0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 2 yasında kjızm var.. Evlilik ilk gunden beri anlaşamıyoryz eve yanlıs okumadınız ilk gunden beri gece dugun bitti ertesi gunu kavgalar basladı.. 

1 hafta ilk bir hafta yüz yüze bakmadım gönül almasını bilmez.. 1 sene nişanlı kaljdm tanımak ıcın halbuki. Fıkır çatısması var benim ak dedıgıme o kara dio. Ama ben sıradışı değilim o sıra dısı. Cuma gunu kagva ettik.. İftara 15 dk kalmjs ekmek al gel deıdm dıe. Ocağa yemek koymusum sen git ne var. 

Her seyee ben calsıyorum der iş yapmamak ıcın ben zaten yardım istemem.. En kucuk seye kavga ederiz. 8 saat dısarda pislik de calısyrıajn eve gelince eve de cocuk var el ayak yıkanır dıom dıe kavga var.. Ne var bunda.. Kendi temiz miş. Sana pis diyen yok yıkasam ne var hava sıcak her yer mikrop.. Boşancam asırı ilgisiz ve sevgisiz yalnızım. Ama hazr değilim boşanmaya dünya borç var benim ustume ev yok iş yok  para yok. Ailem destek olamaz durumu yok.her sey ateş pahası kızım var iş arıyorum ne olsa yapar calsırum biraz daha dişimi sıkacam dua edin bana

7 Cevaplar

0 oy
(7,953 puan) tarafından
Ben eşimle ne zmn kavga etsem bakara suresi açarım yemin ederim mucize gibi aramızdaki buzlar erir gelip gönlümü alır çok kez denedim hepte barıştık 3 gün bakara suresi tüm evde dinlet sen işini yap kızına bak oturup dinlemek zorunda değilsin sadece tüm evde sesi duyulsun
(41 puan) tarafından
Yarın yapacam hemeb
(7,953 puan) tarafından
Mutlaka yap ve 3 gün aç internetten araştır çok güzel bir sure ben çok seviyorum

evdeki 3 harflikeri seytanlarida defediyo
(41 puan) tarafından
Tmm canım yarın 1.gun olsun 3 gun yoaacam... Cok sağol nette buldum
(7,953 puan) tarafından
Rica ederim
(48,683 puan) tarafından
evet ya cok guzel sure bide abdullah altun var adamin seside ağlatıyor dinlerken☺️
-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama nişanlılık döneminde tanıyamadın mi az çok belli etmiştir kendini
(41 puan) tarafından
Tanıyamadım  bambaşka biri cıktı bambaşka
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(852 puan) tarafından
Senin üstüne niye bir sürü borç var onu anlayamadım 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım sorunlar yanlış iletişimden de kaynaklanıyor olabilir. Ben de eşimle ilk kavgayı ilk gün yaptım biliyor musun :) bizim de çok fikir ayrılıklarımız vardı. Ama ilk adımı ben attım neler yapabilirim diye ve Mutlu evlilik okulu diye bir kitap var onu al ve Saliha Erdim videoları izle. Boşanmak en kolayı. Neler yaşadın bilemem ama anlattiklarin aşılamayacak sorunlar gibi gelmedi bana. Boşanmayı son çare olarak gör. Rabbim huzur versin yuvana bu mübarek günler hürmetine.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
canm sakin bir daha cocuknyapma duzelir die bn o hatayi yaptim cok pismanm bizimde guldugumuz seyler bile farkli kulturumuz yasantimiz cok cok farkli 11 yildir evliyiz tukendim

İlgili bir soru bulunamadı

379,972 soru

11,374,560 cevap

34,857 kullanıcı

...