0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Ya belki elli belki yüz belki daha fazla kez söyledim anlamıyor.  Benm üstünde kaynana oturuyo iki balkonum var ikisinden de hali silkeliyo.  Diger odamın balkonunu kullanmıyorum  o taraftan sirkele diğer taraf temiz kalsın diyorum bama kaldırmış diyorki orası güneşti sende cam silcm deyince bende ordan silkeledim ya ne cam kalıyor ne çerçeve birşey deyince de koti oluyorum napam lazım artık yoruldum bi gelenim oluyo iki balkonda bokkkk goturuyo bazen sigaraya çıkmak isteyen oluyor diyorum temiz değil. Uyarınca ben silkelemeden duramam cam yaptırım diyo mecbur muyum senin keyfi sefan  için 
Borca girmeye 
Ben cam silmeye kalksam ne  yapılan temizligin adı kalıyor ne  birşey  .  Evde keza öyle napam birşey deyin yeminle artık fena patlicm

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen bnmde mutfagin camindan inadina herseyi atar
(757 puan) tarafından
Ya mutfak tarafı ayrı odalarım ayrı  yâni biktimmmmmm
-Reklam-
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Her gün mü halı silkeliyor kadın eşine söyle bir de o uyarsın anasını
(757 puan) tarafından
Eşim kaç kere söyledi napam duramıyorum o zaman bana süpürge qlin diyo benm süpürge eski diyor.  Yeri gelince de elim ayağım tutmuyor halim.yok diyo hali sirkeleuen kadın benden sağlamdır
(2,750 puan) tarafından
İyi de canim her gün de halı silkelenmez ki
(757 puan) tarafından
Halısı ayrı mutfak savan ayrı havlusu yollukları hergün bıktım inan
(2,750 puan) tarafından
Cam balkon tek çözüm gibi duruyor canım
(757 puan) tarafından
Bacı eşimin borcu var yaptiramiyrm
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Artık onu alt kata almanın vakti gelmiş :angel:

(757 puan) tarafından
Normalde üst katı eşim istemiş sen yaşlanınca çıkmak zor  olur sen altta otur ben çıkam demiş oda demişki gelini tepeme çıkaramam sonra hergin balkon temizle uğraş dur siz gençsiniz işiniz ne diyor
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Eşini koy araya ben söyledim dinlemiyor bi de sen konuş çöz şu durumu de. Ya kayananla yer değişin o alt kata geçsin. Yada biz burdan taşınalim de. Yada annenin halılarını her ay yıkamaya ver ben gerisini karışmam naparsan yap ama çöz şu sorunu de. 
(757 puan) tarafından
Bacı hastalık hastasi hali silkelemeden durmuyor eşimde azarladı kaç kere de izah etti laftan anlamıyor yukarı normalde biz çıkacaktık işte vermedi neymis gelini tepesine çıkaramazmış hergun balkon mu temizlenirmis biz gencmisiz işimiz neymiş yapar misiz
(3,052 puan) tarafından
O zaman kaynana biz burdan ya taşınırız ya da yukarı çıkarız böyle olmaz de. Yaz da geliyor pencereyi açsan bütün toz eve dolacak.
(757 puan) tarafından
Doluyor zaten ona da laf ediyor ben temiz değilim oluyor
(3,052 puan) tarafından
Kıızzzz Evde oklava yok mu oklava. Yada bir kaşık su da iş görür. Kaynanan tam boğmalık. Allah sana sabırlar versin.
0 oy
tarafından
Kendisi alt kata gelsin sen de üstte yarles olmazmi
(757 puan) tarafından
Gelmez gelmez inat
0 oy
(119,355 puan) tarafından
kaynana boyle yapiyo el napmasun 
(757 puan) tarafından
Gorumcem yazmiski abla bugün zor birer daha kurana gidecek
al iste tam sinir olmalik
(757 puan) tarafından
Ben ne yapam sen söyle sevdamm
sabir çek bacim
(757 puan) tarafından
Sabir çeke çeke 2 sene oldu daha değişen birşey yok
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Yakın oturmanın zararlarından biri işte 
(757 puan) tarafından
Ben istemedim yakın oturmayı eşim babası hasta diye istedi nerden bileyim yaa şu mübarek gün tek dileğim buradan gitmek
0 oy
(449 puan) tarafından
Saygisizmis hali silkelemek ne ya hangi devirde yaşıyoruz. Kimse kimsenin tozunu kirini çekmek zorunda değil. Asla silkelemem. Süpürgeyle çek sil 2 ayda bir ver yıkamaya. Böyle cahiller yüzünden gelisemiyoruz. Mübarek günde ne istiyosun benden de. Cagir göster rezilliginin kirlerini.
(757 puan) tarafından
Yok kaynatam a soyleyecm o benden yana o halleder inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 345 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 645 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu