0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde (403 puan) tarafından
Kızlar kaynana bir süredir bizimle yaşıyor ve bu gidişle de yaşamaya devam edecek ama aşırı herşeyme karışıyor daha önce de bunlarla ilgi post açmıştım hatta. Ya kadın resmen bnm evimde bana misafir muamelesi yapıyor isteği gibi bütün odalara girip çıkıyor yatak odama bile çekmeceleri çok rahat açıp bakıyor çamaşır makinaya atıyor kurutuyor katlıyor resmen bn yokmuşum gibi davranıyor herseyime müdahale ediyor bn ne dersem sırf yorum yapmak için dedigimin ya tam tersini yapıyor ya tam tersini söylüyor bu yaptıklarına dayanırım sandım idare ederim sandım ama olmuyor böyle kendi evimde misafir gibi yaşamak zoruma gidiyor artık bu yüzden bütün cesaretimi toplayıp eşime annenle beraber yaşamak istemiyorum dedim sizce iyi mi yaptım yoksa bencilce mi bir karar oldu 

17 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eşin ne tepki verdi
(403 puan) tarafından
Eşim ne beni kırmak istiyor ne annesini arada kaldı oda yani ne kalsın istiyor ne gitsin bakalım ne olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Bence gayet yerinde bir karar olmuş canım. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esin ne dedi, iyi yapmissin
0 oy
tarafından

Çamasır atması ıyı de cekmece kurcalama olmadı :D soyle gıtsın tabı 

(403 puan) tarafından
Ya canım bnm elim kolum tutuyor çok şükür bnm kirlilerimi niye atıyor yani bir olur iki olur tmm ama sürekli böyle kendi başına buyruk iş yapuyor
0 oy
(6,157 puan) tarafından
Kayinvaliden neden sizinle yasiyo ki gidecek yeri mi yok keyfi mi yoksa
(403 puan) tarafından
Başka şehirde evi var kayınpederim vefat etti oda bir süredir bizim yanımızda eşim tek kalmasin bir süre bizde kalsın dedi ama kadın resmen evime temelli yerleşti
(6,157 puan) tarafından
Eşin içinde çok zor bi durum bence babası yok annesinin tek yaşamasına gönlü el vermez ama senin içinde zor Allah yardımcınız olsun
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla bizimki telefonla bile ortalık karıştırıyor aynı evde olmaz olamaz düşünemiyorum bile rabbim yardımcın olsun inşallah eşin anlayışlıdır ana kuzusu değildir
(403 puan) tarafından
Çok şükür öyle ana kuzusu değil orta yolu bulmaya çalışıyor oda bakalım nasıl bulacak
0 oy
(238 puan) tarafından
Belkı de o senin imtihanın? Ben senin yerinde olsam Allah razıısı icin susarım negüzel iste yardım ediyor sana buzaman kadar hic iyiliği dokunmadımı sana onları getir aklına mesela?:) 
(403 puan) tarafından
Evet gerçekten bnm imtihanım elbette iyiliği dokundu ama kendi evimde küçük bir çocuk gibi davranilmak yok sayilmak sözünün dinlenmesi nasıl birsy belki anlamaya bilirsin
(238 puan) tarafından
Yoo anlarım kaynanam üst katımda ve giydiğim kıyafete kadar illa ki bişey soyluyo :) bide kayınpeedernizde vefat etmiş bence alttan alın onun pskolegisiyle seninki bir olmaz oyle düşün canm cenneti kazanmak kolay degil
Hele bide içinden allah ım senin rızan için sabrediyorum dersen tadından yenmez :)
0 oy
(997 puan) tarafından
Belki kizacksn bana soylediklerm için ama kayınpederm vefat etse bizde alırız kaynanmi yanimza bizde 5 yıl birlikte oturmuslugumz var illaki yaşlıdır karışır kendi bildigi doğrudur sanat ama sonuçta yaşlı sonjcta eşimin annesi benm annem babam da o durumda olabilirdi hürmet. Etmek gerkeiyor bence bizlerde anne babayiz ilerde bizlerde yaslanicz biz ne ekersek onu biceriz 
(403 puan) tarafından
Haklısın elbette ileriyi dusunmemiz gerekiyor bana yardımida oluyor zaten ben put gibi otursun hiç yerinde kalkmasin demiyorm ki sadece bnm işime karışmasın bnm de kendi evimde bir özelim var sonuçta geçenlerde bana dedi ki bn daha kızlarımın yatak odasıni görmedim hiç girmedim ne gereği var herkesin kendi özeli dedi ama maşallah bnm yatak odami yol etti
(997 puan) tarafından
Bak bunları sen belirtme mesela ne kadr iyi olsanda sen el kizisin söylediğin batar bunları tatlı dille sen kocana soule o konuşsun anne si oğluna birşey diyemez o zmn
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Önceki postlarına bakmadım ama belki sana yardımcı olmak için yapıyordur ya da kafasını dağıtmak için bişilerle meşgul olmak istiyordur bilemedim ki siz bilirsiniz tabi
(403 puan) tarafından
Canım ben zaten put gibi dursun yerinden hiç kalkmasın demiyorm ki sadece bnm evimde sürekli bnm işime karışmasın bnm adıma kararlar vermesin istiyorum yani hepsi bu
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hicte bencilce bir davranis degil. Yerini bilse zaten rahatsiz olmaz ve dile getirmezdin. Hadi camasira falan neyse de benim odama girip cekmece falan acicak direkt derim gotur anneni artik. Yani is cok sarpa sararsa gun icinde muhabbetlerde ses kaydi yap eşine dinletirsin. Madem senin tersine tersine gidiyo. Boylelikle esinde senin abartmadigini falan anlamis olur. 
(403 puan) tarafından
Yani cnm çamaşırda hani bir değil iki değil sürekli atıyor bana fırsat vermiyor hiç kendi evimde özelim kalmadı artık aşırı rahat davranıyor tmm oğlunun evi ama oglu bu evde tek yaşamıyor ki
(1,363 puan) tarafından
At tangalari camasir sepetine yikasin onlari :) :) 2 oglum var. Allah nasip etsin saglikla buyusunler yuvalarini kursunlar. Dogduklari ilk gunden beri hep derim ki oglumun evi diye bir tabir yok. Orasi eşinin evi. Evi cekip ceviren kadindir. Adamlar sabah git aksam gel. Istedigi kadar yardim etsinler, ilgili olsunlar. Kadin  baska. Oglunun eviyse oglu agirlasin anasini. Oglu gecirsin gunlerini sabahtan aksama. Iyi yapmissin bosver, ve hic sucluluk pismanlik duyma.Herkes evinde yerinde kalsin lutfen.
0 oy
(251 puan) tarafından
Yok gayet de iyi etmissin bende sevmem öyle 
0 oy
(852 puan) tarafından
Bence konuşun uyarin tatlı bir dille ..yazık ya canm saha eşini yeni kaybetmiş..yani aslında sen kırmadan muhabbeti ederk anlatabilirsin veya yatak oxama girmen beni rahatsz ediyor anne orasj bizim ozelimiz de yaxa kapiyi falan kitle gün içinde anlasın..yani tabi sanada hak veriyorum ama vefat durumj daha yeni git demek ne biliyim ben bile sj an kötü oldum .konuşabilirsiniz uyarı telkinde bulunabilirsiniz ya oğlu ya sen ...camasir atıp kutlamasında bsiey göremedim ne var ki bir nevi yardım bence...eşinzi de göz önünde bulundurun derim ..aynı şey sizin başınıza gelse yani kendinizi kaynanainzin yerine koyun onu uyanırken  de öyle uyarın..
(403 puan) tarafından
Eşimde bnde defalarca konuştuk o an tmm diyor ama sonra yine kendi bildiğini yapıyor kadın sanki bn yokmuşum gibi eşimin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor eşimi kızımdan kıskanıyor daha yazsam roman olur
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Sizinle yaşayacaksa yani öyle görüyorsa ben de bu evin bir ferdiyim ev işlerine yardım edeyim diye düşünüyor olabilir. Evet odanıza girmesi ayıp ama sizinle kalacaksa yardım ediyor olması güzel bir şey aksi hâlde bizimle ama hiç yardım etmiyor diye de post açabilirdiniz.
0 oy
(621 puan) tarafından
Ne kadar sinir bozucu olsada belki hani bı işin ucundan tutayım ne bilim yük olmayayım diye yapıyordur yardımım olsun vs diye düşünüyordur laftan anlayacak biri ise eşine söyle annenle önce ben bı konuşayım de olmadı eşin konuşur sonra canım benim 
(403 puan) tarafından
Yardımcı olması tabiki çok güzel zaten öyle put gibi dursun yerinden kalkmasın demiyorm sadece bnm evimde sürekli bnm işime karışmasın bnm adıma kararlar vermesin istiyorum
(621 puan) tarafından
Dediğim gibi esine söyle annenle konuşayım mi bu durumu de olmazsa eşin konuşur en azından yarın bir gün karın böyle diyo vs demez eşinin haberi olsun
0 oy
tarafından
Evi varmı bide kocası 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla ins da seni anlar bende beraber oturuyorum benimki de çok meraklı karışır herseyime arada böyle ben yokum gibi muamele eder söyler tektim yapamadım gibisinden bende ona laf vururum bana deseydin diye 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 354 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 833 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,465 göst.
2 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ozgemm (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.