0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
Kayınvalidemlere gideceğiz. Bayram boyunca orada kalırız. Annemlere de geçeriz. Normalde bebeğim 21.00-21.30 gibi uyur. Ama bu saatler tam da bayram gezmesinde olunan saatler olacak. Beşiği yok. Düzeni bozulacak. Yabancı görüp ağlayacak. Ayy stresi beni şimdiden gerdi

9 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman olsun bacım idare et Bayram aile ile güzel geçer
(299 puan) tarafından
Öyle Tabiki canım. Ailesiz bayram bir şeye benzemez. Evde kalsam da yalnızlıktan üzülürüm zaten
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay zor valla ben bundan 5 ay once annemlere gittiydim kizim 5 günü zehir ettiydi uykusu yemegi falan yine gitcem kâle cekiyom 
(299 puan) tarafından
Bakalım bizimki neler yapacak? Bir de baya yabancı kişiyi, ortamı ayırt etmeye başladı artık
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Aman evde hayat mı geçer boşver alışır o da dikaktini çeker etraf insanlar sosyalleesmek iyi gelir tadını çıkart
(299 puan) tarafından
Canım ben de çok severim aslında böyle kalabalık ortamları, bayram gezmelerini. Sanırım şu pandemiden içim şişti. Çocuk da kimseyi görmeyince iyice anneci oldu. Aslında aşmamız lazım bunu
(1,160 puan) tarafından
Bizde de durum ayni pandemiden sonra sanki dışarıda bir hayatım yokmuş gibi hiç olmamış gibi davranıyordm aman çocuğun uyku saati yok mama saati kendimi yıpratıyorm tamam dışarı çıkmakta çok yorucu ama çok iyi geliyor akşamdan esylarini hazırlayıp bir parka çıkmak bile insanın havasını değiştiriyor sende tadını çıkart çocuğu bırak baksınlar eşinle vakit geçir bir kahve ic uzat ayaklarıni
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Malesef öyle yapcak bir şey yok kaç aylık bebeğin
(299 puan) tarafından
6 aylık. Ek gıdaya da yeni başladık. Yedirmesi de zor olacak
(3,156 puan) tarafından
Aa evet ya o aylardayken benimde hiçbir yere gidesim gelmezdi inan çünkü ağzımdan burnumdan geliyodu ek gıda desen yiyen çocukta sorun olmaz pek ama evden çıktı mı cidden ayarları gidiyo çocukların
0 oy
(565 puan) tarafından
Aynı bensin vlla 
(299 puan) tarafından
Gerçekten şimdiden düşünmeye başladım ya geceleri uyuyacak mı, gündüz uykularını nerede nasıl yapacağım, çok ağlar mı, huysuzlanır mı, misafirlikte ne yapar
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bu bayram evdeyiz valla düzende bozulmayacak kafam rahat
(299 puan) tarafından
Çok iyi. Biz dışarıda olacağız
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Valla biblo yetiştirmiyoruz evde bende bebeğim de gezmeyi çok seviyoruz kalmayı da :)) 
(299 puan) tarafından
Orası öyle tabiki. Ben de gezmeyi çok severim aslında. Ama şu pandemiden ötürü olsa gerek sosyalliğimi yitirdim. Çocuğum da hep beni görünce iyice anneci oldi
(1,783 puan) tarafından
Olsun gezin pandemiye kaldıysak yandık ömür boyu gidecek bizle nerdeyse bebeklerimiz yeni dünyaya geldiler malesef onları mahrum edemeyiz bazı şeylerden
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aynn ya malesef öyle oluyor
(299 puan) tarafından
Eve geri dönünce düzeni tekrar oturtma çabaları
(6,671 puan) tarafından
Karnımı ağrılar giriyor:(
0 oy
(119,318 puan) tarafından
stres oa bayeamda kalabalik olmak guzel

İlgili sorular

0 oy