0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Şimdi eve geldim, yemeğimi yedim, yatağıma girdim ve post açdım.

Hiç bir ağrı kesici almadım. Doktor önermişdi oysa ki. Özel ve 2yıldır açılmış bir hastahane. Ama şu en son üsul değildi. Ultrason cihazı haraket etmiyordu yani.

Sızladım ofladım üfledim inledim:'( Ama bağırmak çığlık atmak olmadı. Hatta hemen bitti. Herşey iyi denildi.

Yanımdakı hemşire pek ilgilenmeyince sertce çıkışdım hemen geldi elimden tutdu inmeme yardımcı oldu.bacaklarım titriyordu. Çantamda ped var verirmisin dedim. yine ilgilenmeyince yine sertce dedim.30Dkk ya cevaplar hazır olur denildi. Beklerken karnımda adet ağrısı ve çokca mide bulanması oldu. Biran kusacam sandım.WS De boşalmıyordu ki...Havada durdum bekledim vs boşaldı. Hemen kendimi içeri atdım. Abdest yaptıkdan sonra az az rahatlama geldi. bacaklarım ağrır her adetimde yine öyle bacaklarım ağrıyordu.Sonra eşim sıcak hatta kaynar çay aldı.çaydan sonra iyice toparladım. üzerindeki ceketi ver karnıma koyim diyom.Öyle olunca noluyor ki dedi.Dedim kız olsaydın anlardın:D

Cevablar çıktı.Doktora götürdük. 1ay ilişki yasağı koydu ama. Boru hamileliği(dış gebelik galiba türkcesi) olma ihtimali yüksrk bu yüzden korunacaksın dedi. Sonra markete döndük 30dkk sürdü alış verişimiz.Hiç ağrı yoktu. Evdeyim. Pembemsi kan var sadece. biraz uyuyacam dinlenem yinede.  Şükür cevaplar iyi çıktı. Ağrı da doktorum doğumun 1sancısı en fazla demişti. Şükür iyi geçti. İnşallah birgün bende gebelik postu açarım.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet olursun bide rahim filminden sonra olmustum ben 
tarafından
ordayken başladı. Pembe geliyor.
tarafından
Devami gelir canim gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(119,318 puan) tarafından
ins hamike kalirsin  
tarafından
teşekkür ederim ♡
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Bebiş haberi alırız inşallah 
tarafından
teşekkür ederim inşAllah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 433 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beyvin21 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,788 soru

11,368,853 cevap

34,850 kullanıcı

...