0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Bugün eşimin telefonu çaldı meşgule verdi şimdi arama kaydına baktım çağrı yok neden silinir ki allahım korktuğuma uğratma

8 Cevaplar

0 oy
(13,648 puan) tarafından
Bazen el alışkanlığı bn de siliyorum kuzum kuruntu yapma
(2,565 puan) tarafından
İçime öküz oturdu desem
(13,648 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni ama hiç takma bitanem bazen bnde gelen mesajları siliyorum tek tek de degl mesrla atyrm o an geliyo siliyorum
Arama da aynı sekilde.
Belki rsin de öyledir
(2,565 puan) tarafından
Ama canım gün içinde olan diğer çağrılar var sadece o saatte gelen çağrı yok
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hemwn kötüyü çağırma canm 

Alışkanlık olabilir
(2,565 puan) tarafından
Hepsi dururken sadece onu silmesi içime kurt düşürdü
0 oy
(419 puan) tarafından
Öylesine olabilir eşimde sabah olmuştu akşam silmisti çoğu şeyi silerken oda silinmişti 
(2,565 puan) tarafından
Ama canım bugün içindeki diğer çağrılar dürüyor kimin aradığını görmedim ama iftardan sonra 20.30 gibi geldi şimdi baktım o saatte gelen çağrı yok
(419 puan) tarafından
Diğerleri dururken. Onun tek o numara silmesi birşey vardır bekle takip et söyleme haberinin olduğunu bilmesin
(2,565 puan) tarafından
İçim çok kötü oldu kız :(
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hepsini mı silmiş sadece onu mu ? 
(2,565 puan) tarafından
Kimin aradığını görmedim ama şimdi baktım o saatte hiç arama yok öncesi sonrası duruyor
0 oy
(854 puan) tarafından
benim esimde hep siler sevmez cagri kaydi mesaj filan bende olsem silmem ne ailecem niye siliyon derim ne gerek var der hatta bir ben kayitliyim hatunum diye annesi bile numara ile aradiginda numarasi cikiyo ☺️bazi erkekler boyle galiba esime dedim benden sakladigin birsey mi var siliyon yok sevmiyom diyo ki cogu zaa  kurcalarim telefonunu simdiye kadar hic yanlis yapmadi cok sukur yapacagini da dusunmuyorum adamda sifre bile yok ekrani kaydir sak aciliyo 
(854 puan) tarafından
var bunda bir degisiklik isim filan yaziyomuydu gorseydin iyiydi kiz bakardin en azindan sonradan
(2,565 puan) tarafından
Kız ben yerde oğlumla oyun oynuyordum o koltuktaydı meşgule verdi bende şimdi bakayım kim aramış dedim o saatte gelen çağrı yok
(854 puan) tarafından
hmm anladim canim bi sure takip et bakalim yanina yonune goremiyecwgi ayna filan koy yada uzandigi koltuga kendi telefonunun video kaydini ac koy gorunmicek sekilde bi takip et bakalim neler cikicak
(2,565 puan) tarafından
3 senelik evliyim hiç bir yanlışınıda görmedim ama işte neden sildi neden meşgule verdi
(854 puan) tarafından
canim belkide konusmak istemedigi birisiydi yada senin aranin bozuk oldugu birisiydi gormeni istememiste olabilir
0 oy
(770 puan) tarafından
Alarm falan olmasın arama olduguna emin misin
(2,565 puan) tarafından
Akşam saat 20.30 da ne alarm canım
0 oy
(7,875 puan) tarafından
Yani aklına kötü bişey koymak istemem ama ben olsam suphelenirdim
(2,565 puan) tarafından
Benimde içime kurt düştü
0 oy
(393 puan) tarafından
Ee sor sende için rahat etsin ya da arama dökümanından numarayı al yani hattı ne bilmiyorum ama eşimde mesaj silerdi turkcell do den bakabiliyodum 
(2,565 puan) tarafından
Uyansın da soracam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...