0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jjlllplxlxodıdısııdosodd8doododıd

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bizim kaynanada evine bayramdan bayrama supurge acar onuda biz yapariz gelir kapilarin arkasini falan kontrol eder hıh heryer tertemiz kaynanasinin gelinleri der bizde bi tarafimizla guleriz :D

-Reklam-
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Herkes önce kendi evine baksın diyeceksin ses cikarmazsan ardı arkası kesilmez
0 oy
(7,613 puan) tarafından
boyle dertlerım yok kımse evime karısamaz
0 oy
(120,011 puan) tarafından
valla herkez kendi evini temizlesin
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bizimkide yapıyodu onu beb hamileyken yapma dediğim halde ama yorulmasın diye. Doğumdan sonrada drvam etti ve şunu yıkadın mı burayı temizledin mi perdeleri yıka falan demeye başladı dedim ben nereyi bezaman temizliyceğimi bilirim saol anne eline sağlık bugüne kadar yaptın artık gerek yoj. O gündür yapmıyo gerçi 3aydır gelmiyoda puhahah
0 oy
tarafından
Sert tepki ver canım yoksa nasıl olsa bişey demiyo zaten diyemezde diyip daha tepene çıkıyolar bizimkide önceden viledayla sürekli yerleri siler tozları alırdı birşeylerin yerlerini değiştirirdin ben en sonunda kızdım artık öncedende gerek yok yapma diyodum ama aldırmıyodu kızınca bıraktı Sadece sözel olarak söylüyo tozları nasıl alıyosun çok eşyan var filan diye düzenli ol biraz der ben umursamıyorum 
0 oy
(7,335 puan) tarafından
Birdahaki geldiginde anne sen kendi evini yap benimkini ben yaparim de 
0 oy
tarafından
Ben izin vermem kimse benim evimi temizlemesin 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Neden izin veriyorsun anne sen kendi işini yap ben kendi işimi yaparım de yaptırma ona ne senin temizliğinden düzeninden

İlgili bir soru bulunamadı

384,752 soru

11,508,877 cevap

35,166 kullanıcı

...