0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar hayırlı ramazanlar öncelikle 22+3 günlük hamileyim detaylı ultrason için doktora gittim 3 gündür sabah gidip akşam geliyorum arkası dönükmüş diye net  ölçüm yapılamıyormuş bugün en sonunda az bişe dönmüş dedi cinsiyetini sordum kız gibi dedi ama ben erkek gibi hissediyorum erkek gibi hissetmemin sebebi hareketleri ve kendi aşagida bu ikinci gebeliğim ilkinde sezaryen oldum acaba sezaryenden dolayımı öylemi hissediyorum ama baya aşağida hareketler bide yanılma payı varmıdır ultrasonda şimdiden teşekkür ederim 

10 Cevaplar

+2 oy
(331 puan) tarafından

Sen erkek hissettiysen erkektir kuzum doktor ne bilsin ya :D

(8 puan) tarafından
Yorumuna sesli güldüm ama tam dönmemiş dedi
(331 puan) tarafından
Detaylı ultrason da tahmin doğru çıkıyor bide 22 haftalık olmuş
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Aşağıda yukarıda olmasıyla cinsiyet ne alaka anlam veremedim. Doktor net bir şey dememiş zaten 

Allah gönlüne göre hayirlisindan versin
0 oy
(11,217 puan) tarafından

neden farkki hissediosun ilki ne kiz mi. benimde 2 kizim var ikiside tamamen farkliydi ama ikiside kiz :)

(8 puan) tarafından
Farklı hamilelik olsun belirtiler olsun aşağıda baya aşağıda hissediyorum hareketlerini acaba sezaryenden mi
0 oy
(2,512 puan) tarafından
:) sağlıkla kucağına alırsın ins canim
(8 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Bende 27+6yım bir çok kez kızımı aşağıda hissediyorum. Doktora sordum çok fazla hareketli ve rahimime doğru çok vuruyor her an çıkıcakmış gibi hissediyorum. ağır geliyor diye normal dedi. İçin rahat etmezse progestan kullan dedi ama kullanmadım. 
0 oy
tarafından

İlk bebek kız galıba :D

(8 puan) tarafından
Evet kız dünyalara değişmem onu ama yanlış anlaşılıyorum galiba kız istemediğimden değil sadece belirtileri farklı bide doktor tam dönmemiş kız gibi dedi  bende sordum doktorda tam net bişey demedi
tarafından
Yok yanlıs anlıcak bırsey degıl herkes genelde 2 meyveyı de tatmak ıster :) ben sadece aklıma gelenı soyledım muhtmeelen gonlunden gecen o dıye oyle hıssedıyoesundur Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın :)
(8 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bence alakası yok bnm kızım asagidaydi ve çok hareketli idi bende oyoeymisim Di annemde bide cinsiyet geç ogrenilirse kesin kız derim demişti bnm doktorum erkekler yayar gözüküyor mutlaka kızlarda geç oluyor demişti bende 22. Haftada öğrendim ama doktor 18. Haftada kesin kız bu göstermiyor demişti 
(8 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla canım benimde aynı seninki gibi cocugum hep aşağıda bende ilk günden beri erkek olarak hissediyorum ama doktor da bana kız dedi
(8 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kardeşim sağlıklı olsunlarda
(795 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al.  
0 oy
(997 puan) tarafından
Kuzum benmde 18 haftalık olmak üzere 3. Kızım ve benm bebeğim de hep asyaga hareketleri alt Altan hossedeiyorm doktor normal dedi 2 hafta sonra bizde detaylıca gidicz bakalım bu arada benm dogmlarmda sezryandi ama ben alakası olduğunu dusunmuyorm
(8 puan) tarafından
Saol cnm güzel yorumun için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde isimsizonline1 (1,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
8 cevap 167 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.

382,993 soru

11,464,347 cevap

35,060 kullanıcı

...