0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
eşiniz kıyafetinize karışır mı kızlar ben1.5 yıllık evliyim ilk zamanlar bişey demezdi normal pantolon tişört giyerim bn elbise bide diz altı faln askılı ipli hayatım boyunca giymedim bile bi kere ilk evlendiğim sıralar 60 kilo falandım sonra 75 kiloya kadar çıktım 4 Ay sonra da hamile kaldım zatn 93 kiloya çıktım hamileykn daha pantolonlarim olmadı zatn iki tane tayt aldım rahat edeyim diye ne zaman kıyafet giyecek olsam üzerine uzun bişey giy aşkım der Zatn bn biliyorum nasıl giyinecegimi kiloluyum bide kısa zatn giyemm neyse doğum dan sonra 82 kiloya düştüm hâlâ aynı uzun giy uzun giy arkan kapansın falan filan artık gına geldi sürekli diyorum benim yaşım kaç başım kaç koca karı gibi giydiriyon dedim hiç kıyafetim yok adam akıllı gezmelik Allah var para konusunda çok serbest kartı elime verir al der de ne alacağımı bilmiyorum uzun al uzun al bnde normal kıyafet giymek istiyorum artık önceden böyle değildin diyorum şimdi kilo aldın her yerin belli oluyor diyor diyete yazıldım bnde 12 kilo verdim 70 kiloyum şuan pantolonlarim olmaya başladı eskisi gibi de biyerim belli olmuyor üzerine tişört giyicem yine abartma çok kısa olmasın falan diyo yine sıkıldım artık ya en sonunda kapanicam ama dedim çok sıkıyor artık bni kızlar sizin de eşiniz karışır mı bnmki gibi napabilirim zatn bn hiç açık giyinem ki tişört pantolon yani bunun neyine karışiyon ki 

31 Cevaplar

0 oy
(376 puan) tarafından
hiç üzülme benimkü rengine bile karişir 
(213 puan) tarafından
O daha da kötü :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Götünü çıkar kocanın yerinde olsam boşardim seni ayy yazık ölucem ne olacam düşüneceğine hala götünü çıkarıyor yaaa yarabbim hiçmi Allah korkusu Yok içinizde yaaa
tarafından
Benim oruspulara vereceğim vaktim Yok gün gelir görüşecez senle merak etme
(213 puan) tarafından
Numaranı Verde görüşelim tatlım bn burdayım şu mübarek ramazan ayında dediğin laflara bak Allah senin gibi terbiyesiz insanları bildiği gibi yapsın terbiyesiz pislik pantolon giymekle oruspuluk olsaydı dünyadaki herkes oruspu olurdu neyse senin seviyene inemicem Allah seni bildiği gibi yapsın hakkımı helal etmiyorum o kelimeyi kullandığın için daha fazla bişey yazma cvp vermicem çünkü..........
tarafından
Kusura bakma gerçekten dediklerimin farkındayım pantolon kelimesinin bile tahammül edemiyorum kötü bi anım var bi anda kötü olup kötü yorum yaptım tekrardan kusura bakma lütfen
(213 puan) tarafından
Neyse önemli değil ne yaşadığını bilemem ama hoş değil böyle kelimeler etmek ikimizde bayaniz yani bn size aynı şeyleri desem hoşunuza gitmezdi diye düşünüyorum
tarafından
Ayn tekrar kb
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Yok eşim karışmaz elbise alirken atarim resmini kısa gelmesin dar olmasin beğendiysen al der zaten kapalıyım uzun hirkya o kadar alışmışım mi giymeden cok rahatsiz oluyorum misafirlikte heryere biryere giderken hemem etek üstüne hirka giyiyorum zaten pantolon giymiyorim
(213 puan) tarafından
Bnde düşünüyorum kapanmayı ama biraz giymek istiyorum hevesimi alayım içimden kalmasın Allah'ım öldürmezse kapanicam inşallah
(1,048 puan) tarafından
Insallah diyleim o zmn
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Erkekler sürekli dolarsa oldukları için çevreden gelen lafları çok dikkate alıyorlar 

Benim eşimde çok karışır giyinirim bana göre çok güzel olur eşim o ne öyle başka kıyafetin yok mu er 
(213 puan) tarafından
Abartıyolar bazen
(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl bide ben tesettürlü olduğum halde çok karışıyor
0 oy
tarafından
Kapalı oldugum halde karısır :"rennkli giyme ten corap giyme" kot pantolonum var 1 tane ama asırı bol "ben nerden aldım kot pantolonu sana" der yine de. Bence tayt zayıd olsan da her yerini belli eder insanın hak veriyorum ben erkek ne de olsa kıskanır 
(213 puan) tarafından
Hamile taytı canım üzerine uzun giyiyorum bn taytin üzerine asla kısa giyemm zatn
0 oy
tarafından
Benim eşim açık kısa giymediğim sürece karışmaz ama bende tayt uzun biseyle giyiyorum pantalonu da arkamı kapatacak şekilde ya gömlek ha hirka ya tişört giyerim asla açık giymem çünkü ülke sapık kaynıyor geçen çarşıda dışarıya koyulan taytlara gözüm takıldı yanında parlak tayt yazıyordu bende uzaktan fiyatını fln okuyordum üstümde açık dar bisey de yoktu her zamanki gibi uzun kapalı giymistim insanın dikkatini çekecek şekilde asla giyinmem neyse seyar satıcının biri bana yaz geliyor şimdi o taytlardan giyseniz götünüz kabak gibi parlar dedi yanımda çocuğum da vardı birde yanımda iki kadında ben şok oldum adam 65yaslarinda pislik sapığın biri orda bağırıp çağırsaydim çocuğum çok etkilenirdi yanimdaki kadınlar bile duymus pisliğin dediğini o yüzden sen kendin için giyinirsin ama dışarıdaki çakal aç köpekler farklı amaçla bak açık ta giysen kapalida esin doğrusunu diyor bence 
(213 puan) tarafından
Haklısın canım :))
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benim eşim önce yok mok çeker açık kiyafetlere giyinip karısına çıkınca iyi yakışmış giy der :))) bazen karışıyor bazen karışmıyor kısacası şükür öyle çok sıkmaz
(213 puan) tarafından
Hahaha :)) ne güzel canım kırmıyor seni en azından
0 oy
tarafından
Benimki karışıyor beni sinir ediyor 

Dün akşam hastanedeydik mesela kan verdim üstümde tunik pantolon var ikiside geniş kan verirken trençkotumu çıkardım hemşire koluna bastır diyor eşim hemen giy şunu diyor gerdi beni yaaaa bastıramadım kolum morardı
(213 puan) tarafından
Tunik pantolon varsa daha ne ona niye karışıyor ki kapalı zatn
tarafından
İşte cins
0 oy
tarafından
Canım benim eşimde mesela dizden 2-3parmak uzun giydirer eteği, pantolonu dar sevmez, kolum sen dediğin gibi askı sevmez. Bende dediklerine kulak veririm. Ama tüm söylediklerine uyarsakda ipleri tamamen eline alır. Kendi isteklerinide belirt muhakkak.
(213 puan) tarafından
Belirtiyom canım da anlayışlı olsa biraz
0 oy
tarafından
benim eşim kıskanç evlendikten sonra bende pantolon üstüne arkamı kapatacak kadar uzun şeyler giydim hep zaten senin gibi askılı kısa etek elbise şort falan giymezdim tişört pantolon elbise de en kısa giydiğim yine diz altından da uzundu yani yine de uzun giy arkan kapansın diyordu ben kapandım tabi şimdi karışmıyor 
0 oy
tarafından

Şalvar giyince uçuğu başından giden bir kocaya sahip olan ben :D saka bı yana eşin seni kıskanıyor seviyor daha ne istiyon kız umursamasa aman ne halin varsa gör dese napcan açıkçası ben öyle bı koca istemem tabi herşeye karışan biride iyi olmaz bence eşin kötü niyetli bişey demiyor ne kocalar tanıyorum ben eşini evden falan çıkartmıyor ruh hastası gibi yani bunlar ufak şeyler canım kafaya takma 

(213 puan) tarafından
Allah'tan öyle şeyleri yok canım dışarı çıkarmama gibi gezmeyi gezdirmeye sever akşam da dışarı çıkıcaz hatta bı tek kıyafet konusunda sıkıyor işte bnde kocamı çok şeviyommmmm :)))
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım:)
(213 puan) tarafından
İnşallah canım hepimizin inşallah :))

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 581 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 917 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 441 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu