0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
32+5 teyım kizlar  yakınlara kadar bi sorun yoktu bu haftadan eşim ilişkiye girmekten kaçıyor zarar verırım diye korkuyor mu acaba yoksa cansel obje olarak gormuyor mu artık?  Benzer durum yaşayan varmi ? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
korkuuuuuuu korku
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

• :DKorkuyordur da cansel obje ne kız 
tarafından
Cinsel obje :)
(497 puan) tarafından
Bir eş karısını neden cinsel obje olarak görsün ki arada sevgi saygı aşk var hersey cinsellik değil evliliğin yarısı cinsellik oluşturuyor ama kimsenin sizi Bi cinsel obje olarak görmesine izin vermeyin
Benim eşim de korkuyordu bunu dile getirdi zatrn bende anlattım sorun olmayacağını doktorumuzun devam edebilirsiniz dediğini 37.haftaya kadar beraber olduk sorun olmadı
tarafından
Haklısınız  ilk gebelik ikimizde tecrübesızız  bu haftaya kadar  hamile olduğumu his etmiyorduk bile çok rahat geçiriyorum çok şükür  birden karnım buyuyunca  korktu glba
0 oy
tarafından

Cansel obje olarak gormmemsi daha iyi değil mi :D

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Sen onun için cinsel obje misin ki heyy Allahım ya
(2,922 puan) tarafından
Eşi olarak görmemiş daha. Şaşırıyorm bazen anlamını da bilmiyo gelmiş bide burda söylüyo
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Zaten öyle görmesin ki seni
0 oy
tarafından
Ne saçma cümle seni niye cinsel obje olarak görsün 
0 oy
tarafından
Bence cinsel obje ne demek bi araştır sonra sor bunu
tarafından
Canım yani bana bakınca  beraber olmak istemiyormu sadece anne olarak mı görüyor diye düşünüyorum.  Bklm bu hafta bi değişiklik olmazsa oturup konuşacam
tarafından
Demek istediğini anladım caanım ben ama yanlış ifade etmişsin.Bence doğru söylüyordur doktoruna sor doktorun yasaklaöazsa esine de söyle doktor bişey demedi diye o zaman da istemezse ona göre konusursun
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Korkuyor olabilir o şekilde görmesini mi istiyorsun ilginç
tarafından
Canım hamilelikte bi sorun olmadığı sürece  cinsel hayatımız  niye etkılensın
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Cinsel obje olarak görmesi bir hakaret zaten canım, o şekilde görmemesi normal olan 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Cinsel obje ifadeni yanliş kullandığını düsünmek istiyorum:) 

Bazı erkekler korkuyor çocuğa bir zarari olmasından 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 434 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esra1212 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 422 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 887 göst.
0 oy
4 cevap 234 göst.