0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 10 günlük esim çok ilgisiz olmaya başladı eve geç geliyor geldiği zaman da hep pubg oynuyor okey oynuyor yada maçları takıp ediyor benle hiç sohbeti yok annem lohusayim die bnde kaliyor acaba ondan mi çekiniyor diyorum alakası yok sonuçta aynı odada da yatmıyoruz istese kendi arkadaşlarıyla kuzenimle çok güzel sohbet ediyor benle hiç etmiyor ben konuşmasam ağzını açmıyor ama bnde insanım neden hep ben yapıyorum benimde ilgiye ihtiyacım var sarılmayı bile ilk önce  ben yapıyorum dün artık dayanamadım trip attım hiç oralı bile olmadı oyununa devam etti ağladım umrunda olmadı dedim yeter artık hep oyun oynuyorsun bnle konuşmuyorsun istesen çok güzel konuşuyorsun bazı insanlarla bana küfür ediyor kızıyor sanki bn kötü bsy demisim gibi işte bu bastan beri böyleydi şimdi. Mı sorun oldu die sonra yine sarılmak istedim beni ittirdi dedi biraz daha böyle devam ederse annemlere gidicem ...

3 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Erkekler de dogurmadan lohusa oluyorlar maalesef... Stres mi endişe mi korku mu ne oluyor bilmiyorum ama genel olarak değişiyor doğumdan sonra ama korkma bu kısa surecek üstüne gitme sen bebeğinle ve kendinle uğraş bırak o ilgisiz kalsın 
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Canım belki alışma evresindedir bazı erkekler biraz geç alışıyor babalık sorumluluğuna güzel güzel konuşup üzüldüğünü söyleyin ahhh o pubg yokmuş kaç yuva yıktı
0 oy
tarafından
Defolsin gitsin. Adam seni tersliyor sen niye hala sarılmaya çalışıyorsun ki.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 337 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 524 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde Mimoza (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 435 göst.
9 Nisan 2019 Aile kategorisinde Sibel (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 835 göst.
17 Ekim 2018 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...