0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar bugün direksiyon sınavım vardı çok şükür geçtim. Ehliyetimi almak için ne yapmam lazım yarın kurs hocasına bi kaccgun sonra gidip sorucam ama burda ön bilgi edinmek istiyorum hemen  almak istiyorum ehliyetimi süreç nasıl oluyor acaba

3 Cevaplar

+1 oy
(1,713 puan) tarafından
Kursa gidip ordan belgeni alman lazım sonra ehliyet için bir para yatiriliyo ATM'den benim zamanımda 1090 lira falandı sonra nüfus müdürlüğünden randevu alman lazım nüfus müdürlüğünde de parmaklarının izini falan alıyorlar ehliyetin gelene kadar geçici bir belge veriyorlar bununla araba kullanabiliyorsun ehliyet gelene kadar sonra bir hafta içinde veya on gün içinde kapına geliyo ehliyetin canim
(106 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
(3,332 puan) tarafından
Kuzenim de böyle yaptı ne kadar yatırdı bilmiyorum ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eve geliyordu sanki yha
(106 puan) tarafından
Hocaya mesaj yazdım çarşamba günü gel dedi. Ama o gün ne yapılacak bilmiyorm
0 oy
(41 puan) tarafından
Bir kaç gün sonra kurs sizi arıyor ve dosyanızı alıp emniyete götürüyorsunuz..orda parmak izi vs işlemleri oluyor daha sonra bir hafta 10 gün içinde ehliyetiniz geliyor. Ama ben ehliyeti alalı 5 sene oldu sistem hala böyle mi bilmiyorum 
(106 puan) tarafından
Peki ehliyet gelene kadar bi dosya veriyorlar mı trafiğe çıkabilmek için  canım
(41 puan) tarafından
Gerek olmuyor. Polis sorgusuna takılırsaniz eğer TC kimlik numarasından çıkıyor ehliyetiniz. Yeni aldiginizi söylerseniz TC ile bakıyorlar
(106 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim
(322 puan) tarafından
Emniyet artık ehliyet işini nüfus müdürlüklerine devretti. Nüfus müdürlüğüne başvuru yaptıktan sonra e devlette ehliyet görünüyor gelene kadar onu kullanırsınız ama yakın bir zamanda ehliyetin aslında da gönderiyorlar kuryeyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
23 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sevmm (1,948 puan) tarafından soruldu

379,331 soru

11,354,367 cevap

34,828 kullanıcı

...