0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (1,679 puan) tarafından

Açık bir bayanım ama eşim evlendikten sonra sürekli kıyafetime laf soyle oldu daha kapalı giyin dio ben normal de askılı şort kullanan bir bayanda değilim giyene de saygım var sürekli yok kolun çok kısa bu çok dar artık bunaltıyor beni :ermm:

32 Cevaplar

+1 oy
(2,721 puan) tarafından
Kapalıyım karışmaz karışmasını gerektirecek bir kıyafetim de yok. Ama bebeği bir yerlerde emzirirken açılırsa boynun falan hemen parlar oda olsun o kadar bir zahmet
-Reklam-
+1 oy
(1,334 puan) tarafından
Benimki de karışır valla ben kapaliyim ona rağmen yok bu böyle yok bu söyle bide şimdi iyi ilk evlendigimiz zamanlarda bı kıyafet kap kapalı bile olsa bana yakistiysa giydirmezdi 
+1 oy
tarafından
Normalde karisacagini düşünüyorum ki karismasi aslında bir problem değil bazı insanlar yok ben özgürüm isteğimi giyerim istediğimi yaparım diyor ama evlenince herkes kendi basina özgür olamiyo yani buna olumsuz bakanlar olacaktir ama bu böyle. Ben tesettürluyum karisacagi kiyafetler giymiyorum o yüzden hiçbir şey demez. Ama pantolon mesela yeni evliyken beyaz bı dar pantolon giymistim niye giydim normalde giymem ama o zaman eşim bunu gitmeni istemiyorum demisti. 
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Yok karışmaz canım o kadarda değil nerde ne giyeceğimi bildiim için 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Banada gecen pantolonuma bakti bu ne yaa tayt giyseydin bsri dedi bnde yoktu olsa giyecektim dedim tatliya bağladık;))
0 oy
(403 puan) tarafından
Ooo uyumayanlar baya varmış :)
0 oy
tarafından
Yok karışmaz canım. Ben de fazla açık giyinmem ama alışverişe çıktığımızda eşimin beğendiklerini alırım. Evlenmeden önce şort giymezdim, tayt giymezdim, elbise giymezdim kimsenin beni kısıtlamamasına rağmen ama evlendik eşimin beğendiğini alıp giyiyorum hep. 
0 oy
(91 puan) tarafından
Sen izin verdikçe bunaltır eşlerimizin bize uyguladığı her şeye biz izin veriyoruz çizgini çiz canım
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Karışmaz sadece crop giyince biraz surat yapar ama sora oda gecer:D

0 oy
(6,225 puan) tarafından
Mini ya da dekolteli giyinmiyorum belki öyle giysem karışır 
0 oy
tarafından

Kapaliyim bir haftadır kavga ediyor :D birazdan arar bklim ne dicek

tarafından
Kimonomu yirttirdi:)))) az önce gitmeni istemiyorum dedi sjsj
tarafından
Hahahays yirt gitsin boşver gelince alir yenisini
tarafından
Gözünün önünde yırttım sonra yumuşadı sjs
tarafından
Görüntülü konusabiliyormusun
tarafından
Goruntlu arıyor abla ❤️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Genel anlamda karısmaz. Sadece diz üstü bir seye giyeceksem kısalığı konusun da fikir verir. Onun haricin de yine karısmaz. Bana bırakır.
0 oy
tarafından
Hayır tabiki ne münasebet 
0 oy
tarafından
Hiç karışmaz valla kapaliyim zaten seni sıkması da doğru değil ya baştan öyle kabul edip sonra değiştirmeye çalışanlar sinir bozucu olur gercekten
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Off benimki de oyle, acigim bende ana sınırımi nerde ne giyecegimi bilirim, surekli bunaltiyodu beni, bi gun dedim ama evlenmeden oncede boyleydim hemde sordum sana neden bu sekil kabul ettin dedim ( ailesi kapali sorun olur mu demistim ) kiyafetimle namusumu olcemezsin dedim, simdi pek ses etmiyo
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmki çok karışır dün bi parka çıktık kapalıyım zaten uzun elbise giydim çıkıcaktık elbisenin üzerine bişy giy dedi zorla giydirdi sonrada eşarbım boynum açıkmış onuda kapat dedi kapattırdı yolda yürüyoruz sürekli ayagıma bakıyo açılıyomuyo diye
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bana sınır koydu dizden yukarı bişey giymicekmişim memem gözükmiycrkmiş onun dışında istediğimi giyebilirim. Zaten o kadarını bende yapmam.  Ben açık saçık bayanla evlenmek istersrm gider öyle birigle evlenirdim dedi.
0 oy
(12,866 puan) tarafından
Karışıyor bend açığım ana şort felan giymem Bizim de bunkot dar bu bluz v yaka olmaz 
0 oy
tarafından
Kapaliyim benim eşim bu yakışmamış başka giy der bende ona bu olmamış şu olmuş derim yani fikir amaçlı deriz birbirimize ama baskı olarak görmeyiz .... Onu söylerken hayatım bu sana gitmemiş su gider veya bu renk uymamış şunu giy dese belki bu kadar  kötü gormessin bence üslupta onemli
0 oy
tarafından
Karışmasını gerektirecek şekilde giyinmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 668 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 914 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 438 göst.