0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kızlar dikey şarjlı süpürge kullananlar memnun musunuz Philips dikey Süpürge düşünüyorum ama robot süpürge de çok rahatlık diye dusunuyorum sizce hangisini almaliyim

7 Cevaplar

0 oy
(1,691 puan) tarafından
bence robot ben cok rahatim bebisim kucuk surekli supurge acamam ama robotu her gun calistiriyorum 
(1,403 puan) tarafından
Peki kırıntıları falan çekimi nasıl canım
(1,691 puan) tarafından
gayet iyi canim
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
İkisinin kullanım alanı da çok farklı ihtiyacına göre sen belirle.
(1,403 puan) tarafından
Robot süpürgenin çekim gücü sanki o kadar iyi değil hani gırgır gibi. Ama sarjlilar sanki bir tık daha iyi çekiyor gibi bide kablo olayı yokya çabucak evi halledeveririm diye düşünüyorum ama ikinci bebegimde doğacak şimdi robotta kendi başına süpürme açısından çok iyi. Çok kararsızım anlayacağın
(2,097 puan) tarafından
Robot kullanmadım ama çubuk süpürgem var. Özellikle mutfak balkonlar ve antre konusunda çok yardımcı oluyor çok pratik. Ama ev temizliğinde hep büyük süpürgemi açarım. Robottan çok memnun olanlar da var belki kalitesine göre değişiyordur temizliği.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Robot süpürge hayatta almam güvenmiyorum temizliğine diyordum ama elim ayağım oldu kesinlikle robot tavsiye ederim canım mesela bı kaç hafta önce köye gitmiştik çalıştırmayı unuttum bastım telefondan ben eve gelinceye kadar süpürdü
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Önce robot sonra dikey süpürge bence. Robot çok büyük rahatlık 
0 oy
(456 puan) tarafından
Bende alcam robot süpürge araştırıyorum canım hem süpürüp hem silenden alcam zaten haftada 1 2 kez büyük süpürge açarım ben normal de bastıra bastıra süpürmeyi severim ama çocukla çok yoruluyorum en azından o sğpğrür durur bende dinlenirim diye düşünüyorum robot kendi süpürüyor dikey süpürgeyi yine sen süpürcen normal iyi çeken süoürge6varsa dikeye gerek yok bence
0 oy
(119,248 puan) tarafından
robot iyi       
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Sarjli dik supurge alacaksan Dyson oneririm, evi supurmeye vaktin oluyosa sarjli dik al 

Kucuk bebegin varsa robot supurge al cekisi fena degil hergun acinca iyi oluyo 

Bende ikiside var bi de eski normal kablolu supurgem var en guzel temizleyen Dyson 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.
9 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurus (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
30 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Caglakaratekinn (5,016 puan) tarafından soruldu

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...