0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından

Kozlar bugun bende parca parca içimi dökmek şstedim size 4 yıllık evlıyım bır aylık evlı ve hamıleyken sırf kaynanamda kalmak şstemedim diye eşimle cok kotu kavga ettık ve annesini aradı  annesıde geldı o ara tabı kavga daha devam edıyo ben hungur hıngur ahlıyorum sureklı senı babanın evıne görürcem desigi icın o andada cantamı aldım ben babamın evıne gıdıyorum dedım kaynanam kolumdan tutup benı fırlattı ve seni o dogacak çocugun tırnagına muhatc ederım dedi sonra işte barıstıgımozda sen gıtme dıye ole dedım dedı ama işte yıllar oldu ama unutamadım zaten hıcbıseyı unutamadıgım ıcın okadar psikolojık rahatsızlıkwlrım ortaya cıktı :((

29 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bana onu diycek ben onu bi damla göz yasima kurban ederim bana dokunan elinide kokunden keserim hele nalete bak sen 
tarafından
Biz burdakilere git kendini köprüden at desek atacaklar mi Allah aşkına :D kız mihri hadi anam hadi canım bi git de atlayiver :D
(1,414 puan) tarafından
Kız Mihri haklısın bende aynı düşüncedeyim..
Bak kayınpeder evi bastı kocamı zora soktu dünde gelmiş oğlumu sevmeye çalışıyo sen kim k.pek yani.. Sevdirmedim alıp eve girdim
tarafından
Ben niye atliyom oglum git sen atla deliye bak dkdkdj
tarafından
Bakın gördünüz mü dediklerimizi yapmıyorlar işte :D :D
tarafından
Kadin ince dusunmus ya bence gerek yok uzatmaya yavru
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Dediklerinin hangi biri unutulur ki...

Allah bizlere sabır versin 
(287 puan) tarafından
Aminn inşaAllah :( Yaraların kapanmasına ızın vermıyolar sureklı tuz basıyolar malesef
0 oy
(323 puan) tarafından
Kimse bi *** yapamaz kim koparabilir anneyi evladından o nasıl bir anne böyle bir cümle kurabilmiş bebek her halükarda annenin babaya bile düşmez ki o dış kapının dış mandalı oluyo ayrıca nasıl bebeğinle tehdit edip seni öyle savurur kız delirdim sinirden haaa kendimi ifade edemedim 
(287 puan) tarafından
Sözüm ona gitmeyim diye öle demiş
(323 puan) tarafından
Yalan
(287 puan) tarafından
Bliyorum yalan odlgunu dört yıl içinde baska yaptıgı seylerlele bana kanıtladı zaten
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ayh gotum sen kim oluyorsun diyeceksin. Valla geçmişte takılı kalma bak şimdi arsız arsız özür dilemek yerine hala kendini savunuyor sen üzüldüğünle.kaliyorsun
(287 puan) tarafından
Ben seni seviyorum sen gitme diye öle dedim diyo bide daha
0 oy
tarafından
O sözü istesende aklından çıkaramazsın canım. Barışsan da etsen de kalbinin bir yerinde hep o kırgınlık kalır. 
(287 puan) tarafından
Keşke tek bu söz oldaydı belki unutulurdu ama tek bu degıl malesef
tarafından
Allah kolaylık versin sana canım.
0 oy
tarafından
Boşver canım cocuk senin kim kini muhtac edıyormuş. Şöyle düşün o unutuo gitmiştir bile öyle biri için aklında tutup kendini üzmeye değer mi
(287 puan) tarafından
Hiç bişey yapmamış hıcbişey olmmaış gobı davranıyolar ama bide içimi görseler keşke
0 oy
tarafından
O zaman ağzının payını vercektin edecektin ağzına simdi hic düşünme is isten gecti
(287 puan) tarafından
Malaesef veremedim hep derim bana şimdiki aklım ve geçmiş zamanım lazım dıye
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Unutma ama tamamen iletişimini de kesme. O sana gerçek yüzünü göstermiş. Ama merak etme öyle bir durum olsa bile çocuğu senden kimse koparamaz. 
(287 puan) tarafından
İletişimi tamamn kesmedım ama gelinleri gibide cok davranmıyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O kmmiş be bnm çocuğuma hasret edecek valla ortalığı ayağa kaldırırm yeri gelir melek yeri gelir şeytan olurum azıcık dik durun bir daha tekrarına izin verme genelde sessiz sakinimdir ama damarıma basılırsa içimdeki kötülüğü yayıveririm 
(287 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa ortalıgı ayaga kaldırırdım ama 1 aylık yenı gelınım ve hamıleyım işte oyuzden bısey yapamamıstım
0 oy
(774 puan) tarafından
Bende aynıyım ama takma kuzum boşver Allah bilsin bu dünyanın öbür dünyasıda var
(287 puan) tarafından
Başka bı gelını daha olacak rabbım ozaman höstersın onlara canım baska bısey demıyorum
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Unutulmuyor canim kaynanam da beni yuvani yıkarım diye tehdit etti bende unutamıyorum annemle kardesimle dovustu unutamıyorum beni hamileyken üstüme saldılar unutamıyorum hangi yaptıklarinin unutulur yanları varki hangisinin kuzum Allaha havale et yapacak birsey yok sahip çıkan da olmayinca
(287 puan) tarafından
Oyyy cok uzuldum hemen hemn aynılarını bende yasadım ne dıyelım rabbım bızı aratsın onlara canım
0 oy
(782 puan) tarafından
sen evlenince hemen hamile mi kaldin ve uzerine bu olay oldu ? 
(287 puan) tarafından
Evet canım hemen hamıle kaldım ve onlarda kalmadım dıye esıme ımalı ımalı konustu sonra kavga cıktı ve bana boyle yaptı
(782 puan) tarafından
Kaynananın yaptığı insanlık dışı ve sana bu tavrı tuhaf buldum yani senin arkanda biri yokmuş gibi daha evliliğinin cicim ayinda bunları yapmasi esinde dahil buna cok üzücü ve tuhaf olan davranış psikolojisi bozuk yani ne zaman ne tepki verecegi belli olmayan insan disi varlık dikkatli ol ve uzak dur kendi ailen evine gelsin gitsin seni kontrol etsinler evliligin basinda bunu yapanlar ilerki süreçlerde ne yapacağını bilemezsin  kendi ailenle görüş elinden geldigince kocanın tarafından bir cacık olmaz her anlamda
0 oy
tarafından
esimle aram iyiyse umrumda olmaz guvenmem sirrrimi vermem meraba meraba
(287 puan) tarafından
Iste sorun buya merabam bıle olsun ostemıyorum ya yuzunu gormek ostemıyorum
tarafından
haklisin bnde oyleyim.gitmedikce gozunde buyuyorlar aslinda yokmus gibi davranmak.lazm gideceksin ama.yokmus gibi kafanda yer etmiycek
0 oy
tarafından
dedigin gibi basmissiniz o yuzden bunlari aklina getirip uzme kendini
(287 puan) tarafından
Tek kalayım hele yaptıkları seyler kıtap gıbo dızılıyo aklıma napıcam blmıyorum ayreten baska sıkıntıalrımda var :((
tarafından
Alah yardimcin olsun cnm bnm biz kwdinlar unutamiyoruz bazi seyleri ama bir sekilde kendimizi uzmeden yola devam etmek gerek
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Asla unutulmaz canım heo bir yara olarak kalır bende bana söylenenleri asla unutamam
(287 puan) tarafından
Napıcaz boyle blmıyorum rabbım buyuktur bırbırımıze dualar edelım rabbım yuvamıza huzur versın :(
(2,163 puan) tarafından
Amin amin benim kaynanam düşman başına çok çektirdi bana şimdi hiç konuşmuyorum yarın öbür gün eşim gidelim derse ne yapcam onu düşünüyorum daha
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Aman sık.tir et kaynanani benimde kayınpederimin dedikleri asla aklımdan çıkmıyor ama aklıma getirmemeye çalışıyorum ki uzulmiyim boşver cnm degmez o zmn sustuk artık gitti bişey olunca yüzüne yaptikalrini vur 
(287 puan) tarafından
Vruruyorum sen kimcisin şölesin bölesin dıye ortalıgı dahada ayaga kaldırıyolar canım yıne ben zarralı cıkıyorum
(7,996 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok zor yaa
0 oy
(449 puan) tarafından
Bende 4 aylık hamileyken kaynanamlara çok misafir gelmişti.tek gelin benim yardıma gittim. Hem beni çağırdı yardım için hemde oradakilere gösteriş olsun diye hani bakın hamile kıyamıyorum demek için. Geldi ben tencereleri elimde yıkarken çok yoruyorsun kendinide torunumuda az otur bu gidişle seni babanin evine yollicam dedi akli sira şaka yapıyor. Ben afalladim Bi an meğer eşimde duymuş Bi hışımla geldi dedi ancak ben ölürsem babasinin evine gider. Kaynanam kıpkırmızı oldu. Eşim herkes gittikten sonrada uyardı benim karım gelmis yardıma kiymiyorsan sen hamilesin gelme deseydin dedi. O gün bu gündür kaynanam ağzını açamaz bana. 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Resmen içinin pisliğini dışarıya vurmuş o anda birdaha ona güvenme bence canım belli ki tehlikeli biri
(287 puan) tarafından
Cok tehlıkelı dıktatör bi insan butun evi gec binayı parmagında oynatıyo insanı resmen konusmasıyla büyülüyo canım malesef
0 oy
tarafından
Hoşt kopek senin ağzını yırtarım,ağzınla burnunun yerini değiştiririm diyemedin mi ?
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah kalplerine vicdan versin ne diyim ya :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nehir13 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,261 göst.
7 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Vahide (8 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...