0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (54 puan) tarafından
2 nisanda qlairista kullanmaya başladım. Aile hekimimiz adetin ilk günü kullanmaya başlayınca koruyuculugu hemen oluyor endise duymanıza gerek yok dedi. Ben yine de endiselendim 12 hapa kadar ek koruma sağladım. 12 haptan sonra sağlamadim. Kullanan var mı? Şuan 23.haptayım ve ara kahverengi lekelenmem var? Arastirdiğımda hamileykende oluyor o kahverengi kanama diyorlar. Ilacin prospektusunde ise ilk 3 ay ara kanama normal diyorlar. Açıkçası korktum bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

4 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende qlairista kullandım. Saati saatine kullanmaya özen gösterin. Çok şükür kullandığım süre boyunca hamilelik olmadi
(86 puan) tarafından
Peki hap kullandığınız süre boyunca yine adet olmaya devam ettiniz mi bir de emzirmeye bir etkisi var mı
(1,946 puan) tarafından
Evet devam ettim. Emzirirken sadece cerazetta marka hap kullanabiliyorsunuz diyebiliyorum
(54 puan) tarafından
Alarm kurdum canim saati saatine iciyorum. Ilk ay koruma sagliyor ama dimi. Icimi rahatlattin valla. Peki ara kanama normal mi sende de oldu mu hic
(1,946 puan) tarafından
Bende qlairista da olmadı ama cerazetta kullanırken ara kanama hep oldu
-Reklam-
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bnde kullanıyorum kutu bitmeye 1 hapim kaldı  ama öyle.kahverengi lekem olmadı sadece 3 gün hapı almadım o sırada oldu geri kesildi ama hapa rağmen hala kornuyorum korkuyorum olursa diye 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Hamileliğin ortalarında felan olabilir kahverengi kanama başında olmaz başında olan hafif pembedir o da gün içinde sürekli gelmez. Ne kadara aldın ilacı fiyatı nedir ?
(54 puan) tarafından
Icimi rahatlattiniz valla. 76 TL canim
0 oy
tarafından
Olur canım hamilelik galan değildir. Bana da doktor öyle demisti sorun yok bence ben kaç kez unuttum hiçte birşey olmadi dün akşam ıcmedim bile bugün 2 tane içicem hem dünü hem bugünü 
(54 puan) tarafından
Icim rahatladi canim Allah razi olsun ya dusunmekten yıpranmıştim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kizannesi (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (54 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...