ben
(303 puan) tarafından
Tedavisi varmı acaba bizim gittiğimiz doktor yok dedi mutlaka soylicem
(3,446 puan) tarafından
Yok tedavisi maalesef. Ömürlük bir hastalık.
İki çeşidi var biri 40 yaştan sonra etkisi azalıyor diğeri devam ediyor.
Spor yapıp yüzme özellikle omurgayı hep canlı tutmak lazım
(303 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim eşimi artık baya etkilemeye başladı maalesef
(3,446 puan) tarafından
Umarım iyi olur ama kilo için ustele kilo verince azalacak inslallah geçmiş olsun
0 oy
(15 puan) tarafından
Merhaba biz AS ile ilgili bir calisma yapmistik nerede yasiyorsunuz belki doktor tavsiye edebilirim. 
(2,501 puan) tarafından
Malatya Diyarbakır ve Siirt'te var mı doktor tavsiyesi
(303 puan) tarafından
Sizdedemi var aynı rahatsızlik
(2,501 puan) tarafından
Evet 10 yıldır var
(15 puan) tarafından
Malesef calisma o illerde yapilmadi erzurumda meltem alkan melikoglu
(2,501 puan) tarafından
Anldm canm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...