0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Çok merak ediyorum kıskanç biri deilim ama yeni eltim olacak değişik tavırlara büründüm nasıl davranacağımi şaşırdım içim başka dişim başka davranmaya başladı bu elticilik nasıl oluyor bana bı taktik verin

41 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
keske 10 eltim olsaydi umrumda olmazdi 2 eltim var 2 farkli irktan ikisininde varligi umrumda dgl ama onlar beni kiskanio bunu sukur herkes goruo
(7,768 puan) tarafından
Ne kız ırkları
(11,217 puan) tarafından
biri isvecli digeri arap
(7,768 puan) tarafından
Ortaya karma yapmışlar :)) hiç eltim yk şanslıyım sanırım Allah sanada sabır versn
(11,217 puan) tarafından
aynn 3 ulkeden :) yok canim gepimiz kndi evinde hayatinda ates olsalar dumanlari bana gelmez ;)
(7,768 puan) tarafından
Aman aman ne kdr uzak o kdr iyi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bende iki tane var biri Almanya'da bir evlendiğimde gördüm alman zaten çok nadir konusuruz biride İstanbul'da yaşıyor ama ne ben onları kıskanırım nede onlar beni kıskanır 
0 oy
tarafından
Kiskanmiyorum niye kiskanayim etten kemikten iki insaniz. Topraktan geldik topraga gidicez. 
(77 puan) tarafından
Evet canım doğru söylüyorsun
0 oy
(22,070 puan) tarafından

:Dsmdiden bilenme kiz bosver benim eltim yok Bilmiyom 

(77 puan) tarafından
Aslında sıkıntım kaynanamda bende yeni evli sayılırım haksızlık yapmaya başladı şimdiden değişik duygular içerisindeyim. Bir yanım banane ne yaparsa yapsın diyor diğer yanım üzülüyor işte
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Bacım şeytana uyma ❤️ 

Baktın eltin Burun kıvırıyor  hostttt dersin 
0 oy
(503 puan) tarafından
Benim iki eltim var bir tanede yeni nişanlı sana yemin ederim hiç onları kiskanmiyorum 

Ama onlar kıskanıyor bana çok özeniyorlar
0 oy
(190 puan) tarafından
Allah seni ne etmesin sesli güldüm sjksksksksjs
0 oy
tarafından
Geçen sofrada kayınpederim dedi senin eltinde yok dedi iyi ki yok dedim gülmeye başladılar ben de eltim olsaydı kıskanırdım kesin dedim :) :) iki görümcem var Allah bozmasın çok iyiyiz kayınvalidem kayınpederim filan çok iyiler çok iyi geçiniriz o yüzden kıskanırdım :) :)
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Benden büyük eltim.8.9 yaş ikimizde de kıskançlık Yok altlı üstlü oturuyoruz 2 yıldır. Abla kardeş gibiyiz diyebilirim. Ona elti sıfatıyla bakma derim. Senden büyükse bir abla.kucukse bir kardeş yaşınız yakınsa bir arkadaş olarak bak tanımaya çalış baktın çok uyuşmuyosun mesafeli görüşün. Ama elti elti diye gözünde buyutirsen iş başka yöne gider bence
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Ben hiç kıskanmadım bilmiyorum benim büyük elti kıskançtır küçük değil ama büyük baya baya kıskanç 
0 oy
(907 puan) tarafından
Yorum yapmak istiyorum eltim yok )) olmamasida guzel bence )) tek oglan , iki kizi var, kizlarda bekar damadida yok benle idare ediyorlar
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Benimki beni kıskanıyor maalesef büyük yani birde herkes farkında bir ağzından çıkmadığı kaldı aman eltiye ne gerek var olmasa daha iyi olurdu :D
0 oy
(373 puan) tarafından
Eltim olmadığı için bilmiyorum 
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Bitane varmış tanımıyorum hiç ğörmedim
0 oy
(419 puan) tarafından
Eltim yok ama kaynimin sevgilisi var belli ki o beni çok kisakaniyor hem ben kiskanmam kismandirtirim kudursun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
5 eltiyiz aramızda çok kıskanç olanlarda var kardeş gibi olanlarda var sen hiç o havalara girme bence
0 oy
tarafından
Herkes kısmetini yer ne kiskancam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhhahahahhahahahaha onu senden daha çok severlerse kıskanırsın ahahahahahas 
0 oy
(404 puan) tarafından
Ablamın eltisi yüzünden hep tek çocuk olan biriyle evlenmek istedim :) ablam ne alsa aynısını alıp aaa sende de mi vardı diyirdu garip bir kadın çok şükür Allah gönlüme göre verdi tek çocuk ile evliyim elti yok gorumce yok missss
0 oy
tarafından
Kaynım nişanlı valla hiç kıskanmıyorum aksine kızin yaşı küçük kacacakti ben ikna ettim bak evini dizdir düğünün olsun vs 
(2,055 puan) tarafından
Benimkide kaçacak  gibi  bnde  konuşmak  istiyorum bu konuda  ama  işte  ailesi  sıkıntılı  bakalım  ne olacak
tarafından
Bizimde ailesi müsade etmiyor nisanlilar ama baskı yapiyorlar gecen aradı abla tek evlenelim düğün falan istemiyorum diye ikna ettim ama bakalım
(2,055 puan) tarafından
Bizimkide öyle  istemiyorlar  kızın  çalışıp  parasını  yedikleri  için  bayramdan sonra  tanışmaya  gidilecek  ama  kabul  etmiyorlar  bakalım  ne olacak aynı  yerde çalışıyorlar  bütün  eşyaları  aldılar bayramdan  sonra yine  kabul etmezlerse  kaçacaklar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 163 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 312 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Ruya 6516 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.