0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar bir ay sonra doğumum var çantamı yavaş yavaş hazırlıyorum manuel süt pompası almayı düşünüyorum malum elektrikli olanlar biraz pahalı hangi marka almalıyım önerdiğiz var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(1,500 puan) tarafından
Şimdiden kendini bunlara hazirlarsan sonra emzirmek malesef zor oluyor ve Allah korusun gerçekten bunlara ihtiyaç oluyo inan bana oğlum üç aylık emmiyo malesef beni çok fazla yıprattı emmemesi bu yüzden şimdiki aklım olsa ne biberon ne pompa ne mama hazırlardım :((
(23 puan) tarafından
Ya sütüm gelmezse ihtiyaç olmayacak mı acemiyim ilk bebeğim olacak arkadaşlarm al diyo ne yapacağım bilmiyorum
(2,842 puan) tarafından
Aynı bende 4 buçuk aylık sürekli kaç aydır sağıyorum çok yorucu ve işe gitmeden erken kalk sağ eve gel sağ...
(1,500 puan) tarafından
Biraz sabredersen gelicek sütün zaten ama o bikac gün sürerse de biberon asla girmesin evinize kaşıkla yada kaşık biberonla ver mamayı inan bana daha üç günlük şey nerden alıştı diyo insan ama biberon meme düşmanı arkadaşlarını anlıyorum tedbir amaçlı bulunsun yanında diyolar ama bilmiyorum ya ben çok çektim oğlum emmiyo diye şuan elektrikli pompa kullanıyorum göğsümü çok acıtıyor bu yüzden önüme gelene bunlardan uzak durun diyorum
(1,500 puan) tarafından
Yemin ediyorum ben evdeyim ama bazen bırak süt sagmayi akşam yemeğini yetiştiremiyorum oğlum çok ağlayınca bazen saatlerce sağmama müsade etmiyor
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kiwi elektirikli kullandim elle sagmaga ömür yetmez ve tam bosaltmak baya zaman alır 
(2,525 puan) tarafından
Yok alışıyor bir süre sonra
(2,525 puan) tarafından
Olması gerekti gibi kullanın ilerde zorluk çekmeyin
(1,500 puan) tarafından
Yeni yeni öğrendim sayılır her bir göğüsü 15 dakika sağım yapıyorum daha fazla yapmıyorum
(2,525 puan) tarafından
Evet 15 dk yeterli canim yavaştan hızlıya doğru arttır öylede rahat edersin
(1,500 puan) tarafından
Aynen öyle yapmaya çalışıyorum artık
0 oy
(15,521 puan) tarafından
Daha doğum yaomadan bunlara ihtiyaç duyacağım deme doğum yaptıktan sonra da alınır ki umarım gerek kalmaz 
tarafından
Ben de alıcam. Çalıştığım için sağıp bırakıcam annemler verir diye düşünüyorum.
(15,521 puan) tarafından
Çalışıyorsan sana lazım sen elektirkli al
tarafından
Aynen canım ama markada kararsızım. Bakıyorum hala.
(15,521 puan) tarafından
Avent iyi ama pahalı fiyatlar
tarafından
Bakarım canım. Fiyatı pek önemli değil.
0 oy
(932 puan) tarafından
Wee baby den memnun kalmıştım.
0 oy
(118,983 puan) tarafından
bendeki avent ama fiyati ucmus
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Lansinoh bence
0 oy
(218 puan) tarafından
Ya bence kimseyi dinleme. Tedbir senden takdir Allahtan olsun. Bana arkadaşım elektrikli vermişti kullanamadım uçları çıkmamıştı. Manuel aldım o uçlarını çıkarmaya yardımcı oldu ha çok acıtıyor bence o ayrı mesele ama doğumum erken oldu o yüzden sütüm gelmedi. Çaylarla, bestlak damlayla destekledim 1 2 defa da sağmaya çalıştım Allah var ama süt gelmediği için mama da verdim 4 5 gün ara ara. Mama verirken meme de verdim sürekli ki ten temasıyla beraber sütüm de gelsin. Şimdi 10 günlük oldu maşallah diyeyim sütüm de geldi kaç defa biberon vermeme rağmen memeyi de gayet alıyor çok şükür. Her bebek kendine özeldir. Yaşayarak deneyerek görcez sen yine tedbir al. Manuel pompa olarak da arkadaşımdan ödünç aldım denemek için wee marka iyiydi
(23 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben medelanin ikinci elini aldm gayet memnunum 200e aldm bence boşa uğraşma onlarla aparatlarıni kendin alıyorsun makine ikinci el de olsa bsy olmuyo
0 oy
tarafından
Avent,medela,lansinoh en iyileri ama fiyatlari ucmus.

Kiwi ve weebaby de orta seviye ama is gorur markalar.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Heliin6561 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
7 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu

377,177 soru

11,287,751 cevap

34,693 kullanıcı

...