0 oy
983 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından

Selam güzellerim.Geçen gün yine eşimin yatılı misafir sevdasından bahsetmiştim napıcam ben bu adamı bilmiyorum asla laftan anlamıyor.Ben yatılı kalmaktan ve yatılı misafirden nefret ederim.Zor bi durum olur tabii kapım açık ama gerek yokken neden yani.Geçen annem tatilden dönsğn gelsin bizde kalsın dedi bende yok artık başbaşa kalırsınız ben giderim dedim.Kalırız dedi.Bugünde annem annaneme gidiyor babamı yatıya çağırdım bana yok dedi diyor.Kayınbabam düşüncelidir gelmez ama şimdi bana diyorki benim teklifimi kabul etmez sen ısrar et.Bende istemiyorum hamileyim zaten ne gerek var karısı düşünmemiş 10 gğn evde yalnız bırakmış ben mi düşünücem hamile halimle.Zaten çağırsamda gelmez ( yani öyle umuyorum :D) beni en çok eşimin bu yatılı misafir sevdası yoruyor.Napıcam ben bunu ya.Hiç alakasız insanları yatıya davet eyor.Hatta ev dubleks üst kata misafir yatak odası bile yaptı.Sürekli yatılı misafir hayalleri kuruyor bu evde en az 10 kişiye yatacak yer var filan diye.Çok yoruldum bu durumdan gerçekten bıktım.Eşi benim gibi yatılı misafir sevdalısı olan var mı? Bası vazgeçiricem ben bunu?

9 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından

Evde çok mu sıkılıyor :D

(116 puan) tarafından
Ay ne bileyim bayılıyor insan ilişkilerine.İnşallah çocuk olunca düzelir diye dua ediyorum ama hiç sanmıyorum.Zavallı ailesi onu seviyor sanıyor ama asla sevmiyorlar kullanıyorlar bu safı.Tatile gidecekleri zaman bile bütün çocuklarıyla plan yapmışlar bizden gizli gidiyorlar.Bu safta onlara yaranmaya çalışıyor
(1,446 puan) tarafından
Aynı benim eşim gibi gerçekten çok saflar
(116 puan) tarafından
Ay anlamıyorum galiba bi tek benim hasta yatılı kalmaya çok tuhaf ya
(1,446 puan) tarafından
Eşine de ben rahat edemem biri gelirse
(116 puan) tarafından
Ah anlasa keşek illa kavga edip küsücez
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kalsin nolcak oğlunun evi orasida yani benimde oglum var ne emeklerle buyutuyorum buyudugu zaman anne bizde kal deyince karisinin lafina baksa çok üzülürdüm heralde biraz empati yapsaniz
(116 puan) tarafından
Ama değmez çünkü en sın gittiğimde benim babama laf attı kayınbabam.Eşim kilo aldı sofrada dediki eşim ay ilerde nolcak bilmiyorum kayınbabmda ben ne olacağını biliyorum kayınbabana döneceksin dedi ki sofrada ben de vardım.Ayıp yani hiç içimden gelmiyor.Hamileyim bi arayıp napıyorsun bile demiyorlar
(968 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmegini yer bence belliki problemli bende yeni evliyim 1 aylik ustelik calisiyorum kaynanam bende kaldi esimle konusmus bana bile demediler ustelik kiz kardesinide getirdi bende calisiyorum aksam 7 8 gbi evde oluyordum... o saatte yemek hazirladim bide ac gelmisler bende ceyizime tek kisilik yatak yorgan almamisimm valla hc aklima gelmedi set halinde aldim yoktu icinde haliyle 2ye katlayip serdim deseydiniz evden kendimize getirirdik dedi tuhafima gitti yani  smdi dusuncesizce davranilinca insan istemiyor
(116 puan) tarafından
Ay insan sinir krizi geçiriyır ya nolcak bu halimiz o kadar kafama takıyorumki bi de hamileyim bebğime yazık.Beni en çok eşimin bu sevdası üzüyor.Başkaları demiyor yani gelip sizde kalalım diye eşim yapıyor vaz geçiremiyorum ya bıktım valla
(968 puan) tarafından
Oda degisik yani sanki kendi ugrasiyor yatmaya gelenlerle yatir esini sende madem yatili misafir cok seviyor :)
0 oy
tarafından
İşsiz mi eşin. Allah Allah valla bende hiç sevmem. Bir yerde kalmayı . Kendi aileme bile gidince uzun süre kalamam sklrm. İnsan kendi evini düzenini özlüyor. Evde biri varken de rahat edemem. Mesela şuan bir süredir kayinvaldeler bizde uzun zman kalacklat galiba. Benim evimde benden rahatlar :( ben diken üstündeyim. Sürekli yemek düşünüyorlar. Senede bir iki kez görüştüğümüz için ses etmiyim diyorum ama bazı hareketleri çok canımı skyr. Herşeye laf eder,kendi kendilerine kuserler,sürekli gezmek isterler fln  daha birçok şey...
(116 puan) tarafından
Ay işte biz ayda yılda bir de görüşmüyoruz 15 günde 1 mutlaka ve aynı şehirdeyiz ne gerek var yani gelip kalmasına saçmalık
tarafından
Vallla bizimkilerde gelince 2 ay gitmezler :(
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla temizliği yemeği sen yap o zaman ordan öyle yatılı misafir sevmek istemek kolay de hamileymişsin zaten işleri ona yaptır halim yok diye bak bakalım daha seviyor mu 
(116 puan) tarafından
İşte daha 1 aylık olduğu için yemiyor :D
(601 puan) tarafından
Düşük tehlikem var de hep uyu dinlen :))
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Hayır birde kendileri çıkıp ise gidiyor gelen yatılı misafirle baş başa kalıp muhattap olmak zorunda kalıyoruz. Allah yardımcın olsun
(116 puan) tarafından
Valla ya doğru diyorsun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşin hiç Esra Erolu izlemiyormu eve gelen misafirlere kaçan hamile kalan kadınları görmüyor mu hadi anne babası gelsin tamamda başkalarına hayatta güvenmem  müsadere etmem zaman kötü  valla
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Babasının niye gelmesini istemiyorsun ki sonuçta babası ve orası onun oğlunun evi hem yabancı değil siz ne yiyip içiyorsanız onada bi fazla tabak koyacaksın aynısı senim eşin babana yapsa çok merak ediyorum tepkin ne olurdu acaba
(116 puan) tarafından
İnan eşim gelsin kalsınlar diye teklif ediyor ben kendi babamı da istemiyorum sonuçta kimse sokkata kalmadı.Herkesin evi barkı karısı ailesi var.Yapınca yaranamıyorsunda sadece kullanıyorlar yine sevmiyorlar yine sevmiyorlar niye yapayım
0 oy
tarafından
Kendi evinizmi. En iyisi küçük bir eve taşının siz
(116 puan) tarafından
Kentsel dönüşümle küçükecek inşallah :D
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Sırf bu yüzden büyük ev seçeneğim varken küçük evi tercih ettim mecbur olur amenna ama yılda 10 kez aynı kişiler şehir dışından gelip kalması ne olsa ev buyuz sizde kalsın denmesi çok sinir ederdi sonuçta çocukluyum düzeni var büyük olmasaydı keşke evin
(2,581 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturduk bı ara kendisi yokken herkese ev büyüktü gidin kalın der dururdu kendisi çok kalmazdı evinde bende yokken eşim hep ona gelen misafirleri bize yatıya getirirdi ikimizde evi sattık şimdi aynı mahalle sayılırız büyük eve onu ikna ettim onun evi kocaman benim normal bişey olsa evin kocamandir herkes evinde kalabilir demeye dilim oluyor :):)
(116 puan) tarafından
Oh be aklınla bin yaşa valla.İnşallah benim evde küçülür ya da biz doldururz çoğalıp
(2,581 puan) tarafından
Evi doldur kendine göre giyinme odası yap ne eşya odası vs
(116 puan) tarafından
Hele çocuk olsun hayırlısıyla ilk iş o zaten 1 oda küçülecek
(2,581 puan) tarafından
Bir oda çocuk odası yap bir odayı giyinme odası yap hep hayalimdi ne bilim bulursun oda olsun herşey olur giyinme odası yatakları filan köy bir oda yatak odası bir oda oturma odası etti 4 oda zaten başka odanda varsa oyuncakları filan koyarsın suslersin vs mis odaların dagilmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 422 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 447 göst.