0 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
10 cüz kaldı regl oldum dedi eşine soylermisin okusun bana  1 2 ne kadar okuduysa dedi bende olur soylerim ama çok yoğun çalışıyor şu sıralar eve geliyor iftara sonra teravihe.  İstersen sana arkadaşlarıma dağıtırım dedim. Kaçıncı cüz söyle sen bana dedim. Birkaç kişiye daha söyledim dedi bakaym onlar kaçıncı cüz aldilarsa haber ederim dedi. Bende eşim geldi nasıl söylicem regl oldu demim şimdi dedim. Canım .... Ablanın yavaş okuduğundan cuzleri birikmiş kadir gecesine de yetiştirmek istiyor sen alabilirmisin ne kadar okuyabildiysem dedim. Eşim de akşamüstü dışarda gördüm bana adet oldum ben okuyamıyorum sen alırmısın demiş. Ben nasl soyleyecegimi düşünürken kadın pat diye söylemiş eşim rahatsız olmuş tabi direk soylemesinden ayıp denilen birşey var dedi. Bende utanirdim açıkçası. Siz ne düşünüyor sunuz bu konuda bizmi anormaliz ☺️

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
regl ayıp bir durum değil, ped alırken saklayanları vs anlamıyorum bana çok garip geliyor. ama yolda gördüğüm komşuya da ben regl oldum demek de bir o kadar garip geldi  :)
(2,062 puan) tarafından
Aydın görüşlü olduğunuz için kısmen yorumlarınıza denk geliyorum. Takdire şayan buluyorum ...
tarafından
teşekkür ederim. fikirlerimizin uyuşması güzel.
(2,014 puan) tarafından
bende valla sizin gibi arkadaşları buralarda görmek çok güzel yalnız olmadığıma seviniyorum :)
tarafından
hepimiz için öyle :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Regl bazılarına gore ayıp degıl vucudun bır dongusu, bence de artık toplumumuzda ayıp karsılanmamaşı ama gıdıp de mılletın kocasına adet oldum sen oku denılmez yanı
(321 puan) tarafından
Ayıp değil tabi canm regl olmak ama dediğin gibi ben doğru bulmadım eşime direk adet oldum okuyamıyorum demesini :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bi yaşıma daha girdim 33 oldum :D 
(321 puan) tarafından
Valla kuzum ya öyle ablamız gibi ama çokta samimi değiliz ki samimyetle alakası varmı bilmem de ☺️☺️haha
tarafından
İyi ki doğdun canım nice güzel senelere :D
0 oy
(2,923 puan) tarafından

Suan düşünemiyorum tövbe tövbe :ninja:

0 oy
tarafından
Oha kız utanmamismi bunu derken
(321 puan) tarafından
Utansa söylemez kuzum. Çok rahat bı kadın normalde de ama bu kadarına pes dedim valla ☺️
tarafından
Bende valla bı eşime derken bile cekinirim maşallah kadına tövbe
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Ya işte ya dusunemedi bu adet yüzünden bı adam karısını öldürmüş zamanında 
tarafından
Nasıl olmuş olay
(3,198 puan) tarafından
İnternette vardı bulabilirsem atayım
(3,198 puan) tarafından
Ay bulamadım da hatırladığım kadarıyla anlatcam iki arkadaş varmış çok samimi kadın . Bı kadın ben adetim diye arkadaşına söylemiş bu olay köyde oluyor neyse o iki kadının kocasida kahvede tartosmislar falan adetli kadının kocası eve gidecekken diğer adam demiski gitme bugün eve senin tarla camurrlu demiş adam tabi bunun üstüne hem karısını hem adamı öldürmüş
tarafından
Aa evet buna benzer bende duymustum turku mu varmış ne hatta
(3,198 puan) tarafından
O uyan sunam o çok farklı bu anlattığım olayım haberi bile vardı hatta ama şuan da bulamıyorum
0 oy
tarafından

Daha neler ya şok şok şok oldum :D

0 oy
(374 puan) tarafından
Bende çok utanırım böyle şeylerden ne bilim sonuç olarak digamizda var ama kültürümüzde biraz da utanma var ben de söylemem söyleyen çok kişi var ama
0 oy
(6,366 puan) tarafından
Edep ne güzel seysin sen
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Regl olmak ayıp değil ama gidipde kazık kadar adama bende diyemezdim regl oldum diye
(321 puan) tarafından
E tabi kuzum regl olmak ayıp değil hepimiz oluyoruz sonuçta da işte bende diyemezdim☺️ birde ben sana dedim dağıtırım illa söylicek yoksa rahat edemicekti ☺️
0 oy
tarafından
Yuh dıyorum :D
0 oy
(454 puan) tarafından
İlla edep illa edep 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Hshsha tamam regl olmak normal birşey ama bir erkeğe de pat diye böyleyim diyilmez. Bundaki genişlik konya ovasında yok ;)) 
(321 puan) tarafından
Evet çok rahat bı kadın.
0 oy
tarafından
Bu normal bişey tabi ama birinin eşine söylemekte hoş değil ne gereği var söylemesine regl olduysan bizene okuyamıyorum de tamam detaya ne gerek var
0 oy
tarafından
Yaa işte dünya yüzsüz insanalrla dolu 

Nasıl elin adamına ben adet oldum diyor edepp 
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Yok artık daha neler abimizden babamızdan gizlerdik biz annem adetliyken bile sahura kaldırırdı gündüz de gizli saklı yerdik bu nasıl bi rahatlık.?  
0 oy
tarafından
Kiz sen mi uydurdun bunu dogru soyle sjsjjsjs
(321 puan) tarafından
Yok vallaha kız isim yok senarya yazıyım :D inanılır gibi değil ama haklısın ☺️
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Çok ayıp bilemedim valla bu ne rahatlık ben olsam bidaha görüşmem 
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Âdet bir kadının hayatında olan bir şey normal ama bunu koca adama anlatmak ne kadar rahat olursan ol bu farklı elin adamı niye okuyamadığımı neden öğrensin detayına kadar 
0 oy
(120,673 puan) tarafından
enteresan bi komsu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 430 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 404 göst.