0 oy
1,231 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar ben ilk kizima hamileyken esim beni  kendi sitelerinde oturan biriyle konustu aldatti yani ben yakaladim kaynanamin da komşu olur bende kizi surdan taniyorum babasi bizim koye yakin bi köyden  oyle biliyorum yani zaten biz esimle tanismazken bu kiz esime yuruyomus esim istemiyormuş sozde sonra napti etti beni o kizla aldatyi kizla ben kavga ettim birbirimize agza alınmayacak seyler söyledi ve sonra kenei itiraf etti evet bis bi halt yedik falan diye bu arada kiz evli 2 tanede çocuğu var akli hala esimde ama bu nedense umrumda degil hatta esime de dedim isteyen istediği yere gidebilir umrumda degil neyse ben o zamanlar affettim hadi bi kereleik oldu diye aklima sicayim ikinco gebeligimde yine ayni sey oldu hatta bu sefer esim bayagi asilmis kiza öyle böyle değil hemde sonra kiz bana yazışmaları atti oyle öğrendim  ve stresten nerdeys3 erken dogum yapiyodum ve ben obur kzim küçük digeri karnımda hicbisey yapanadim sadece onu evden uzaklastirdim başka yerde annesinde kaldi sonradan bi sekilde baristik dun de kiz bana yazmis banu seni dostluğunu kaybetmek istemem vilmem ne diye  dedim Allah askina sacmalama ne dostu ben seni gördüğüm yerde oldurucem nerdeyse tuhaf tuhaf konustu hatta benden suphen olmasin bilmem ne istersen ailecek görüşelim  falan deedi yok dedim istemes kalsin benden uzak ol kizlar niye yazmid olabilir beni  yoklamak icinmi  nedir anlamadim 

37 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Midesiz karı ya esinle daha rahat fingirdesmek icinyakin olmak istiyor  canim sende onun esine at o kizin sana atigi esinle olan yazişmalari 
(1,243 puan) tarafından
Tam dengesiz canim attim daha once de görmedi
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yok artık ne yüzsüz edepsiz bir kadınmış 

Seni safmi gördü bu ne demek dost nedemek ailecek görüşelim 

Delimidir nedir yaa
(1,243 puan) tarafından
Yok luzum bence ondan degil denedi beni ben gel desem gelecek hemen
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kız evli ise tehdit etsene seni eşine söylerim diye. Neden uğraşıyorsun ki. Yerinde olsaydım şimdiye kadar çoktan kızın eşine söylerdim bunlari
(1,243 puan) tarafından
Soyledim kuzum daha once attim ama gormedi diyom gorse bu sefer bebim kocaya saldirir niydi adam
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla maşallah affedebilmissin 2 kere büyük başarı 
(563 puan) tarafından
Millet geniş
(1,243 puan) tarafından
Benim ne ler yasadiimi siz biliyo musunuz kizlar mecburen kaldim
(2,512 puan) tarafından
Mecbur katlanicaksin 1 kere yapan hep yapar sabır versin sana yaradan
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Allah aşkına bu nasıl  bir  haysiyetsizlik yüzsüzlük  ar damarı  yok  galiba  birde  ailecek görüşelim  diyor  he oldu  deseydin istersen iftara  çağır  sonra  yemekte herşeyi  kocasına anlat  sonra bak dostluğu  görsün  Allah sana sabır  versin  kimse haketmiyor aldatılmayı boşsnsaydın  keşke 
(1,243 puan) tarafından
Cocuklarim cok kucuk canim ailem kabul etmiyor geri malesef aman uxak olsunlar ailesi benden salakkk midir nedir
0 oy
(3,390 puan) tarafından

Başımıza ne geliyorsa bize hata yapanlara ikinci şansı vermekten geliyor maalesef :ermm: bu hayatta kimse ikinci şansı asla haketmiyor 

O kız benim elime geçse dövsem.bi güzel ya ne kadar terbiyesiz ahlaksız

(1,243 puan) tarafından
Aynen cok dogru dedin ikinci sans verince basima gelmeyen kalmadı oyle boyle degil vereyim walla kiz ama buna uğraşmaya degmez
(3,390 puan) tarafından
Şuan eşin ile aran nasıl bilmem ama inşallah düzelir gözü çıkacısa
(1,243 puan) tarafından
Orta halli canim eskiden cok severdim decbu olaylardan sonra koptum biraz kıskançlık bile kalmadi
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım sakın yanlış anlama diyeceğimi hayat bu benim başıma ne gelir bilemem ama bişey sorucam Allah aşkına neden aldatilirken ikinci çocuğu yaptın 
(1,243 puan) tarafından
Kazayla oldu canim hap kullaniodum oyle kaldim
(1,156 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ya
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Ya istemeyerek yazıyorum bunu ama. Kadının o çocuklarda hadi eşindense. Nedense içime böyle bir şüphe düştü. Allah yardımcın olsun ama aldatıldıgini onun eşi de öğrenmeli
(1,243 puan) tarafından
Ya bana dedi kadin cocuk aldirdim dedi esim kurana el basti cocuklarin ustune yemin etti asla birlitkelik olmadi sadece konustuk diye aminn
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Öyle bi adamdan twkrr çocuk yapmana şaşırdım lütfen bu aldatılmaları bi kere yaptı affedeyim pişman demeyin biri yapan ikiyi de yapar lütfen böyle adamları baba yapmayın 
(1,243 puan) tarafından
Haklisin canim  asla haketmiyor
0 oy
(168 puan) tarafından
Ya saçmalama git kocasına anlat olayları yazık ya adama sen çektin oda bilsin aklı hala seninkinde belli 
(1,243 puan) tarafından
Canim soyledim daha once de adam gormedi gorse eminim ortalik tam karışır
0 oy
(548 puan) tarafından
Bn olsam kocası sabah işe gitmeden bekler çıkınca konuşurum uzak dursun kadin
(1,243 puan) tarafından
Engelledim zaten ya
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Rahatlığa bak ya namussuzluk etmiş bide ailece görüşelim.

Onun eşine soyleseydin ya bu kadar sessiz kalman normal değil

(1,243 puan) tarafından
Soyledim kuzum o yuzsuz baska bisey degil ama kocasi gormedi mesajlari karisimi kapatti bilmiyorum
0 oy
tarafından
Yaaaa ben ne okudum boyleee
(1,243 puan) tarafından
Sen okudun ben yasadim canim
0 oy
(13,315 puan) tarafından
Kim kimle napmis kim kocasini aldatmış asla umurumda olmaz normal şartlarda ama beni aldatsın eşim hele de evli kadınla onun kocasının öğreninte kocamın canına okuması için elimden geleni yaparım 
(1,243 puan) tarafından
Öldürürdü adam eminim canim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kız kaşıniyor sanirim kaşı bence o kocanla birlikte rezil et ikisinide 
(1,243 puan) tarafından
Birinin kasimasi lazim onu gerçekten
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm bu sana bu kadar ulasa biliyor senin huzurunu bozuyor kendi kocasını boynuzluyor senin yerinde olsam o kızın tüm ailesine ulaşır bütün mesajları atarım esinede gösteririm sonra kenarda nasıl yuva bozulurmus izlerim 
(1,243 puan) tarafından
Aslinda diyorum ya herkese resil ederim ailem ailesini tanıyor bir soylesem duymayan kalmas annem ortaligi ayaga kaldirir ama bu kevaseye degmez
(3,419 puan) tarafından
Nie değmesin ki bence sen sustukça onlar çok yapar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 482 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Gülbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,518 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 528 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu