0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
77 gün önce normal doğum yaptım vajinamın alt tarafında makata doğru olan kısımdan bir et parçası sarkıyor kadın doğuma randevu bulamıyorum bu normal mi neden olmuş olabilir

7 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
bahsur olabilirmi
tarafından
Yok hayır vajinanın içinden geliyor
-Reklam-
0 oy
(17,278 puan) tarafından
Nasıl ya bi tuhaf oldum şuan 
tarafından
Dışa doğru sarkan serçe parmak kalınlığında en fazla bir parça var
0 oy
(344 puan) tarafından
Doktorlara göre normal bana göre normal değil dikişli mi doğum yaptınız bana ondan demişti doktor 
tarafından
Evet 6 tane dikişim vardı
(344 puan) tarafından
İçin rahat etsin sen genede danış benim dikişin çok fazlaydı
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Bilemedim ama cok şekil değişikliği olmustu gibi, Doğumdan sonra neremiz doğru ki o moddayim  :)
tarafından
Orası öyle tabi ama bu durum rahatsız ediyor
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Çoğu kişi normal doğumdan sonra bunu yaşıyor ya ben yaşamadim ki bence normal degil doktora görün kesin benim de dikislerim düşmedi ya 
tarafından
Benim dikişlerim de 40 dan sonra düşmüştü
(15,370 puan) tarafından
O kadar uzun sürer mi ya üç dikislwrim de duruyor daha
tarafından
Kontrol yapıldı bir sorun yok cildin kendini zor topluyor dedi sadece enfeksiyona dikkat et şimdiye kadar olmamış dedi sonrada düştü zaten kalanlar
(15,370 puan) tarafından
Ben 40 dolsun gideceğim kontrole zati
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Bir senede kendini toplar, hemen hemen bir çok paylaşım gördüm bu şekilde olan. Bende de vardı, geçtiğini fark ettim bir sene içinde. 
0 oy
tarafından
Bende de olmuştu korkmustum zamabla düzeldi şükür ne kadar dikiş olsada çıkıyo herhalde bazen bakıyorum egildiğimde var hala 9 ay oldu doğum yapalı senin yine 6 dikişmiş ben sayısını bilmiyorum o kadar coktu dikdikçe dikiş çıkmıştı 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 146 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 570 göst.
11 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,544 cevap

34,509 kullanıcı

...