0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaslar eşim benimle evlenmeden önce Hırvat Bi kızla 3 seneye yakın sevgili kalmış sanırım aynı evde bile yaşamışlar imam nikahlı, tabi bunu evlendikten sonra öğrendim sakladı benden ilk, Bi şekilde fark ettim normal arkadaş dedi neyse evlendikten sonra sağa sola sorup öğrendim ama bu kadarını tahmin etmiyordum bide o zamanlar  hamileydim çok kavgalar ettim inanirmisiniz hala yalanliyor neyse geçen şeytan dürttü onun faceden kızın adını yazdım bide ne göriyim kızın adının ikinci harfini yazdım lap diye ortaya çıktı ben şok oldum tabi çünkü kızda evlendi soyismi değişti ortak Bi arkadaşları bile yok yani aratmasa hayatta önerilecek biri değil bende kavga ettim baya niye hala ona bakıyorsun falan diye  kendide benim eski sevgilimin adini yazdı benim faceme  ortak arkadaşimiz var onunla tabi onun  adıda göründü ama hiç aratmiyorum ismini onunla kendi pisliğini kapatmaya çalıştı tabi yine kabul etmedi baktığını. Bende hiç yüz vermedim kendi sırnaşmaya çalıştı baktı yüz vermiyorum oda bana karşı tavır aldı Bi kere laf arasinda sende bakıyorsun dedi dedim sende dediğine göre bakmışsın işte araya bisiler karıştırdı biz 4 senelik evliyiz onunla ayrıldıktan sonra bir sene sonra benimle tanıştı kafam allak bullak şuan kavgadan Bi kaç gün sonra annemlere geldim hala konuşmuyoruz bizimkilerin haberi yok zaten o pisliği kafama çok takıyordum beni kandirmasida çok koyuyordu şuan napacagimi bilmiyorum sizce neden bakmış olabilir ya nasıl bir yol izlemeliyim kabullenemiyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Halmilesin öncelikle içindeki canı düşün en güzel günlerin kocaymis sevgilisiymis oymuş buymuş kimsenin bu güzel zamanlarına gölge düşürmesine müsade etme kendini toparla senden önce olmuş birşey evet söylemeliydi hata etmiş yanlış bir durum bu ama senden önce bakmasına çok takılma bakabilir merak eder sonuçta 3 sene beraber olmuş aynı evde yaşamış kaç yıl önceki sınıf arkadaşımızı bile merak edip bı aratiyoruz sonuçta evet altında birşey araman çok doğal bende ararım ama baktın diye bu kadar tavır alınca karşındakine beni aldatiyormusun izlenimi sorgusuna geçmiş oluyorsun ve sen buna acayip büyük bı tepki vermeyecek olduktan sonra görmezden gelmen gerekti sadece bana neden söylemedin elalemden duydum neyi gizledim de benden sakladın olayı yeterli bence gerisi biraz şuan için gereksiz bı kendinize sinir harbi nereye varicak kabul mü edicek yada evetmi diyecek hayır 
(7 puan) tarafından
Yazım hatası oldu sanırım ilk öğrendiğim zamanlar hamileydim o kadar pişkin ki yalanliyor istesem annesine bile sorarım onun yanında o onaylar hatta beraber Bi fotolarını bile buldum ama ona göstermek istemiyorum ne zaman kesin ayrılık kararı alırım o zaman ortaya çıkar şuan aklına daha çok karpuz kabuğu sokmak istemiyorum yani çok zor gerçekten ailemin hiç biseyden haberi yok acaba benmi abartıyorum anlamiyorum daha sevgiliyken sordum ona o zamandan başladı yalanlamaya ******** pislik
tarafından
Yalanlamasi bı saçmalık senden öncesinde olmuş bitmiş birşey ama aynı evde yaşadığı için senin tepkinden yada kararından korktuğu için olabilirde bu kadarda küçük dusunebilirmi bir insan eninde sonunda öğrenirsin ve başkasından öğrenmen daha kötü ki gerçekten anlamsız davranışlar
tarafından
Bir tık abartiyorsun oda kızgınlığıdan dolayı ama yaptığı yanlış  sen peşinde ol birşeyi varsa bu konuyla alakalı çıkar zaten kokusu
-Reklam-
0 oy
(5,594 puan) tarafından
Hamilesin hassas sın ama inan ki değmiyor bu güzel günlerini zehir etmeye belki çok eskiden bakmış tır yine kabul edilir değil ama elinde bir kanıt yok kendini yiyip bitirme boşuna özür falan dilerse çok uzatma huzurunu bozma 
(5,594 puan) tarafından
Ya doğrudur sevgilisi olmuş olabilir eskiden ama sende önce sonuçta senden sonrası önemli
(7 puan) tarafından
Sorun hala benden sonra  bakması yoksa çoktan kafaya takmiyordum olan olmuş diyordum tek sevgili değil imam nikahlı karısı resmen
(5,594 puan) tarafından
Nasıl oluyor ya imam nikahı bunlar birlikte de olmuştur şimdi o zaman çocukları falan bile olabilir sen böyle diyince ben bile kuruntuya girdim burda
(7 puan) tarafından
Tabi karı koca gibi yaşamışlar bunun ailesi karşı çıkmış onlarla bile görüşmemis o yüzden detay çok yani tam gtune tekmeyi hak ediyor yani
(5,594 puan) tarafından
Ooooğğğğğğ baya karışık hemde Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,754 puan) tarafından
sen niye eskileri kurcalama gereği duyuyorsun. o senden daha ileri bi hata yaptı diye yüzüne vurmak zorunda mısın? onca zamandır evlisin. niye onun eski sevgilisini aratiyorsun face den. kim ne yaşadıysa yaşadı. önceki hayatı seni ilgilendirmez. çok büyük yanlış yapmışsın. o da ayrı sa lak senin eski sevgilini niye ona sürüyor. çocuk değilsiniz artık. herkesin hataları olur. bunlardan ders çıkarır ve yeni hayatına odaklanır. ama en büyük suç sende. kimsenin eski hayatıyla onu yargılayamazsın. sakliyorsa saklı kalmalıydı. biz,kimsenin hatalarını yüzüne vurma hadsizligini yapmamalıyız.
(7 puan) tarafından
O kendi bklari ortaya cikmazken benim gelmiş geçmiş herseyimi sorguladı ama sanki kendi çok temizmis gibi kendi geçmişi cöpmüs ben anlayınca beni araştırmayı yargılamayı bıraktı yoksa benim içinde geçmiş geçmiştir herkesin hayatında birileri geçmiştir ama ben eşimin beni en başından kandirmasina katlanamıyorum daha sevgiliydik bana böyle bisey yaşadım ona göre benden öğren ya kabul et ya sen bilirsin diyebilirdi ha bire benim geçmişimi karıştırdi ki ben onunkini öğrenirsem yüzüme vuracağı bisiler olsun öylede pislik gibi her haltı hak ediyor da işte
(2,754 puan) tarafından
ee kabullenemiyorsan boşanmaktan başka çare yok. onun yaptığı da tahammül edilir değil tabi.
0 oy
(705 puan) tarafından
Eski sevgilim zerre umrumda değil bir gram hissim yok evliyim eşime aşığim ama aliskanlik olmuş eski arkadasimi merak edip bakmak gibi girip bakarim ara ara tipi ayni mi ailesi ne olmus vs.Eski ilk okul arkadasimi da merak eder bakarim ayni his.
(1,213 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum, mendeburdan nefret ediyorum iyiki ayrılmışım canım kocamla evlenmişim diyorum eşime de aşıgım ama benmde bazen bakasım geliyor dediginz gibi galiba eski alışkanlık
(7 puan) tarafından
Eski sevgili olsa bende umursamam ama karısı onun için baya şeyler yapmış bunları bildikce iyice nefret ediyorum
(1,213 puan) tarafından
Evet imam nikahı işi biraz üzücü ama inşallah yanlış bsey yapmamıştır
(7 puan) tarafından
Yanlış biseyden kast cinsel iliskimi? Zaten onu rahat yapsın millet kinamasin diye yapmış nikahida
(1,213 puan) tarafından
Yok ben bsey kastedmiyorum , seni üzecek bsey yapmamıştır sonradan demek istedm
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Demek hala ona karşı bir duygusu varki bakmış yada merek edip de bakmış olabilir 
(7 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ne diye bakti o kadar sene geçmiş üstünden yani demek hala aklında
(3,340 puan) tarafından
Evliyken bakması hata bir kere sonuçta sen evlisin ne diye merak edip bakıyorsun
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Stalklamış iste merakından hemen her şeyi aldatmayla bir tutmayın Allah aşkına sosyal medya kullanan bircok kisi yapiyor bunu öneride görür yine bakar seni seviyorsa aranız iyiyse sorun ne
(7 puan) tarafından
Istedigi kadar sevsin demek hala aklıma onda bide üzerinden o kadar sene geçmiş sade sevgilisi olsa pek umursamam ama hem karısı hem benden sakladı
(1,135 puan) tarafından
İmam nikahlı yaşadıklarını eşin mi söyledi yoksa ailesi ve cevresi mi?
(7 puan) tarafından
Çevreden duydum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben kabul edemezdim bende evlenmeden herseyi öğrendim sonra bir bokun çıkarsa boşarım demiştim imam nikahlı ne demek söylemesi gerekiyordu
(7 puan) tarafından
İki çocuğumuz var biri 3 buçuk yaşında  diğeri 4 buçuk aylik daha ondan cesaret edemiyorum ama ondan soğudum nasil olacak bilmiyorum
(5,240 puan) tarafından
Allah sabır versin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 2,502 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,228 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 633 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Maylaj (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Maylaj (20 puan) tarafından soruldu

378,999 soru

11,344,571 cevap

34,809 kullanıcı

...