0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Kızlar ben yine pijama sorusu ile karşınızdayım :d Doğuma az kaldı Mayıs ortası gibi görünüyor. Ben uzun kollu düğmeli bir takım aldım ama malum havalardan dolayı bir tane de kısa kollu rahat bir takım istiyorum. Evde ve hastanede giymek için. Civilde bu modelleri gördüm çok beğendim fiyatı da uygun geldi. Fakat renk ve model konusunda çok kararsız kaldım.. Önerilerinizi bekliyorum ♥️

image

image

image

image

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sonuncusu beğendim ben
(5,108 puan) tarafından
Ben de o tarzda bir takımla daha çok rahat ederim diye düşünmüştüm canım
tarafından
Benimkide ona benziyor memnundum.
(5,108 puan) tarafından
Öneri için teşekkür ederim ☺️ Alırsam eğer ben de memnun kalırım inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(119,231 puan) tarafından
kanaman olcak ilk gunler cok fazla olcak acik renkler tavsiye etmem
(5,108 puan) tarafından
Koyu renk seçeneği yok canım ya :/
(119,231 puan) tarafından
arastir biraz bulursun yaa
(5,108 puan) tarafından
Var aslında ama fiyatlar çok yüksek Sevdoş
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kuzu heveslenmissin ama ben fikrimi syleyeyim.bnalrin icnde ben kndimi daha kotu hssettm ya.oldgundan kilolu druyorsun zaten şişsin karnin hemen inmiyor.iyice hasta gibi hseettim.3. Gun dusumu aldim altima dar bir tayt cektim ustune yine istedgmi gydim.walla rahatladim.
(5,108 puan) tarafından
Neden ki canım aslında bulantıdan dolayı çok kilo almadım karnım baya büyüdü, aslında düğmeli olması önemli benim için başka markalara baktım ama fiyatlar hep aynı onun için böyle bir şey tercih etmek istedimm. Havalar sıcak ve kısa kollu alt veya üst takımlarım az maalesef
(3,101 puan) tarafından
Ya ben genel olarak pijama sevmiyrm sanirm.tayt daha derli toplu geliyor
(5,108 puan) tarafından
Aslında haklısın canım ben de evin içinde özenli giyinmeyi seviyorum olmazsa birkaç düğmeli üst kıyafet alırım emzirmesi kolay olması açısından
0 oy
(2,374 puan) tarafından
İki ve üçüncüsünü beğendim ben de 
(5,108 puan) tarafından
Ben de 3 ve 4 arasında kararsız kaldım aslında bir ve ikiyi de beğendim ama çiçek detayı rahatsız eder diye düşündüm
(2,374 puan) tarafından
Sertse evet edebilir ya
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben uzun kollu düğmeli almıştım ama hastanede çok sorun yaşadım sürekli damardan ağrı kesiciler vitaminler serumlar veriyorlardı zırt pırt kolu yukarı çekmekten kelebek çıkmıştı yerinden diğer kolumdan sonra damar yolu açtılar bı daha . Sürekli kanıyordu artik
(5,108 puan) tarafından
Yaa geçmis olsun canım :/ Bunu hiç düşünmemiştim daha çok sıcak olacağı için kısa kollu takım almak istedim. O zaman iyi düşünmüşüm o yönden de kullanışlı olur
(6,047 puan) tarafından
Ben Nisan sonu doğum yaptım havalar iyiydi hastane zaten sıcaktı. Ama bence uzun kolluyu kullanma üstüne bı tsort al pijamasini kullan üşürsün eger geniş bir hırka al yine de yanına.
(5,108 puan) tarafından
Ablam doğum yaptı yakın zamanda canım ama çok terledim diyor. Ben bunu almayı düşünüyorum ama almazsam da dediğin gibi yapacağım düğmeli bir tişört alırım emzirmesi kolay olması açısından ve dediğin gibi çantaya hırka koydum ne olur ne olmaz üşüyebilirim diye
(6,047 puan) tarafından
Düğme şart bile değil ki canim tsortte bol bol sana 1 2 beden büyük tsort al çok var zaten moda bol giyimler
0 oy
(553 puan) tarafından
Bende ucuncusunu begendim daha sonrasinda gunlukde belki giyebilirsin. Birde neden direk dugmeli modellere bakmiyosun. hamile yazmasına gerek yok basında buyuk beden al yeter normal zaman da rahatlikla giyersin sonrasinda. 
(5,108 puan) tarafından
3 ve 4 arasında kararsız kaldım canım. Aslında direkt kısa kollu düğmeli takım diye arattım ama civilde bu modelleri görünce çok beğendim rahat duruyorlar
(553 puan) tarafından
Hevesin neyde ise onu al kuzum zaten bunu begendiysen böyle al tabi ❤
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım almayı düşünüyorum bakalım karar verdim modele ♥️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hepside guzel ama sonucusu daha bi guzel :D
(5,108 puan) tarafından
Yaa şimdi iyice kafam karıştı :D sonuncusu ve bir önceki model arasında kalmıştım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İkincisini beğendim.   
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️ Ben de onunla sonuncusu arasında kalmıştım
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ben normal pijama aldım lohusalik almadım önü düğmeli. Doğumdan snra normalde de kullanıyorum . Trendyol dan almıştım. 
(5,108 puan) tarafından
Ben de günlük hayatta daha sonra kullanabileceğim kısa kollu bir takım olsun istedim aslında benim için önünün düğmeli olması önemli emzirme kolaylığı açısından
0 oy
(2,501 puan) tarafından

Ben bundan aldım çok rahat doğum sonrası gece yatarkende giyiyorum 

image

(5,108 puan) tarafından
Bu da rahat bir takıma benziyor canım ben bu tarzda uzun kollu almıştım. Bunun ücreti ne kadar
(2,501 puan) tarafından
Bilmiyorum ya bakmak lazm
(1,301 puan) tarafından
Bende bundan aldım. Uzun kollusunu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 340 göst.
0 oy
11 cevap 294 göst.
+1 oy
18 cevap 300 göst.
9 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 214 göst.
25 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Necla6565 (10 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,913 cevap

34,813 kullanıcı

...