0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
68 günlük oğlum çarşamba günü 2 aylık aşısını oldu dünden beri emmek istemiyo memeye yatırıyorum ağlıyo mama veriyorum midesini bulandırıyor öğürüyo onu da içmiyo bugün gece 2 de beş dk da altı da 4 dk sekiz de 6 dk emdi uyudu hep uyku halinde korkuyorum bişey olacak diye kakalı bez almadım hiç dünden beri iştahsızlık mı yaptı acaba aşı böyle olan var mı kızlar nolur yardım edin Allah rızası için çok telaşlı çok çaresiz kaldım hem mama içmiyo hem meme emmiyo :(((

4 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Nolur  yardım edin :(
(85 puan) tarafından
Sakinleş canım panik yapma bebeğin. Artık büyüyor yani o ilk doğdukları da aç olunca uyurlar uyanamazlar biz uyandırırızya.
Bebeğin artık öyle bir bebek değil aç olduğunda, kalka bilir ağlıya bilir , ağlamıyor sa sıkıntı yok hem emme refleks leri iyice gelişmiştir senin 5 dk çekti dediğin ona yetiyor demeki sıkıntı etme.
(573 puan) tarafından
Görümcemin kızı var 3 aylık o sürekli meme de bana bu memeyi bırakır yakında içe sine emmiyo diyo az emiyo diyo kalbinde üfürüm var emerken çok dinleniyor bunun emmeye gönlü yok diyo moralim bozuluyor bugün de midesi ve karnı çok şiş gazı var herhalde 8 yüzden emmiyo gibime geliyo bugünler geçecek mi bilmiyorum :(
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Bilgim yok postunuz üste çıksın
(573 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Meme reddi 2 aylıkken oluyo canım sen pes etme kucağında gezerek falan emzirmeye çalış düzelir korkma
(573 puan) tarafından
Aşıdan sonra, oldu çarşamba günü 2 aylık aşısı oldu perşembe günü gönülsüz gönülsüz emdi cuma, gününden beri emmiyo :((Aşı iştahsızlık yapar demişti ebe acaba, ondan mı
(1,455 puan) tarafından
Evet canım ondan da olabilir sık sık emzir birde büyüdükçe emme dakikası azalıyo zaten çişli bez sayısını da kontrol et doyup doymadığını anlarsın
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Derin uykusunun içinde emzirmeye çalış. Ama karnı aç olsa illaki uyanırdı.bir de büyüdükçe emme güçleri gelişiyor demek ki doyacak kadar süt içiyor. Telaş yapma kendine.
(573 puan) tarafından
Aşıdan sonra, oldu çarşamba günü 2 aylık aşısı oldu perşembe günü gönülsüz gönülsüz emdi cuma, gününden beri emmiyo :((Aşı iştahsızlık yapar demişti ebe acaba, ondan mı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
5 cevap 53 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (88 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,754 cevap

34,875 kullanıcı

...