0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Geçen hafta salı günü sünnet oldu oğlum ama halen ilk günki gibi yarası batikon ve merhem süreyorum ucu sürekli beyaz 

İltihap oluyor temizlememe izinde vermiyor aģlamaktan kusuyor ne zamana kadar geçer bu durum normal mi bu arada oğlum bir yaşında

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim yeğenim de oldu maşallah oturmadı bile 4 günde falan iyileşti 
(1,465 puan) tarafından
Hiç sorma kuzum bizimki de maşallah çok hareketli bn artık ayaklarımla kollarını tutuyorum elini atıyor yoksa sünnet yerine ağrıdığı için yandığı için direk refleks olarak elini atma istediģi duyuyor
tarafından
Bez sürtüyor canım sürekli tahriş ediyor olabilir tabi doğal olarak canı yanıyordur kağıt bardak kesip koyuyorlarmış nasıl oluyor bilmiyorum o zaman beze takılmaz
(1,465 puan) tarafından
Bizde yapıyoruz onu cnm karton bardak aldım marketten dibini kesip üstüne koyuyorum bezine yapışmasın diye birde kakasını yaparken sünnetli yeri kaka olmasın diye
tarafından
İnşallah hemen iyileşir
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecen komusunun yegenı oldu 3 gunde ıyılestı ama cocuk 5 aylık falandı 
(1,465 puan) tarafından
Yok bizim bir yaşında cnm bnde erken yaptırmak istedim 8 9 ay önce gittiğimde hastalığı bahane ettiler yapmıyoruz bir yaşından önce diye gećen bi gittim 40 lı bebekleri de yapıyordular bu da bizim şansımız herlade
tarafından
Ne kadar kıcuk o kadar ıyı bu sunnet ısınde ama toparlar canım 1 haftaya
(1,465 puan) tarafından
Bnde çok istedim ama yapmadı hastane o zaman coronayı bahane ettiler
0 oy
(6,313 puan) tarafından
Biz 15 aylıkken yaptırmıştık hastande çok ağlamıştı ama eve geldigimizde yerinde durmuyodu sadece pansuman yaparken aciyodu canı tamamen iyilesmesi 20 günü fln bulmuştu
(1,465 puan) tarafından
Ağlamak mı hastaneyi ayağa kaldırdı yetmedi araba bekleyene kadar 10 kişi akıl vermeye başladı yok neden ağlıyor sustur yok kucağına al yok süt ver bn hiç birini yapmadım sanki ne yaptıysam susmuyordu bebek arabasının içerisinde caddenin ortasında olta atıp durduk yarım saat boyunca
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Ne 6 aylıkken yaptırdım ama dikişli değildi bizimki iki haftaya herşey bitmisti çok iyidi
(1,465 puan) tarafından
Bnde dikiş göremedim sargı bez vardı 2 gün sonra bol ılık suyla açın dediler açana kadar ikimizde atla karayı seçtik o kadar ılık suda oturttum yumuşasın diye yok anam nasıl sarmışlarsa yumuşamadı bir türlü dolamışlarda dolamışlardı
(44,788 puan) tarafından
Klips yöntemiyle yaptırdık biz cnm
0 oy
(119,790 puan) tarafından
ilk gun em zoru sonra o mizmizmik 1 hafya suruyo
(1,465 puan) tarafından
Bizimki sürekli her altını qçtığımda ağlamaktan kendini parçalıyor ilk günki gibi sanki halen acısı yarası da sanki aynı bana göre
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Kaç yaşında canım.
(1,465 puan) tarafından
1 yaşında kuzum
(2,360 puan) tarafından
Bez kullanıyor musun altına.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.