0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar bayram geliyor temzilik yapacağım balkonun da var camları silincek vesaire mutfak dolapların da silinecej insaAllah rabbim güç kuvvet versin.Peki sizce zor işten mi başlanmalı mesela ben diyroum ki mutfak dolabı uzun ve zor oluyor diye ordan mi başlasam dedim ya da diyorum oturma odasıyla yatak odasını ince temizlikle temizleyin ordan bir çıkayım diyorum kararsız kaldım balkonumun camlarida var birde bayrama yakın sileyim kirlenmesin dedim ama bilmiyorum yorumlarınız neler siz nasıl yapıyorsunuz

18 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Bende yarın salondan başlıcam en sona ve 1 güne mutfagı bırakırım canım ben hergğn bir oda yaparım oturma odasını sonra yatak odası çocuk odası mutfak tuvalet banyo bitcek inşallah yazması kolay da içine girince bitigim :) 
tarafından
Mesela ben suan salmıs durumdayım kndıme ızın verdım temızlık hastası olsam salamam :D nıye saldım dersek bayram haftası dıp köşe gormeyı dusunuyorum salı yada carsamba baslıcam :D
(346 puan) tarafından
Evet ya bence başaklar şöyle evet salınca saliyorlar fakat hem bir yandan amaaan deyip bir yandan rahatsız oluyoruz evin halinden fakat yapınca da düzenli temiz yapıyoruz
tarafından
valla tertemiz olan salsanda temız duruyor en fazla 3 gun salarım zaten ben :D sonrada 3 gun dgıl 3 yıl ellememıstım gıbı dıp kose gırerım :D
(456 puan) tarafından
Bende öyleyim gerçekten :) temizleyince biri gelsigi zaman hiç kimse oturmamış gibi derler :)
(346 puan) tarafından
O zmn iyi ki Başak burcuyuz diyelim kızlar
-Reklam-
0 oy
(119,319 puan) tarafından
anne baba banyosu yatak odasi cocuk odasi salon oturma odasu banyo en son mutfak 
0 oy
(1,059 puan) tarafından

Kalpten başlanir, niyyetden başlanir. Şu devrde evler kirli olsada olur. Niyetler temiz olsun :D kiz kaynanam gibi konustuydum ahsjsjsj

Ben hep oturma odasindan baslarim

(346 puan) tarafından
Hdjdjd kız içimizden gelse valla bir günde de bitiririk de eriniyoz:)))
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Ben yazlık kışlık değişimiyle başladım ve orda kaldım devamında önce mutfağı temizlicem dolaplar gözümde büyüyor çünkü sonra camlar perdeler 1 günlük iş duvarlarıda eşim siliyo sağolsun :) bi halıları göndermek koltukları yıkatmak kalcak onlarda 1 ay sonra :) 
(346 puan) tarafından
Benimde mutfak dolapları korkutuyor:)
(5,837 puan) tarafından
Valla doğumdan önce iç dış temizlemiştim ama 10 gün sonra 4 aylık olcak oğlum baya tozlanmıştır diye yine iç dış gircem eşim oğlumu alıp bebek arabasıyla gezdirirse 2 saatlik iş ama gezdirmezse 3 günde Anca biter :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben genelde mutfaktan başlarım 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ben bugün başladım mutfaktan bitti dolaplar falan sonra salon oturma odası çocuk odası devam edeceğim
(346 puan) tarafından
Helal olsun bacım ha masaAllah baslamissin gerisi gelir artik
0 oy
tarafından
Ev 1+1 nereyi canım isterse oradan basliycam nasıl olsa küçük
0 oy
(345 puan) tarafından
Yatak odasi cocuk odasi mutfak balkonlar en son oturma odasi yol kenari oldugundan cok toz oluyo ztn hergun sil supur yapiom oturma odasini incesini en son perdelr camlar 
0 oy
tarafından
Salondan başlarm . Benm temizliğim bitti bile günlük süpür sil tox al yapcam bayrama kadar
0 oy
tarafından
Biz en son mutfağa giriyoruz
0 oy
(492 puan) tarafından

Gözüme nereyi kestirirsem :)

0 oy
(15,984 puan) tarafından
Ben önce koltuk odamı yaptım dün hali perde koltuk pencere ne varsa yıkadım pakladım. Bugün de oturma odamı ve mutfagimi yıkadım pencere duvar da dahil. Yarın da yatak odasını yapacam eşim yardim edecek tek yapamıyorum. Bayrama bir kaç gün kala dolapları silecem bitecek isim
0 oy
(473 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/Ca7rZbsMo5Z/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Umarım açılır link. Bu liste sırasıyla beraber çok hoş bence.
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben mutfak dolaplarından başlarım canım en zor sıkıntılı yer büyük yükü üstümden attımmı bi oh çekerek diğer odalara geçerim cam perde dip köşe daha kolaşıyor 
0 oy
tarafından
Valla kadin geliyor yapiyor 2 hf da bir. Artik cani nerden baslamak isterse :)
(346 puan) tarafından
Oh valla ya en rahat sen:)) kaça yapıyor bütün odalar dahil mi
tarafından
300 e geliyor heryer dahil 2 hf da bir geliyor ben ne istersem tum detayli yapiyor ne soylenirse o hafta
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben önce balkonlardan başliyorun bugün başladim temizliğe yatak odası,giyinme odası,balkonlar bitti yarin salonu yaparim haftaya mutfak ve oturma odasını yapar bitiririm 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Balkonuma solandan geçiliyor balkon salon yapıyorum birgün perde cam kapı aklına ne gelirse sonra mutfak en son odalar daha iki gün önce yatak odamı temizledim dün davet verdim yarın oğlumun odasını temizlicem
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Salondan başlanır bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 148 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu