0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Normalde prezrvtifle korunuyoruz ama iliski sirasinda çıkmis tabi is isten gecince fark ettik ve tam dogurganligin yüksek gunundeymisim. Adetlerimde duzenlidir. Soyle bi durum var 1 sene once 5 aylik bebegimi kaybettim kurtaj olmustum o yuzden adetlerim yeni duzene girdi o yuzden ertesi gun hapi alip tekrardan hormonlarimi bozmak istemiyorum. Bi taraftan da yeni bir bebege hic hazir hissetmiyorum birde 3 yasinda oğlum var. O da etkilenir mi diye de endiseleniyorum. Normalde hic planlarimiz arasinda yeni bir bebek yoktu. Bir taraftan da olacaksa belki de hayirlisi boyleymistir diyorum. Kafam çok karisik siz olsaniz ne yapardiniz ayrica hamilelik olusabilir mi ? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstemiyorsan hap kullan canım. Sırf düzenin bozulmasın diye hayatını etkileyecek bir karardan vazgeçme. Benim oğlum ile kızım arasında 3 yaş 7 ay var. Hiç önermiyorum hemen git hap al yoksa pişman olabilirsin :)
(569 puan) tarafından
Ben ölem ozaman ıkı cocugumun arasında sadece 1 sene var
tarafından
O tarafta bayıl bacım :D
(569 puan) tarafından
Füze at füzee :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kuzu ona benzer bi olay yaşadık bu ay adeti bekliyorum bakalım ben ertesi gün hapı içicektiö Ogün bebeğim düştü unuttum sonra aklıma geldi falan içemedim çok pişmanım bence hemen iç
0 oy
tarafından
Neden oluşmasın yüksek ihtimal diyosun ya kendin de
0 oy
tarafından
Oladabilir olmayadabilir Allahın işi belli olmaz gebelik istiyorsan içme istemiyorsan iç adetin illaki yine düzene girer hemen bozulur mu bilmiyorum hiç kullanmadım ama doğum sonrası düzene girdiyse yine girer

İlgili bir soru bulunamadı

382,318 soru

11,446,752 cevap

35,022 kullanıcı

...