0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Aileme cok destek oldum kucuk yasta calisip herkeseye katki sagladim ablam biraz saf mi desem bir soyleneneni hemen anlamaz degisik bizi hep ugrastirdi kizken ayri evlenince ayri ablamin evlilik sorunlarinyuzunden babam kalp krizi geciriyordu herkese destek verdim guclu oldum  benm meslegm var bebegm kucuk annem bakacakti ablam ucretli ogretmenlik yapacam dedi cocugunu anneme birakti ben geri adim attim evdeyim esimin maasiyla idare ediyoruz onlar gecimsiz 10 milyarda girse evlerine para harcamayi bilmezler ben olani yettirmeye baktim hep ama ablamn boyle olmasi benm sucum mu hc destek alamicakmiyim kimseden ramazan boyu cok yoruldum bebegm hc uyumuyor esimle bi kafamz dagilsin sinemaya gidelm dedk annneme birakacaktim kizimi ablam gene cocugunu birakcakmis disari iftara davetlilermis ama zaten haftanin 5 gunu annem bakiyor sen istesin onun disindada isleri bitmez hep annemde disarda durmuyormus en son anneme patladim niye cocuk yapti o zaman annem sen getir ben ikisinede bakarim diyor ona neden hayir demiyor ona kiziyorum ablam bizi reddetmeye kalkti gene kostuk kossun evladi ama ben eziliyorum hep valla sinirimden aglicam anneme de cok yuklenemiyorum kanser gecirdi ablam malin teki konusmayla anlamiyor mesafe koymak istiyorum aileme biraz anlasinlar ama bi yandan yine icim el vermiyor esit davranmiyorlar gucsuz olani korurken digerini gucsuzlestiriryorlar caliscam diye evimi tasidim aileme yakina geldim hc bsey farketmedi belki 3 kere anca birakmisimdir anneme 9 ayda cok ofkeliyim ablama hayir demiyor ama banada yoruldun bakaym demiyor getir dese yegenm orda kizima zarar veriuor ikisine bakamassin diuorum anlamiyor beni anlayan var mi

3 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Okurken gerildim ablani çok simartmissinz ayrıca istediği kadar bıraksın arada sende bırak nolacak
(968 puan) tarafından
Ikisi ayni anda olmuyor usune cikmaya calisiyor benmki yuruyemiyor bide istiyorum ki kadin dinlensin ama yok
(968 puan) tarafından
Birde kizini adam akilli giydirmez onemsemez  hc kiz cocugu gbi giydirmiuor hep uyardim susle su kizi yok giyinirkenn agliyor saclarini toplatmiyor vs. Ben benmkini giydiriyorum annemde ona aciyor iste dogru duzgun giydirmiuo kiyafet alalim. Var kitafeti yok degil anasinda  g.t yok bide annem sen aliyorsun o bilmiuor yapamiuor hep boyle. Cok yiprandim
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Annemle dertelesince iste sen ustesinden geliyosun o bilmiyir yapamiyor hep boyle ama bende yipraniyorum yani annem.boyle yaptigi icin ablam yuz buluyor biz konusmustk ben koltuklari yikaticaktik kurumasi gerekiyor sende kaliriz dedm bosver yikatma bayramda kim geliuor evine yoruldum diyosunn yine gel ama koltuklari yikatma dedi.. tamm dedm smdi aksam kizi birakcam diyorum ogreniyorm ki ablamda birakcak niye hayir demiyosun diyorum biliyosn benm birakcami ikisinede bakarim ben diyor.. anlamiyir yegenm oyuncak atiyor ustune basip digidik digidik yapmaya calisiyor kizdim bende annemde niue triplendin ben hc zarar verdim mi bsey plmasina izin vermem otururum baslarinda diuor ben neden derdimi anlatamiyorum 
0 oy
(449 puan) tarafından
Valla ne diyecegimi bilemedim.Abla demek anne demek bizde.2 ablam var inan hamileyim herseyi onlar halletti herseyime koşturuyorlar.Bence ablan saf değil bu durum işine geliyor. Siz kardeşsiniz senide düşünmesi lazım haklısın ama anlamak istemeyene bisey yapamazsın.
(968 puan) tarafından
Onunkinde ben oyle yaptim hala da yaptim kizsamda gene yapiyoruz annemide arada yipratmak istemiyorum ama yaptigm butun fedakarliklar silinmis hissediyorum bu ablamn olaylari benm dogumnzamaninoldu.. lohusaykenncok kotu seyler yasatti ne olursa olsun icimi sogutmaya calistm ama o gene laylaylom

İlgili sorular

+10 oy
51 cevap 2,377 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
3 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
3 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu

378,196 soru

11,319,478 cevap

34,765 kullanıcı

...