0 oy
334 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Kızlar sizce alışverişe ne zaman başlanmalı şuan 20 haftalığiz Allah'a şükür ama alasım var artık yavaş yavaş

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
ne zaman istersen baslanir canim yavas yavas alinca hem rahat oluyor hemde toptan para gitmiyor begendigini al uygun buldugunu
(1,983 puan) tarafından
Teşekkürler canım erkenmi acaba dedim kendimede insaninda hemen alasi geliyor :))
tarafından
islak mendil bile indirimde gördükçe al canim
(1,983 puan) tarafından
Evet canım ama bezle ıslak mendil stok yapmak istemiyorum çünkü yarın öbür gün bebeğe yarar veya yaramaz diye
tarafından
bezi yapma zaten bebegin zayif mu dogsr tombis mi bilemezsin ama islak mendili yikayip kullanirsin sen bilirsin yinede ben her gordugum indirimden almistim bayagi idare etmişti bir yasinda kizim hala yıkamadan kullanmam
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kuzum indirim buldukça al. Kıyafet değil ama ateş ölçeri, arabası ,  yatağı,  beşiği derken çok tutuyor. Al geç. Kıyafeti sona bırakırsın. Diğerlerini araştır araştır al. 
(1,983 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım artık allhin izniyle alırım yavaş yavaş insan hevesleniyor rabbim tamamına erdirsin insllh:)
(2,633 puan) tarafından
Amin inşallah canim benim
0 oy
(3,149 puan) tarafından
30ncu haftaya yakın başla canım 
(1,983 puan) tarafından
Ya erkenmi yani canım simdi
(3,149 puan) tarafından
Yok canım hepsi bi anda çok ağır olur paranız varsa yavaş yavaş başla
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ahahahh canim ya bende acsam mi böyle post diye dusundm kesin erken falan derler diye açmadım bende merak ediyorum ne zaman almaliyim diye :) bn 6 ayi tamamlayana kadar hc bisi almak istemiyodum açıkçası ama cinsiyet ogrendikten sonra dayanamamaya basladim :) bakayim bnde ne cevp verecekler tecrübeli anneler :)
(1,983 puan) tarafından
Tam isabet olmuş o zaman canım :)))
(1,964 puan) tarafından
Aynen iyi oldu bende bi iki hafta gecsin sorayim demstm :)
(1,964 puan) tarafından
A101e gelecek urunler var gormussundur kuvet falan onlara bi bakayim ufak tefek bisiler alayim diyorum bak istersen sende
(1,983 puan) tarafından
Oranın mallarını pek sevmiyorum canım ya civilde baktım bakalım nasip olursa ordan almayı düşünüyorum
(1,964 puan) tarafından
Bende bakicam bi hic bakmadm hosuma giderse alayim dedm esim pek istemiyor dgru düzgün yerden al diyorda bakalm :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Bence kampanyaları takip et uyguna bulduğun seyleri alırsın son zamana bırakmak zor oluyor biraz 
(1,983 puan) tarafından
Bencede canım en iyisi yavaş yavaş almak :)
(571 puan) tarafından
Bende öyle yaptım nerde kampanya var onu takip ettim ama internet ten alış veriş yapmam çünkü kumasına dokunmadan guvenemem bazen iyi aldım dersin bi gelir çeken sert kumaslardan oda bebeği rahatsız eder
(1,983 puan) tarafından
Evet canım internetten bnde bakmam hayırlısiyla bakalm yavaş yavaş alicaz insallh
(571 puan) tarafından
Hayırlısıyla alırsın kucağına insallah
(1,983 puan) tarafından
İnsalh canım hepimiz hayırlısiyla alalim kucağımıza
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Başlayın valla tadını cıkara cıkara erken diyenlere sinir oluyorum ya erkeni geçi mi var bu işin iyice pişince zor olcak 
(1,983 puan) tarafından
Doğru diyosun canım yavaş yavaş almak lazım rbbim hayırlısıyla tamamına erdirsin de insalh bakalim beğendiklerimi alicam
(25,224 puan) tarafından
Allah giymeyi nasip etsin
(1,983 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim inşallah:)
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Ben 19. Haftada herseyini almıştım canım ama kıyafet hemen alma derim ben ilk kıyafet bebek arabası aldım 35. Haftadayım o kadar kıyafeti olmasına rağmen hala alıyom kıyafet her geçen gün güzeli çıkıyo her geçen gün ucuzu çıkıyo kıyafet için internetden mağazası olarak bebecimo ve bebegen tavsiye ederim canım beşiğini al ateş ölcerini burun aspiratörü al arabasını al puset kullanırım dersen al puset battaniyesini falan ama ara reng al derim belki 2. Bebeğin cinsiyeti farklı olabilir ben arabasını karemal aldım beşiğini beyaz aldım mesela 2. Bebeğimdede kullanırım diye ufak alma kıyafetleride zaten doğumdan sonra millete getrck canım 
(1,983 puan) tarafından
Aynen canım önemli olan şeyleri alayım allhin izniyle de kıyafet dediğin gibi hediye getiren çok oluyor zaten sagol tavsiyen için
(2,782 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :)
0 oy
(195 puan) tarafından
Ben 26 27 gibi basladm yavas yavas canim 
(1,983 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben cinsiyeti öğrenince basladim yavas yavas çünkü esim toplu alisverise cikmaz biliyorum. Her carsiya ciktigimda 50 60 lik biseyler aldim tamamladim besigi ailem aldi arabayi da doğumdan sonra aldık derken eksik kalmadi şükür :) bi anda yuklenmeyelim dersen liste yap atiyorm

1 ay ates olcer burun aspiratöru pisik kremi vs onları ql

2. Ay ıslak mendil zibin bez onları al besik de olabilir

3. Ay 1 kac takim kiyafet al hastane cikisi flan

Böyle boyle böl hem maddi acidan zorlamaz indirimleri yakalayarak alabilirsn 
(1,983 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım zahmet edip yazmışsın sağol yavaş yavaş alicam insallh Allah'ın izniyle:))
(2,931 puan) tarafından
Rica ederim pahalilar çünkü maddiyatin varsa liste yap toptan al kurtul :) ben böyle yaptim zorlar yani toptan olunca:)
(1,983 puan) tarafından
Yani insn zorlanır canım Allah'a şükür sagolsunlar çoğu seyimi kaynım kaynanam alicak :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından
15. Haftada hem kiz hem erkek icin olan seylerden almistim.meraktan cinsiyetin17. Haftada ogrendim artik o zmn baya baya baslamistim
(1,983 puan) tarafından
Maşallah canım bende alicam insalh hayirlisiyla yavaş yavaş:)
(1,422 puan) tarafından
Al canm cok eglenceli oluo bide ben hep indirimleri takip ettim o yuzden o kadr erken basladim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 59 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lavinnya (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 166 göst.