0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar yeni evliyim bu sabah koyu bir kahverengi kanamam oldu ne olduğunu bilen var mı 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ayyyyy ne olcak kadınsin artik olur boyle seyler sormak icin soruyonuz eee :angry:

(3,419 puan) tarafından
Valla keşke başlığa da belirtseymis artık milletin herşeyini görür olduk midem kalktı sabah sabah
(3 puan) tarafından
Ne kadar iticisiniz ben ne olduğunu bilmiyorum üç ay önce kimyasal gebelik geçirdim bu defa da ondan korkuyorum içiniz kötü
(3,419 puan) tarafından
İçiniz kotuyle ne alakası var kimse kimsenin içini bilmez başlığa yaz o zman resimli akıntı tiksinen gitmesin die herkezin midesi seninki gibi sağlam değil demekki senin yasadiklarini kimse bilemez zaten burda
tarafından
Heeee icimiz kötü müneccim boku yedik anlat o zaman ne bilelimm bi sivilce sıksan o kadar akiyo ne abartiyonuzz dedik dr gitt
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Adetin mi yakın yada ilişkide zorlama falan mı oldu 
(2,501 puan) tarafından
Birde resimli yaz başlığa millet tiksinmesin cnm
(3 puan) tarafından
Yok canım daha var  zorlanmada olmadi
(2,501 puan) tarafından
Yerleşme kanaması olabilir mi
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yerleşme kanaması olabilir de başlığa yaz istersen fotoğraflı akıntı bisey diye 
(3 puan) tarafından
İlk defa bu siteye giriş yaptım nasıl oluyor bilmiyorum bu kirisiniz
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bacı bizden nerden bilek kadınız koyuda olur açıkta olur  ha desen bı hastalığım var  böyle oldu veya hamilelik faln varmı yerleşme kanamasımi onada tamm ama bı açıklama yok sadece rengi koyu biz nerden bilek 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dag Cicegi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...